nasiona marihuany

Hindu Kush Auto - kiedy ściąć?

Wyszukiwarka Forumowa:

quebonafide

New member
Rejestracja
Maj 5, 2019
Postów
4
Buchów
0
Heja,

Więc dzisiaj jest 58 dzień uprawy od momentu zasadzenia dwóch roślin Hindu Kush Autoflower z nasion od sensiseeds. Rośliny w takich warunkach:
- GrowTent 60x60x160 cm (0,36m2) od SwiftAir
- Oświetlenie CFL 300W
- Filtr węglowy RC412
- Wyciąg powietrza 15W 105m3/h
- wentylator wdmuchujący powietrze 2.5W na USB
- potem dodałem wentylator mieszający prawie taki sam jak wdmuchujący

Jedna roślinka wyrosła bardzo duża z dużymi topami, druga jest połowy wielkości tej pierwszej i topy przy dole rośliny są bardzo rzadkie i małe. Nie wiem, czym to jest spowodowane, być może szokiem przy przesadzaniu? Pierwszy tydzień podlewane były wodą demineralizowaną, potem kranówką z CalMagiem na pH średnio 6.5. Na początku czerwca roślinki strzeliły do góry i zaczęły kwitnąć. Dziś mamy 22 czerwca i wygląda jak na zdjęciach. Moje pytanie, kiedy powinienem je ściąć? Widać że jeszcze trichomy się zaczynają pojawiać na liściach, więc chyba jeszcze nie pora, ale pytam żeby nie zmarnować plonów. To moja pierwsza uprawa i niezbyt wiem kiedy jest odpowiedni moment.

Nie wiem też zbytnio dlaczego liście są takie popodwijane do góry... Za ciepło? Za duża wilgoć?

Będę wdzięczny za pomoc ;)

54.jpg

55.jpg


56.jpg


57.jpg


58.jpg


59.jpg


60.jpg

61.jpg


62.jpg


63.jpg


64.jpg


65.jpg


66.jpg

67.jpg


68.jpg


69.jpg
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
wróć za 1 - 1,5 miesiąca z tym pytaniem
 

quebonafide

New member
Rejestracja
Maj 5, 2019
Postów
4
Buchów
0
Hey,

Minął miesiąc, jest 91 dzień od sadzonki. Wygląda jak poniżej. Zaczęło się robić więcej gęstych kwiatów, a te nitki, około połowa z nich zmieniła kolor na pomarańczowy / czerwony. Dużo trichomów, ale czy to są jakieś zaskakujące ilości nie wiem, bo nie jestem ekspertem ;). Pytanie ile jeszcze czasu do ścinki? Strzelam że około 2-3 tygodnie jeszcze pewnie zejdzie? Trochę to trwa i jestem zawiedziony, bo producent nasion zapewniał że wyrośnie w 6-8 tygodni, a tu już 4 miesiąc się zaczyna...

Pozdro

98.jpg

99.jpg

100.jpg

101.jpg

102.jpg
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
lejesz inm jeszcze azot ze takie zielone ? co im lejesz teraz ?
"duzo trichomow" hehe jakich trichomow ? pod mikroskopem paczałeś ?
 

quebonafide

New member
Rejestracja
Maj 5, 2019
Postów
4
Buchów
0
Co do trichomów, chodzi mi o ten jakby "szron" ;). Fajnie to wygląda. Co do nawozów, nie leje azotem – woda z kranu o obniżonym PH do 6.5 + CalMag wg zaleceń 2ml na każdy litr wody. Ale do sedna – kiedy uważasz, że powinienem ściąć?
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
ja bym sampla zerwal posusyzl go 2 dni i probowal ,lecz penwnie napuchnie jeszcze 2-3 tyg sama woda ,chyba ze sampel przypadnie Ci do gustu to 7 dni czymaj
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
W calmagu jest sporo azotu -npk ma 4.0.0 także lejesz azot. Teraz sama woda już do końca jak wyżej pisali chopaki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół