nasiona marihuany

[MarsHydro300 x 5szt][1.44m2][Super Lemon Haze 9szt] - OS Pestka Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Potrzebuje pomocy kogoś kumatego w budowie panelu LED
Wszystko złożone i chciałbym sie zapytać Was forumowicze czy wszystko zostało zrobione poprawnie.
Czy mogę przy tych ustawieniach po prostu włączyć panel bez uprzedniej REGULACJI Meanwell LED Driver HLG-240H-24A z 9X te paski Samsunga które siedzą w panelu?
Czy powiniennem wszystko sprawdzić najpierw miernikiem którego akurat nie posiadam :)
1.png

W moim panelu nie ma tej dodatkowej regulacji jak na zdjęciu powyżej bo w wersji A jest ona w driver'ze tak przynajmniej to sobie tłumacze :)
Link do pełnego wymiaru foto
https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?album=24003&pid=1052506#top_display_media
20191120_171322.jpg
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Poszła kosa, co prawda nie całości ale dużej wiekszości bo dnia nie starczyło wczoraj.
Z podbieranych wcześniej dolnych topiczków jest dobra bania.
Raz nawet było na pograniczu za dobrej.
Bez żadnego alko wy***ało mnie w kosmos po oststnim buchu tego wieczora, mózg oszalał a przez ciało przepływał coś jakby prąd czy jaka inna energia :) piz*a w h*j bez kitu :)
Choć struktura suszonego na szybko stuffu nie powala, kopie jak trzeba.
No ale wcześniej nigdy nie miałem 100% sativy w boxie. Pozatym te małe k***y też miały niezłe żniwa :/
A co do żniw:
20191210_171623.jpg

20191210_173138.jpg


Co do smaku to wiadomo poczekamy jak dojdą w słojach ale nie żre po płucu już teraz. Ja niestety mam słaby węch jak ciągle mam kontakt ze skunem wieć o aromacie wypowiem się jak wszystko dojdzie.

Swiatełko działa. Bedę robić porównanie z Marsami 300
20191215_100057.jpg



Olej neem jest neurotoksyczny.
A moja żona czytała że to też w kosmetyce się stosuje niby do stosowania wewnętrznego i zewnątrznego.
Ja osobiście jeszcze nie szukałem jakioś głebiej w temacie ale po przeczytaniu tego tematu;
https://www.forum.haszysz.com/showt...ajsilniejszych-naturalnych-pestycydów-Przepis
Założonego przez [MENTION=67915]Dyzma[/MENTION] wynika że jakoś musi działać neuro skoro te bestie tak reagują na niego.
Ciekawe tylko jak z wpływem na ludzi :)
Może do pielęgnacji czy w suplach jakoś inaczej go podają.
 
Ostatnia edycja:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Ja uzylem tego neem oil raz na ziemiorki. Mija okolo 2 tydzien od oprysku gleby, temat zapomniany. Zadnego robactwa i muszek nie widze wiec dziala skutecznie. Co do samej szkodliwośći jeśli nie pryskasz na topy to raczej za male stężenie by miało stac sie cos powaznego. 1 oprysk pomogl, uzylem 7ml oleju na litr, 7 donic raczej znikome stezenie.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Skosiłem reszte Lemonów z dużego boxa. Wstępnie obstawiam końcowy wynik na coś około 400gieta.
Jak wszystk poschnie i znajdę wagę bedziemy sprawdzać ostateczny wynik :)
Póki co jest z 10litrów suchego.
20191215_000405.jpg

20191214_140640.jpg

20191214_140658.jpg
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Sampelek gotowego wyrobu :)
20191219_155736.jpg

Ogólnie czuć że to sativka, faza jak najbardziej energetyczno - wygrzewająca :)
Aż czuć po twarzy to specyficzne uczucie dobrego upalenia :)
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Witam wszystkich. Jestesmy po suszeniu i krodkim kiszeniu w slojach.
Mysle zatem ze moge podac wynik tego czego jeszcze nie wyjaralem :)
Jest polka po wytarowaniu wagi :)
20191226_200850.jpg

A podbierane bylo na ostro :)
Zapach ostry i oduzajacy wprost ze sloja.
Po kruszeniu pojedynczego boba czuc cytryna z delikatna nuta grejpfruta.
Pozdro
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Nie zle, powiedz, ile Ci ten sprzęt prądu żre ? Masz prąd na lewo? xD nie boisz się przypału przez rachunki?
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Tylko idioci ciagna na lewo i uprawiaja, to az sie prosi o przypal. Jak pewnie kazdy przy zdrowych zmyslach placi za prad. ;)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie zle, powiedz, ile Ci ten sprzęt prądu żre ? Masz prąd na lewo? xD nie boisz się przypału przez rachunki?

Przypał za duże zużycie można wsadzić między bajki.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Nie zle, powiedz, ile Ci ten sprzęt prądu żre ? Masz prąd na lewo? xD nie boisz się przypału przez rachunki?

W UK nie wjezdzaja z byle powodu na chate. Ludzie maja koparki krypto i jakos nikt nie pyta co robia w domu. Na lewo to cygany ciagna na przypal.
Mars300 to 125w czystej mocy wiec wyszedl wynik lekko ponizej 1g/w zapewne przez problemy z przedziorami.
A tak na marginesie to prosilbym administracje o przeniesienie do zakonczonych, no chyba ze uznacie inaczej :)
Jeszcze raz serdeczne podziekowania za podarowane nasiona dla PESTKOMANIA.
Zapraszam oczywiscie na kolejna fotorelacje z pestek [MENTION=33194]Zacier[/MENTION]'a
https://www.forum.haszysz.com/showt...-44m2-Destro99-TROPICANA-COOKIES-F4-OS-Zacier
Klaniam sie w pas :)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Eleganckie topiszcze, życzę udanego zblizającego się roku :zab:
 

niktwazny1

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2019
Postów
33
Buchów
0
Nie zle, powiedz, ile Ci ten sprzęt prądu żre ? Masz prąd na lewo? xD nie boisz się przypału przez rachunki?

Przypał z prądem? :D nawet jakby było 1500w to by nie było przypału. Przypał może być tylko wtedy gdy będziesz opowiadał o tym swoim "przyjaciołom" lub nie będzies miał filtra :D Co ja mam powiedzieć gdy mam ogrzewanie elektryczne w mieszkaniu 3 grzejniki elektryczne po 3kw piekarnik na prąd bojler 2.5kw telewizor gra pół dnia komputer czasem też? :D nikogo prąd nie interesuje myślę ze przypał moglby być gdyby przychodziły ci rachunku po 2000zł miesięcznie i to nie ze wzgledu na to że za dużo tylko dlatego że by się obawiali że coś jest nie tak z licznikiem lub instalacją. A nie mówię tutaj o cywilizowanych krajach typu UK, USA, Niemcy itp. tam musi ktoś cie sprzedać żeby był przypał zresztą 95% ludzi wpada przez długi język i to chyba każdy przyzna
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Elegancko OG! Będzie co palić! Co do przypału za prąd, to przy takich marasch to jest gdzieś około 500w poboru mocy prawdziwej to jest nic tak naprawdę. Ważne by nikomu się nie chwalić, chodzić normalnie do pracy płacić rachunki i po cichu się zajmować swoim hobby
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół