nasiona marihuany

Out 2019 KUZI//GGS[20 x sez paf] po raz pierwszy

Wyszukiwarka Forumowa:

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Siemanko Wszystkim :salut:

Długo się zastanawiałem nad założeniem fotorelacji ale jakoś przezwyciężyłem strach przed przypałem przez forum :headbanger:Jest to mój 7 rok uprawy z rzędu a 8 z jednym pierwszym rokiem na którym się uczyłem,całą wiedzę zawdzięczam temu forum i postanowiłem się w ten sposób odwdzięczyć.Do rzeczy na spot poszła w ubiegłym roku świeża ziemia uniwersalna,bodajże kronnen a w tym roku wczesną wiosną zmieszałem ziemię z samym obornikiem.Za miesiąc przyjechałem i dorzuciłem bat guano,hydrożel,obornik granulowany i sporą dawkę dolomitu,zresztą wszystkiego dane sporo:-D

Pestki w tym roku wszystkie od GGS,większość to sezonówki i trochę PAf,wrzucone do wody koło 20 kwietnia i wegowane w boxie 3 tygodnie (fotek z przygotowywania spota i z boxa niemam).Przed wysadzeniem dodana została mikoryza great white i zrobiony oprysk z asahi

Fotki które wrzucę są z wczoraj,oplewiłem trochę spota,poprawiłem Lst,zrobiłem oprysk asahi+aminokwasy+ coś na robactwo i oczywiście podlałem,dobrze że nazbierałem wody wczesną wiosną bo teraz bym się chyba za***ał targać wodę na spota przez ten busz i pokrzywę :p










Następny up za dwa tygodnie:twisted:
 

Mr. Cannabis

Member
Rejestracja
Cze 11, 2019
Postów
14
Buchów
0
no spocik przedni. Ten spot jest na aż takim zadupiu że mogłeś sobie pozwolić na tak bezpośrednie motody ochrony roślin i oczyszczenia spota ?
 

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
O jakie metody ochrony roślin Ci chodzi,nie za bardzo kumam co masz na myśli.
 

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Siemanko :)
Wczoraj byłem na spocie,rośliny zrobiły niezły progres od mojej poprzedniej wizyty,3 rośliny odpaliły flo,dwie się przełączają a reszta dalej leci na wegu.Jestem trochę zły na siebie że nie zrobiłem na wszystkich roślinach lst ponieważ przez ostatnie wiatry 6 roślin zostało przegiętych na drugą stronę,kilka korzeni z tego co widzę jest pękniętych ale myślę że rośliny dadzą sobie radę i nie wyschną...a na tych które były po lst żadnych uszkodzeń przez wiatr,no cóż człowiek cały czas się uczy,na przyszły rok nie popełnię tego błędu.
Standardowo poszedł oprysk na przędziorka i mszyce+aminokwas dolistnie+asahi+tytanit i podlane gnojówką z pokrzyw.






Ta miała pujść na straty i wsadziłem ją w torf bez żadnych dodatków i jak widać nic jej nie brakuje,dziwię się że ph jej odpowiada


 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
No trzeba przyznać za***iście to wygląda ;] w ogrodniczym raczej nie dopadniesz takich cudów ale wiesz co ogrodniczy to inny asortyment jeden ma drugi nie ma.
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Całokształt robi wrażenie, na żywo pewnie jest jeszcze lepiej. Dobra robota!
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Panie dawaj Pan upa jakiegoś, monstery bedo tu konkret:bathroom-smoke:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół