nasiona marihuany

Vol 5, 0.64m2, HPS 400W, DarkStar, Blue Og, @Smieszek OS

Wyszukiwarka Forumowa:

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
To moja piąta juz odsłona. Tym razem wracamy do mniejszego namiotu z 400 Watówka. Miało byc 4 max 5 roslin, ale sugerujac sie relka BioFarmera zdecydowalem sie na 8 w tej chwili. Aczkolwiek jesli po przelaczeniu którakolwiek pohermi sie to wyleci z namiotu. Nie bedzie pie****enia i obrywania. Sk***iłaś sie to wypie****asz:p Nasionka to prezent od Smieszka - Pjona, takze drugi OS ale nie mam zielonego pojecia co to i skąd a takze dwa gratisy. Wszystkie femy

A więc:

1x TH Seeds DarkStar
1x G13 Blue OG
5x Kings Bunner x White Widow (Smieszek Os)
2x ???

Namiot 0,64
400W HPS - boje sie, ze bedzie za gorąco i bedzie trzeba zmienic namiot na większy
Zestaw od Canny
Canna Terra Profesional bez plusa
Nawilżacze, osuszacze, termometry, wiatraki itp :)
Trening: FIM lub Topping i drobne LST

08.06
nastąpił pierwszy dzien zycia, praktycznie dla wszystkich 9 roslin. Nie bylo zadnego problemu z kiełkowaniem a takze wszystkie wyszly z ziemi. Dziś mają 13 dzien i zostały przesadzone do docelowych donic a takze zaaplikowalem im cięcie. PRzed zgaszeniem lamp pojdzie oprysk z Asahi. Do tej pory podlewane samą wodą. Plan jest taki by potrzymać je jeszcze z 10 dni na WEGU i przelaczać. 15 lipca wylatuje na krotki urlop a wiec do tego czasu muszą sie okreslic i pozbyc sie ewentualnych herm z namiotu. Kilka fotek

DarkStar



Blue Og




Kings Bunner x White Widow




Całosc


Dwie zostały lekko uszkodzone podczas treningu. ale jedna nieprzesadzona zapewne zostanie wyrzucona lub sprezentowana. Dwie roslinki w brazowych donicach pozostają mi nieznane...
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Fajnie widzieć że ktoś podejmuje decyzję zerkajac na mój grow. :D
Co mogę Ci napisać, że będzie ciężko i gęsto I rób tak by nie urosły wysokie bo WGL będzie jazda. Osobiście lubię mix odmian, nie lubię jarać dużo tego samego dlatego sadze tyle roślin mimo że lepszym wyjściem było by 6 i ciąć je na 6 szczytów bądź 5 i lst z siatką. Lecz ja idę na łatwiznę ciacham głowy i niech rosną :D
Co do lampy czasem było ciężko utrzymać dobre warunki przy 400w w cooltube bo temperatura skakala jak na dworze robilo się ciepło.
Będę zerkal i powodzenia życzę. Chętnie pomogę jeśli będzie trzeba. Pozdro

Ps. KBxWW od Smieszka jest za***isty wyróżnia się mocą w stosunku do innych topow które mam. Dużo kryształu mocny high i w sumie plenna odmiana.
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Powitać

Mamy 32 dzien zycia dziewczyn. Przełaczone zostały 28.06 a wiec w 21 dniu zycia. Pomimo uplywu 12stu juz dni - nie wszystkie panie zaczely kwitnac. 3 nadal nieokreslone. Częsc kwitnie od 3 dni, ktoras od wczoraj i ostatnia od dziś. Aktualnie w namiocie jest 8 roslin. I pojawia sie problem. Liczylem na to, ze zakwitna max po tygodniu czyli jakies 5 dni temu. W sobote wyjezdzam na 2 tygodnie. PLan był taki by przed urlopem wyrzucic te, ktore ewentualnie obsypalyby bananami a takze zrobic fryzjera i zostawic tylko glowne odrosty. Wszystko na dole uciac. Ale przypuszczalem, ze do dnia wyjazdu beda juz w 2 tygodniu FLO to bedzie mozna je przyciac. Tak wiec w sytuacji gdy dopiero zaczynaja kwitnac i bedzie to zaledwie pierwszy tydzien FLO moge ewentualnie przyciac juz niepotrzebne odrosty?? Czy lepiej nie kombinowac nic? Jest bardzo ciasno i tak czy siak cos pewnie wyrzuce. Podlane do tej pory zaledwie raz z nawozami o czym wspominalem wczesniej, a takze dzis dostaną 35% TerraVega, Cannazym, Rhizo i CannaBoost. Tylko dwie fotki bo jak wspominalem częśc jeszcze indukuje i nie chce im w niczym przeszkadzac bo juz dosc hermy poprzednimi razy.


 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Zrób tak by były na jednym poziomie. No i te dolne odrosty możesz wycinać parę wiatraków jak utniesz nic się nie stanie. Lepiej światło będzie dochodzić i i cyrkulacja również.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół