nasiona marihuany

Dobór ledu oraz ilości roślin do małego grow'a.

Wyszukiwarka Forumowa:

TytusSzyluk

New member
Rejestracja
Cze 21, 2019
Postów
3
Buchów
0
Witam, mam dwa growy do wyboru 30x30x100 lub 40x40x100, zastanawiam się, który najoptymalniejszy, bo maksymalnie mogę przeznaczyć około 70W mocy na lampę oraz wentylator. Nie wiem również, ile mógłbym tam roślinek zmieścić (automatów)m i jakiego plonu się spodziewać. s
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Trochę niski box do led. Może hps 70w? Tylko wtedy z went wyjdzie więcej niż 70w...
2 af, a plon to już zależy od Ciebie.
 

TytusSzyluk

New member
Rejestracja
Cze 21, 2019
Postów
3
Buchów
0
Bo generalnie mam dwa akusy po 120Ah, jeden kończy pracę po 16h, to podłączam drugiego, a tamten ładuje na chacie i na następny dzień wymieniam. Nie wiem jakie straty i jak to podłączyć, czy od akumulatora muszę jakiś zasilacz czy co, bo to jednak prąd stały, a potrzebuje zmienny. To mogę wziąć to 70W HPS, i wentylator ile może pobrac?
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Bo generalnie mam dwa akusy po 120Ah, jeden kończy pracę po 16h, to podłączam drugiego, a tamten ładuje na chacie i na następny dzień wymieniam. Nie wiem jakie straty i jak to podłączyć, czy od akumulatora muszę jakiś zasilacz czy co, bo to jednak prąd stały, a potrzebuje zmienny. To mogę wziąć to 70W HPS, i wentylator ile może pobrac?

Potrzebujesz przetwornice. Moim zdaniem za dużo ***ania z ladowaniem.
 

TytusSzyluk

New member
Rejestracja
Cze 21, 2019
Postów
3
Buchów
0
I fajnie gdyby ktoś podesłał, takiego HPS’a 70W, który spełniał parametry, i kwestia czy robić 40x40, czy 30x30.

---------- Post Zaktualizowany 16:13 ---------- Data pierwszego postu 16:12 ----------

No ja w tym miejscu nie mam prądu, także jakos muszę, z chaty nie pociągnę przewodu na 2km, z tym sobie poradzę, silny chłop jestem 50kg wniosę, kwestia tylko tej przetwornicy, jaka?

---------- Post Zaktualizowany 16:20 ---------- Data pierwszego postu 16:13 ----------

Taka może być?


---------- Post Zaktualizowany 16:23 ---------- Data pierwszego postu 16:20 ----------

[/COLOR]Wtedy tylko akus, do tej przetwornicy, i do przetwornicy went i lampa? I nadal nie wiem czy 30x30 czy 40x40.

---------- Post Zaktualizowany 21:05 ---------- Data pierwszego postu 16:23 ----------

Co o tym sądzicie?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół