nasiona marihuany

Oszust na OLX

Wyszukiwarka Forumowa:

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Witam uważajcie na oszustów z olx. I nie kupujcie tam pestek. Ja dokonałem zakupu od jednej osoby i zapłaciłem za 10 pestek łącznie z kosztami wysyłki tylko 70zl. Zanim dokonałem zakupu pomyślałem sobie że być może są to pestki z upraw które sam wychodowal więc się skusilem. Pestki przyszły do paczkomatem. I pięknie wykiełkowały. Teraz tak sobie myślę po czasie ze mogą to być konopie przemysłowe. Ponieważ bardzo szybko rosną aż za szybko a druga sprawa cena. Nasiona konopi przemysłowej można kupić za grosze. Posadziłem i zobaczę co z tego wykdzie. Ale robię to tylko z ciekawości i żeby się upewnić w swoim przekonaniu.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Czyli kupiles ch*j wie co, ch*j wie od kogo, nic jeszcze nie uroslo, ale po czasie wiesz, ze oszust.
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Czyli kupiles ch*j wie co, ch*j wie od kogo, nic jeszcze nie uroslo, ale po czasie wiesz, ze oszust.

No tak to wyglada. Jestem początkującym kolekcjonerem więc sobie pomyślałem " Tanie nasionka więc warto kupić" Posadziłem zobaczę co z tego będzie ale jakoś dziwnie szybko wykiełkowało a teraz zapie****a z rosnieciem jak na dopingu poprostu rośnie w oczach. Każde nasionko wykielkowalo. Nie mam doświadczenia ale dla mnie to trochę dziwne żeby Maryśka tak zapie****a . Podlewam tylko zwykła woda nic nie dodaje nrazie.Dam Wam znać co z tego wyszlo.
 
P

PolnaMiedza

Guest
No naprawdę dziwne objawy jak rośnie. Lepiej na nie uważaj :brawo: Co do samego tematu to zakładaj je dopiero po fakcie a nie jako czarodziej Maciej.
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Teraz jestem poza domem ale jutro wstawię zdjęcia tych co prawda jeszcze maleństw ale szybko rosna.

---------- Post Zaktualizowany 17:33 ---------- Data pierwszego postu 16:26 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 17:36 ---------- Data pierwszego postu 17:33 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 17:38 ---------- Data pierwszego postu 17:36 ----------

Mają niecały tydzień czasu od uruchomienia kielkowania
 

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
Moim zdaniem ten post jest troche z dupy, każdy powtarza zasadę, że pestki kupuje sie w seedbankach gdzie zachowujesz anonimowość i wiesz co dostajesz, oszczędzasz na pestce 6zl ale nie bierzesz pod uwagę że musisz na tą pestkę wylać nawóz, ziemie i w ch*j swojego czasu.
Spoko z twojej strony że chciałeś pomóc, ale następnym razem pomyśl o sobie i swoich nerwach, czasie i pieniądzach.
Życzę udanych zbiorów. :harvest:
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Zgadzam się z wami w 100% to był mój pierwszy i ostatni raz jak kupiłem pestki z nieznanego źródła. Druga raz takie błędu nie popełnię i jednocześnie chciał przestrzec innych przed tym. Swoje adresu nie podałem więc się nie boje ze to mogła być jakaś prowokacja. Zastanawia mnie tylko to czy to jest Przemysłówka czy indyjska? Czy na podstawie tych zdjęć można już stwierdzić czy warto się zajmować tymi maleństwami czy nie
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Zgadzam się z wami w 100% to był mój pierwszy i ostatni raz jak kupiłem pestki z nieznanego źródła. Druga raz takie błędu nie popełnię i jednocześnie chciał przestrzec innych przed tym. Swoje adresu nie podałem więc się nie boje ze to mogła być jakaś prowokacja. Zastanawia mnie tylko to czy to jest Przemysłówka czy indyjska? Czy na podstawie tych zdjęć można już stwierdzić czy warto się zajmować tymi maleństwami czy nie

Tak w 100 % sa to automaty regularne feminizowane Purplehaze
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Ok dzieki. Trochę mnie zoptymizowales. Będę co jakiś czas umieszczał zdjęcia żeby na bieżąco informować o postępie tych maleństw i wspólnie odpowiemy sobie na pytanie czy to przemysłowe czy jednak indyjskie
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Świetnie,! To może założyłbyś temat i tam umieszczał zdjęcia? Mógłbyś sobie go nazwać, dajmy na to: "czy to przemysłowe czy jednak indyjskie". Ten temat to w sumie jedno wielkie nieporozumienie, a nazwa tematu to rasowy clickbait. :crazy:
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
Jak to jest mozliwe ze one tak szybko rosna? Nie rob tego wiecej, wariacie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół