nasiona marihuany

[Cob 150w][0.36] Niesamowity świat Gumballa odc. 3

Wyszukiwarka Forumowa:

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Siemanoo, rośliny kwitną od 7 lipca


Te zdjecia sa z przed ale nie wiem ile :p 2 tygodnie, nie wiem nie zapisalem sobie...





Rosliny podlewane woda ph 6.3 - 6.4 dostały w swoim zyciu 2 razy normalna dawke nawozu i dwie panny wykazały nadmiar minerałów :D
Zdjecia z dzisiaj:




Ostatnia fotorelacja na tym aparacie bo juz mnie wk***ia. Musze wyjechac na pare tygodni ale zdjecia bedą i dodam jak wróce. Sory za jakosc i za styl zdjec na nastepnej bedzie w uuuuj lepiej ! :)
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Eleganckie panny, opanowałeś technikę z vapa czt raczej ci nie oodpowiada taki sposób palenia?
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Elegancko ci to idzie widac ze Maja wigoru. Ile trzymales lampe nad roslinkami w vegu I flo ? :)
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Eleganckie panny, opanowałeś technikę z vapa czt raczej ci nie oodpowiada taki sposób palenia?

Tylko z wapo :D odkąd pierwszy raz zapalilem to juz wiedziałem ze to dla mnie :) blantów coraz mniej, raczej ze znajomymi jak cos. Strasznie na pocatku wapowania mnie ***ało po płucach, myslalem nie raz ze sie wykoncze ale z czasem mi przeszło :)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Za mocno grzejesz pewnie. xD polecam kupić małe bongo i wtedy zobaczysz jak fajnie się vapuje. :D
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
A jak zagrzewasz capa? Przy nasadce i łapiesz kłęba i potem następny buch już dalej, tam na tej literce a w napisie dyna gdzie temp. jest więkrza czy od razu pełna moc?. Ile buchów mniej więcej ***niesz z komory przy założeniu że materiał suchy na wiór?
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Zapalara z 3 zarnikami i grzeje jak pstryknie ze 2 razy to jeszcze 3 sekundy dłuzej i wapuje. Pierwsze podgrzanie swiezego materiału jest takie se ale drugie(popcorn) to juz daje rade :) ja wiem ile buchów, z 15 sekund tylko cały czas i nosem wypuszczam. Nabiciem u***ie sie fajnie :) zalezy jak nabije ale wystarcza mi na 2-3 podgrzania

I raczej nie grzeje tej koncówki staram sie trzymac blizej srodka. ku**a ciezko tak wytlumaczyc :p
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
ten dym (parę?!) to w ogóle czuć zapachem konopnym ?
można to sobie swobodnie kopcić na przystanku albo gdzieś publicznie czy od razu wiadomo co jest palone i przypał ?
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Zapalara z 3 zarnikami i grzeje jak pstryknie ze 2 razy to jeszcze 3 sekundy dłuzej i wapuje. Pierwsze podgrzanie swiezego materiału jest takie se ale drugie(popcorn) to juz daje rade :) ja wiem ile buchów, z 15 sekund tylko cały czas i nosem wypuszczam. Nabiciem u***ie sie fajnie :) zalezy jak nabije ale wystarcza mi na 2-3 podgrzania

I raczej nie grzeje tej koncówki staram sie trzymac blizej srodka. ku**a ciezko tak wytlumaczyc :p


Dobrze cię rozumiem, mi tak samo idzie że łape trzy mega tęgie bufony i potem wysysam ostatnie soki z zioła jak dracula czwartym.Tylko za każdym razem podgrzewam i studzę i daję:meksyk:na literce a, popczorn czuję tylko jak właśnie za drugim kliknięciem grzeję jeszczę 2-3 sekundy. Może to jest właśnie powodem tego smaku u Ciebie respect the click man motherfucker byku:freak2:a bedzie dobrze bo ja zamawiam drugą końcówkę mocy ale już z ustnikiem:freak:

E>A jak operuję sprzęgłem że cisnę chmurę na pół gwizdka to płuca idzie wyj***ć, mi pierwsza już nieżźle ***ie i po pierwszym kliknięciu ale ja skrupulatnie obkręcam wapa przez jakieś 45 sekund ogrzewając go. Z tym ustnikiem to chyba zgaszę światlo
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
ten dym (parę?!) to w ogóle czuć zapachem konopnym ?
można to sobie swobodnie kopcić na przystanku albo gdzieś publicznie czy od razu wiadomo co jest palone i przypał ?

Pare czuc, wali ale mniej niz dym. Przy podgrzewaniu tez czuc zapach podgrzewanego suszu. Sam sposob podgrzewania moze wygladac podejrzanie, czyli wsrod starych bab na przystanku tak srednio dyskretnie ;)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
A tam gadasz... ostatnio smazylem na przystanku vapcap.

Z bonga komora jest na raz jeżeli umiejętnie ogrzejesz końcówkę, trzeba w miarę równomiernie ogrzać łapa. Ja zaczynam grzać od środka ku literze A, po czym zawracam ku środkowi. Gdy zaczynam czuć, że vap łapie temperaturę to lecę ku literze D. I czekam na pierwsze kliknięcie po czym wracam do środka. Wszystko z zachowaniem odpowiedniego dystansu, bo łatwo przepalić komorę. Kwestia wyczucia. Najlepiej nagrzać vapa na sucho przed załadowaniem komory. Ściągając bucha trzymam sprzęgło zakryte w całości, podciśnienie robi robotę. Wyciągam ustnik gdy widzę że para zaczyna się rozrzedzać i walę gwoździa. :D
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
A tam gadasz... ostatnio smazylem na przystanku vapcap.

I patrzyli na ciebie jak na helupiarza? ;)
Tez grzeje w miejscach publicznych, w CZ nie ma problemu z odpaleniem jointa na ulicy, ale nie o to chodzi. Waporyzator wali ziolem, chmury wala ziolem - nie jest to dyskretne. Jak ma byc 100% niewyczuwalne to oralnie trza przyjmowac.

Musze zmajstrowac jakies bongo i sprawdzic jak to idzie, skoro tak wszedzie zachwalasz. Ty masz podlaczone przez ten silikonowy ustnik?
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
[MENTION=85529]Honza[/MENTION] szczeże to sam latam po przystankach bo mogę palić tylko w plenerze i więcej przypału odpie****ałem jak paliłem z fifki i jeszcze ku**a jak gasła zapalnica albo miałem tylko zapałki, dlatego nabyłem drogą kupna tą za***istą maszynę. Oczywiście nie grzeję ludzią na oczach a staram się skitrać gdzieś z bokowca bo fakt że podejżanie to wygląda. Zapach spie****a szybko i nie wiadomo skąd się pojawia. Problemem jest tylko to że jak muszę szybko skitrać sprzęt to palnik jest bardzo gorący i muszę uważać jak kitram do kieszeni co by się nie poparzyć.
Da radę ktoś wypykać całą komorę na macha ale bez bonia? W ogóle paliłem raz z wodnej tylko bez ustnika, paluchami pozakrywałem otwory i uszczelniłem, łapałem po malutku żeby temp w komorze nie spadła za szybko
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
[MENTION=87004]emceero[/MENTION] nie mowie, ze ***ie jak lufa czy joint - mowie, ze cos jednak czuc. Ja korzystam z dwoch wapow - vapcap (a dokladniej tiwoody) i davinci iq. Jak chce dyskrecje w plenerze to iq wygrywa w przedbiegach. Nabity nie smierdzi, przy paleniu chowa sie w dloni, z plaskim ustnikiem wyglada bardziej jak powerbank niz narzedzie do spozywania narkotykow... ale vapcap ma lepsze pie****niecie, wieksze chmury, szybciej idzie niz z iq... ale nie jest to 100% dyskrecja. Zero zapachu nie uzyskasz, ale masz racje co do tego, ze ciezko namierzyc i szybko znika.

Co do twojego pytania - u mnie nieosiagalne sciagniecie jednego strzala na raz, ale ja to troche uposledzony jestem przez alergie na konopie. Jak pale jest ok, ale przy waporyzacji czym nizsza temperatura tym wieksze gluty i kichanie, dlatego tez robie vapcapa na jakies 6-8 razy - dwa male buszki na jedno grzanie, 3-4x ogrzewam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół