nasiona marihuany

Out 2019 KUZI//GGS[20 x sez paf] po raz pierwszy

Wyszukiwarka Forumowa:

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Ale tłuścioszki,dobre odległości im dałeś od siebie to mają gdzie rosnąć no i praktycznie cały czas na słońcu. One chyba nie wiedzą co to cień!
 

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Hehe nic z tych rzeczy Panie zdj nie kłamią, daj przy next upie zdj łodyg musi być tam grubo z dołu :crazy:

Pogadamy jak Twoje dojdą do konca <lol>Spoko przy następnej wizycie zrobię więcej fotek,szkoda że moja kamerka robi słabej jakości zdjęcia a jak ustawie ja na 16 mpx to waga pliku jest za duża... :p
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Trymer kupiony na allegro,polecam dobra sprawa,znacząco przyspiesza czas obróbki.Jak wysuszę to wrzucę fotki sortu .Dzięki i pozdro ��

Szefie na jakiej zasadzie działa ten trymer . Elektryczny jest czy jak ?

Widziałam raz jak zrobić trymer z wiatraka Ale gotowych do kupienia to jeszcze nigdy
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
:dancee::dancee::dancee::dancee::dancee::dancee::dancee::dancee:Faktycznie GGS na nasz klimat idealny !!!! Powodzonka z suszeniem piekne petardy !!!
 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Ale sk***ysyn ci wyrósł :D jak tak na niego patrze to od razu mi się kojarzy scena z filmu straszny film 2 ;]

 

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Szefie na jakiej zasadzie działa ten trymer . Elektryczny jest czy jak ?

Widziałam raz jak zrobić trymer z wiatraka Ale gotowych do kupienia to jeszcze nigdy

Ten trymer jest ręczny,na tą podstawę nasadza się z góry taki klosz który ma kilka ramion z gumami a na górze jest korbka do kręcenia.W tej podstawie z nożem jest zrobiona przekładnia dzięki której nóż się kręci o wiele szybciej niż obrót korbą,ot i cała filozofia Można zrobić samoróbkę z silnika elektrycznego np od wentylatora w aucie,opisy takiej przeróbki są na forum.Mi się nie chciało robić samemu bo bym musiał akumulator z sobą targac co było by kłopotliwe.Wpisz na allegro trymer hilvert i powinien być ;)Najlepiej nim się trymuje dobrze zbite topy,chodzi o to że poprostu wtedy się nie zbijają w kulke topy przez dużą ilość lisci.
 

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Te które juz ciachnąłeś to co to za odmiana bo nie widzę albo gapa jestem i nie doczytałem :p
 

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Te które juz ciachnąłeś to co to za odmiana bo nie widzę albo gapa jestem i nie doczytałem :p

Niestety ale nie wiem co to za odmiany...Mam jeszcze wszystkie opakowania od pestek, zobaczę jakie odmiany miałem pół auto i porównam z opisanymi krzakami.
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Ten mega szczyt kamien czy raczej luzniejsza struktura ? Na zdjeciach nie da sie lapa pomietolic ;( !!!!!
 

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Ten mega szczyt kamien czy raczej luzniejsza struktura ? Na zdjeciach nie da sie lapa pomietolic ;( !!!!!

Grube topy na tym bardziej rozłożystym krzaku są dobrze zbite,powiedział bym nawet że za***iście <lol> a na mniejszym krzaku są trochę luźniejsze ale ogólnie struktura kwiatów jest na duży plus
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół