nasiona marihuany

Out 2019 KUZI//GGS[20 x sez paf] po raz pierwszy

Wyszukiwarka Forumowa:

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Joł
Dzisiaj zważyłem susz z pierwszych 4 roślin, najbardziej tłusta dała 538g z czego jestem mega zadowolony i jednocześnie pobiłem swój rekord w zbiorze z jednego krzaka o 150 g :dancee::dancee: a razem wyszło 1260g także początek myślę że na duży plus.Teraz czeka mnie curring i codzienne otwieranie słoja :headbanger:
Więcej fotek pod koniec tygodnia
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Ladny wynik jeszcze duzo rekordow pobijesz ;) Moj najwiekszy dal 670 i jeszcze mozna bylo pocisnac wiecej jak by czasu wiecej bylo i mniejsze shizy !!!

Smacznego
 
U

Usunięty 59382

Guest
Ładne rekordy bijecie:smokee:mój największy dał ok 500g w zeszłym roku.Nasionko regularne!




W tym roku możliwe że coś lepszego może być bo mam parę sk***ieli położonych :) wszystko zależne od pogody

Ladnie to u Ciebie wygląda!powodzenia do końca
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Ładne rośliny! Powodzenia do końca
 

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Podziękował <lol>

---------- Post Zaktualizowany 21:26 ---------- Data pierwszego postu 21:18 ----------

Ładne rekordy bijecie:smokee:mój największy dał ok 500g w zeszłym roku.Nasionko regularne!




W tym roku możliwe że coś lepszego może być bo mam parę sk***ieli położonych :) wszystko zależne od pogody

Ladnie to u Ciebie wygląda!powodzenia do końca

Masakra jaka wielka suka a glowny top to już wogóle długi jak końska pyta :crazy:Topy wyglądają na dość luźną strukturę czy się mylę?
Dzięki za dobre słowo ☺️
 
U

Usunięty 59382

Guest
---------- Post Zaktualizowany 21:26 ---------- Data pierwszego postu 21:18 ----------

[/COLOR]

Masakra jaka wielka suka a glowny top to już wogóle długi jak końska pyta :crazy:Topy wyglądają na dość luźną strukturę czy się mylę?
Dzięki za dobre słowo ☺️[/QUOTE]

Nawet nawet...miło go wspominam :)


 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Special lepsze boby masz w galerii z 16 ;) moim skromnym zdaniem twoj najlepszy :dancee: Pamietam jak sie slinilem na te twoje afy !!! :dancee: :dancee: :dancee:
 

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Siemano mamy żniwa :harvest:

Wczoraj odwiedziłem spota z myślą o ścieciu 4 sztuk paf ale ukręciłem łeb tylko dwóm paniom<lol>Poczekam jeszcze tydzień,lepiej już raczej nie napuchną ale liczę na to że bardziej obleją się żywicą.Ogólnie wszystkie rośliny kwitną,5 roślin jest maksymalnie w 2 tygodniu flo aczkolwiek myślę że uda się coś z nich uskrobać,jedna formuje piękne fioletowe kwiaty a 3 kwitną na czerwono :headbanger:
Wszystkie zostały podlane pożądną dawką massiva+bio boost+aminokwasy,kilka sztuk przywiązałem do kołków i czekamy na rozwój sytuacji :D


Te są mocno liściaste czego nie lubię przy trymowaniu,postoją jeszcze dwa tygodnie


Fiolet <peace>Dodam że to jest jedna roślina










Będzie czerwona bitch



Ta która miała iść na stratę,wrzucona na farta w dołek bez jakiegokolwiek przygotowania ziemi,można??? :D
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Masakra lisci od hu*a wspolczuje trymowania. Powodzonka
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Dobrze to wygląda, oby do końca z fartem :)
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Niezłe kule się uformowały,faktycznie wyglądają na włochate. Pamiętam,że najlepiej trymowało mi się chyba durbany.
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Durban i passion od DP. Super zbite malo lisci przytopowych. Tez potwierdzam.
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Zastanawiam się czy nie wypadało by poświęcić trochę czasu na koszenie liści. Ja bym podgolił od dołu te najbardziej zarośnięte. Zmniejszysz masę na gałęziach i przewiew się zrobi. Stresu roślinom nie narobisz na tej fazie kwitnienia.
 

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Harvest ciąg dalszy :D




Niestety ale tym razem tylko tyle fotek,cały czas jestem w trakcie żniw,co tydzień idą po dwie sztuki do ścinki,jakoś tak wypada że rośliny są gotowe parami,w tym tygodniu ścinam dwie włochate suczki,to będzie najgorszy trym w tym roku :p Tak pozatym kilka sztuk nie dojdzie a jedną myślę że całą będę musiał wyrwać z tego powodu że bardzo słabo kwitnie...Przynajmniej wiem że najlepszym rozwiązaniem jest uprawa paf :D :D
Z fartem mordeczki
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół