nasiona marihuany

[Cob 150w][0.36] Niesamowity świat Gumballa odc. 3

Wyszukiwarka Forumowa:

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
[MENTION=87004]emceero[/MENTION] nie mowie, ze ***ie jak lufa czy joint - mowie, ze cos jednak czuc. Ja korzystam z dwoch wapow - vapcap (a dokladniej tiwoody) i davinci iq. Jak chce dyskrecje w plenerze to iq wygrywa w przedbiegach. Nabity nie smierdzi, przy paleniu chowa sie w dloni, z plaskim ustnikiem wyglada bardziej jak powerbank niz narzedzie do spozywania narkotykow... ale vapcap ma lepsze pie****niecie, wieksze chmury, szybciej idzie niz z iq... ale nie jest to 100% dyskrecja. Zero zapachu nie uzyskasz, ale masz racje co do tego, ze ciezko namierzyc i szybko znika.

Co do twojego pytania - u mnie nieosiagalne sciagniecie jednego strzala na raz, ale ja to troche uposledzony jestem przez alergie na konopie. Jak pale jest ok, ale przy waporyzacji czym nizsza temperatura tym wieksze gluty i kichanie, dlatego tez robie vapcapa na jakies 6-8 razy - dwa male buszki na jedno grzanie, 3-4x ogrzewam.

Jak to masz alergie? Mozna miec? Oo jasny uuj, sprobuj oleju z czarnuszki - ponoc skuteczna :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak to masz alergie? Mozna miec? Oo jasny uuj, sprobuj oleju z czarnuszki - ponoc skuteczna :)

Można, na mnie ganja działa jak pokrzywa. Żywa czy susz wszystko jedno... Palić mogę oczywiście, ale kontakt ze skórą kończy się swędzącymi bąblami.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Właśnie o to mi chodziło że ***ie przez chwilę strasznie i to trochę inny zapach. Oprócz M mam coś takiego jak titan3, elektryk z regulowaną temperaturą. Staram się stanąć zawsze pod wiatr do ludzi i wyglądam jakbym jarał e-szluge ale fakt że to nie to pie****nięcie jest ale za to smak.

Też działa na mnie jak pokrzywa już kiedyś pisałem ale o dziwo nie wszystkie odmiany chodzi ba tylko sativy
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Można, na mnie ganja działa jak pokrzywa.

to jak zaglądasz do boksa, jak trenujesz, przycinasz ?
zawsze w długim rękawie i rękawicach ?
długo się te bąble utrzymują, dręczące jest to uczucie czy tak samo jak w przypadku pokrzywy - po chwili mija i masz spokój ?
współczuję, nawet nie wiedziałem że można mieć na to uczulenie. no ale ponoć konopia to bardzo bliski kuzyn pokrzyw także tego :]
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Mnie draznia liscie i topy, ale tylko swieze. Dotykam - wysypka. Suchym moge sie natrzec i nic sie nie dzieje. Jak pale jest ok, jak wapuje to im nizsza temperatura tym wiecej kichania. Nie jest to uciazliwe, ja sie juz przyzwyczailem - ale jakby sie dalo to bym sie pozbyl :)
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
To apropos uczulenia na gandzie-mam ziomka co jak tylko ma skręcic gibona czy coś mieć do czynienia z ziółkiem to idzie najpierw srać. Ile razy ryliśmy ze śmiechu z tego. Pytamy zawsze czy ręce chociaż umył jak ma brac w łapy jointa. Za każdym razem tak ma. Wolałbym mieć uczulenia na skórze:jprd:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
to jak zaglądasz do boksa, jak trenujesz, przycinasz ?
zawsze w długim rękawie i rękawicach ?

Na dłoniach po wewnętrznej stronie mam zbyt grubą skórę żeby reagowała na szczęście, za to przedramię zawsze całe w bąblach czasem i twarz jak głęboko trzeba sięgać w krzaki hehe Po kilk h już nic nie widać i nie swędzi.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
To apropos uczulenia na gandzie-mam ziomka co jak tylko ma skręcic gibona czy coś mieć do czynienia z ziółkiem to idzie najpierw srać. Ile razy ryliśmy ze śmiechu z tego. Pytamy zawsze czy ręce chociaż umył jak ma brac w łapy jointa. Za każdym razem tak ma. Wolałbym mieć uczulenia na skórze:jprd:

Co za historia, no roz***ałeś mnie na kawałki. Ciekawe ile jara, jak pęka 10 to koleś nieźle daje popalić też hemoroidą
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Nie zagłębiam się w to aż tak. Co nie zmienia faktu że niezłą bekę zawsze mamy i nawet on się z nami śmieje i to trwa już lata. Ziomek ochrzcił go Stinky Fingazz. Sorry za offtop ale nie mogłem się powstrzymać. Pozdro
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół