nasiona marihuany

Out 2019 KUZI//GGS[20 x sez paf] po raz pierwszy

Wyszukiwarka Forumowa:

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Witam Panowie <lol>
Po miesięcznej przerwie w wizytach na spocie wczoraj odwiedziłem panny,miejscówka dość mocno zarosła więc oplewiłem całą powierzchnię do okoła roślin,na kilku roslinach obłamały się łodygi ale nie postawiłem ich z ziemi ponieważ sądzę że szybciej tak przetrwają niż bym je podparł,robiłem tak w ubiegłym roku to podparte łodygi pod wpływem wiatru się obłamały do końca a tak może coś z nich będzie.Wyszło również kilka przypaleń (tak podejrzewam...8 krzaków jest w konkretnej fazie flo a 12 sztuk jeszcze się nie przełączyło.
Wszystkie rośliny podsypałem dolomitem,podlałem wodą z dodatkiem nawozu na flo biobizz i dodałem do tego kilka kropel aminokwasów,w sumie poszło 50l wody i jeszcze zrobiłem oprysk dolistny(tytanit+aminokwasy+mała dawka gnojówki z pokrzyw)
Powoli trzeba szykować sprzęt żniwny :-D:-D:harvest:










Co jej dolega?????




Może ktoś pomoże co jest przyczyna zółknących liści????







Teraz tylko życzyć sobie ciepłych słonecznych dni
Pozdrawiam:spalony::salut:
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Kozak spociwo, ładnie każda roślina ma miejsce dla siebie i może wykorzystać swój potencjał w 100%, profeska:good::tiphat: Jak przetrwam bezpiecznie ten sezon to też tak poustawiam pojedynczo planty i max 10-15 sezonów. W tym roku za pazernie tam poleciałem za blisko siebie panny i teraz walczę co by się nie zasłaniały wzajemnie. Next UP pewnie już :harvest: Zapodaj jakieś foto z bliska tych rakiet :szczena::-D

Zdrowia, słońca i bez problemów do końca <peace>
 

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Kozak spociwo, ładnie każda roślina ma miejsce dla siebie i może wykorzystać swój potencjał w 100%, profeska:good::tiphat: Jak przetrwam bezpiecznie ten sezon to też tak poustawiam pojedynczo planty i max 10-15 sezonów. W tym roku za pazernie tam poleciałem za blisko siebie panny i teraz walczę co by się nie zasłaniały wzajemnie. Next UP pewnie już :harvest: Zapodaj jakieś foto z bliska tych rakiet :szczena::-D

Zdrowia, słońca i bez problemów do końca <peace>

Spot jest całkiem całkiem,haszcze przez które idę na spota są bardzo duże i w dodatku jest tak wszystko zasłonięte że z góry mnie na bank nie widac,dodam jeszcze że trafić za pierwszym razem na miejscówkę rzadko mi się zdarza:crazy:
Miałem kiedyś kilka roślin blisko siebie,fakt że nie tak blisko jak U Cb hehe ale zasłaniały się nawzajem i więcej tak nie sądzę,lepiej robić większe odstępy i mieć duże boby a nie popcorn xd
Wrzucę fotki z bliska ale to za dwa tygodnie Dzięki i pozdro
 

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
SIEMANKO :yeahh:

Odwiedziłem dzisiaj spota,od mojej ostatniej wizyty krzaki za mocno się nie zmieniły,te co kwitły pafy to kwitną konkretnie a reszta się ociąga i czekam kiedy wejdą na flo,muszę im kupić jakiś nawóz na flo,zastanawiam się nad bio bloomem i bossterem massive od green planet,jeśli miał ktoś w użyciu ten booster prosił bym o wskazówki jak się sprawdza na flo ;);)

Nie pokoją mnie te żółknące liście i brązowe końcówki liści,czy to są przypalenia nawozami bo sam nie jestem pewien do końca....
Podlałem je dzisiaj czystą wodą bez dodatku czego kolwiek,zobaczymy czy to pomoże ...











I te cholerne zółte liście :/






Proszę o poradę co im dolega,pozdro
 
E

esterabdg

Guest
jak co dolega palisz je nawozem niech dojdą do siebie 2 tygodnie czysta woda te co sie skrecają i liscie papalone ,,, zmiejsz dawkę na zdrowych .
 
U

Usunięty 59382

Guest
Musisz pH wyregulowac a dopiero później nakarmić...z green planet używam niezawodnego finishera który przyspiesza proces kwitnienia a konkretniej dojrzewania na spoznialskich podczas jesieni :)
 

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Musisz pH wyregulowac a dopiero później nakarmić...z green planet używam niezawodnego finishera który przyspiesza proces kwitnienia a konkretniej dojrzewania na spoznialskich podczas jesieni :)

Czyli uważasz że te żółte plamy występują w skutek niskiego ph i zablokowania składników pokarmowych?Z tego co widzę w tabeli niedoborów nie które mają liście jakby im brakowało potasu więc może ta teza jest słuszna.
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Sprawdz medium na jakiej glebokosci masz wode gruntowa? Brazowe plamy moga wskazywac za mokro i za duzo nawozu. Palenie nawozem powoduje zwijanke liscia od czubka w wiekszosci przypadkow. Niedobor azotu tez sie pojawia. U Mnie tez sie brazowe plamy pojawiaja i na jednym niedobor potasu. Patrz na nowe liscie jak beda zdrowe to juz wiadomo ze problem ustepuje. Ladne krzaczki. Jezeli masz suche medium to ze 30l wody wlej pod krzaka powinno go przeplukac. Mozesz sprawdz wilgotna glebe miernikiem jakie ma ph bezpostednio pod krzakiem.

Z farcikiem.
 
Ostatnia edycja:

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Sprawdz medium na jakiej glebokosci masz wode gruntowa? Brazowe plamy moga wskazywac za mokro i za duzo nawozu. Palenie nawozem powoduje zwijanke liscia od czubka w wiekszosci przypadkow. Niedobor azotu tez sie pojawia. U Mnie tez sie brazowe plamy pojawiaja i na jednym niedobor potasu. Patrz na nowe liscie jak beda zdrowe to juz wiadomo ze problem ustepuje. Ladne krzaczki. Jezeli masz suche medium to ze 30l wody wlej pod krzaka powinno go przeplukac. Mozesz sprawdz wilgotna glebe miernikiem jakie ma ph bezpostednio pod krzakiem.

Z farcikiem.

Wody gruntowe mam dużo niżej niż korzenie więc nie mają za mokro,myślę zawieźć im wymieszanej wody z samym dolomitem i obserwować co się będzie działo.
pozdro ;)
 

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Salut growerzy i Ci tylko obserwujący :-D
Wczoraj poszły pod kosę 3 sztuki pafy od grzesia a dzisiaj ściałem 4 drzewko z którym nie wyrobił bym się wczoraj do zmroku,ogólnie jestem zadowolony z ilości topów ale zobaczymy co waga pokaże,szkoda że nie zrobiłem rozpiski z odmianami,jaka rośnie w danym dołku,tak bym wiedział na jaką postawić w przyszłym roku.Ogólnie pafy są świetne na nasz klimat,dochodzą szybko,kwiaty są napuchnięte i dają dobry plon,a sezonówki jeszcze wszystkie mi nie zakwitły...Ale trudno zobaczymy co czas pokaże ;)
Za dwa tygodnie prawdopodobnie leci kolejne kilka sztuk pod kosę



https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?album=26126&pid=1041433#top_display_media







 

haczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
337
Buchów
84
Trymer kupiony czy sam robiłeś? Mógłbyś pokazać topy po obróbce jak to wyglada. Spoko krzaki. Szczęścia!
 

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Trymer kupiony czy sam robiłeś? Mógłbyś pokazać topy po obróbce jak to wyglada. Spoko krzaki. Szczęścia!

Trymer kupiony na allegro,polecam dobra sprawa,znacząco przyspiesza czas obróbki.Jak wysuszę to wrzucę fotki sortu .Dzięki i pozdro
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Masakra jakie kolosy Ci porosły, monstera masz w kieszeni <peace>
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół