nasiona marihuany

Out 2019 KUZI//GGS[20 x sez paf] po raz pierwszy

Wyszukiwarka Forumowa:

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
Tego pafa co trzymasz w ręku to chyba mam takie same geny:D
***any jest potężnie rozrośnięty ale nie zbity. Lipnie się ciapie ale i tak waga tego jest ładna!
 

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Ten który trzymam był tak średnio zbity,nawet całkiem dobrze a wczoraj skosilem krzak tej samej odmiany i lipa,masa liści,topy niby potężne na pierwszy rzut oka ale wszystko miękkie,plonu z tej drugiej nie było...
 

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Siemano :salut:
Dzisiaj zakończyłem żniwa,pod kosę poszły 3 ostatnie sezonówki,marny z nich plon ale zawsze coś trochę będzie więcej w słoikach.Wszystko jest w suszarni także zostało wysuszyć,zważyć i wtedy podsumuję tegorocznego outa,najważniejsze że udało się zebrać wszystko bez przypału i doszły kolejne nowe doświadczenia co poprawić w next sezonie,jednego jestem pewien,jeśli będą dostepne ggs-y paf to całego spota uzbrajam w te krzyżówki:crazy:



Pozdrówki :)
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Zazdroszcze miejsca... ja ucieklem przed zlodziejami na tereny gdzie niestety musze przynosic ziemie do donic. ile tam masz powierzchni ogrodzonej?
 

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Zazdroszcze miejsca... ja ucieklem przed zlodziejami na tereny gdzie niestety musze przynosic ziemie do donic. ile tam masz powierzchni ogrodzonej?

Na tego spota początkowo też przywiozłem sporo mojej mieszanki ziemi przy czym miałem niezły epizod z za***aniem się w torfie ciągnikiem ale to mniejsza z tym,teraz bym już tak nie robił bo sam torf przy wczesniejszym przygotowaniu ma duży potencjał.Powierzchni ogrodzonej jest 10x10m

Witam całą załogę hasza :D
Mogę w końcu zrobić podsumowanie,ogarnąłem cały ten bajzel :-DFinalnie skosiłem 21 rośłin czyli tyle ile posadziłem natomiast większość roślin w pełni sezonowych to w tym roku porażka,z 5 ostatnich krzaków zebrałem jakąś sporadyczną ilość na paczkę ruskich fajek hehe
GGS paf jak dla mnie mistrzostwo świata,rośliny zaczynają kwitnąć wcześnie dzięki czemu na kwitnienie mają najcieplejszy okres zycia i najwięcej swiatła.Wszystkiego razem wyszło 3955 g +25 g plasteliny zebranej z trymera+cały worek 50 kg zebranego i wysuszonego trymu który mam zamiar przerobić w całosci na hasz.Największy plon jaki zebrałem z jednej rośliny to około 650g i była to roślina pełnosezonowa czyli rekord z tego roku pobity podwójnie :D:D
Palenie pod względem mocy jest bardzo dobre,ja osobiście palę sporadycznie ale mogę napisać moje jedno porównanie,w okolicy jest za***iscie wyglądający indoor i po spaleniu bola z boxa haj jest mocny na początku ale zdecydowanie krótszy niż palenie z mojej uprawy,moje jest słabsze od tego tematu ale za to po 3 godzinach człowiek jest nadal nieźle sklepany <lol>

Najważniejsze jest jednak co innego...
Najważniejsze jest to że 7 sezon z kolei został doprowadzony do końca,bez przypałowych akcji co najgorsza z niebieskimi :D
Spot jest już przygotowany na przyszły outdoor a teraz za zimę trzeba regenerować siły i knuć plany na 2020 :mrgreen:

Dziękuję wszystkim którzy mnie wspierali od początku fotorelacji i za otrzymane buszki co bardzo motywuje do dalszej pracy :)




Jak coś to na fotkach brakuje około 700g,po prostu poszło w świat :)
Relkę można przenieść do zakończonych
POZDRAWIAM
 

QQrydza

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2013
Postów
151
Buchów
6
Na drugi rok posadź coś "fast" od Sweet Seeds'a. :p
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Gratuluję udanego sezonu! :harvest:
Czekam Kuzi na Twój ósmy sezon 2020 z konkretnym uderzeniem, jak zrobisz przygotowanie spotów to wrzucaj fotki.

Pzdr.

:tiphat:
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Na tego spota początkowo też przywiozłem sporo mojej mieszanki ziemi przy czym miałem niezły epizod z za***aniem się w torfie ciągnikiem ale to mniejsza z tym,teraz bym już tak nie robił bo sam torf przy wczesniejszym przygotowaniu ma duży potencjał.Powierzchni ogrodzonej jest 10x10m

Torf to jedno z najlepszych medium. Niestety czesto po prostu nie jestem w stanie go pobierac bezposrednio z miejsca. Z tej powierzchni ktora ogrodziles to jestes w stanie zrobic na spokojnie kilka razy wiecej... przy wiekszej ilosci roslin
 

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Torf to jedno z najlepszych medium. Niestety czesto po prostu nie jestem w stanie go pobierac bezposrednio z miejsca. Z tej powierzchni ktora ogrodziles to jestes w stanie zrobic na spokojnie kilka razy wiecej... przy wiekszej ilosci roslin

Powiem Ci że w tym roku kilka roślin było tak dużych że zaś że zasłaniały sobie sporo miejsca i jedna na drugiej że tak powiem rosła a dołki mam zrobione metr od siebie,zgadza się mógłbym zrobić sporo więcej tematu x tej miejscówki i taki był właśnie plan,plany były na około 5 kg ale się nie udało,dupy dało z dobre 8 sezonowek z których zebralem może pół kilo maksymalnie i w dodatku jakość bez szału w porównaniu do wcześniejszych odmian.Myslalem jakiś czas temu żeby zrobić tam jeszcze 5-10 dołków ale zastanawiam się czy nie będzie za ciasno
Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół