nasiona marihuany

Co to za nasionka

Wyszukiwarka Forumowa:

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
Witam nie jestem pewny czy pisze w dobrym dziale, jeżeli w złym bardzo przepraszam i proszę o wskazówki gdzie go przekierować.

Dostalem od znajomego nasiona które zostały przywiezione z wyspy Fuerteventury. Niby jest napisana nazwa lecz nie mogę nigdzie znaleźć pod ta nazwa Ale też jest napisane tak że ciężko mi rozczytac. Może ktoś bardziej doświadczony w nazwach podpowie co to dokładnie jest.
Chciał bym się dowiedzieć z czystej ciekawości co to dostałem. W ziemie i tak pójdą. :)

 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Green crak sativa,
lemon zkittels sativa
 

lionelo

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2018
Postów
53
Buchów
13
Każda roślina nadaje się indoor kwestia treningu.
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Indorowce lemon zkittels jest super polecam .
 

intro

New member
Rejestracja
Lut 9, 2020
Postów
3
Buchów
0
witam. pytanie dotyczy wlasnych nasion. zrobilem krosy critical kush , liberty haze, giant bud wszystko zaplodnilem ww xxl auto. czy ktos mi moze powiedziec czy te nasiona beda nadawac sie na outdoor?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,594
Buchów
2,360
Odznaki
1
witam. pytanie dotyczy wlasnych nasion. zrobilem krosy critical kush , liberty haze, giant bud wszystko zaplodnilem ww xxl auto. czy ktos mi moze powiedziec czy te nasiona beda nadawac sie na outdoor?

Raczej tak, musisz sam sprawdzić
 

intro

New member
Rejestracja
Lut 9, 2020
Postów
3
Buchów
0
wrzucilem 8 na probe criticali. wszystkie wyszly. dwum pomagalem i tez wyszly. dzieki blackmen za dodanie otuchy. pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół