nasiona marihuany

Fotopułapka, jaką wybrać?

Wyszukiwarka Forumowa:
C

cototonie

Guest
Witam, ostatnio mam kilka podejrzen odnosnie wizyt osob nieporzadanych na moim spocie, jak myslicie czy taka najtansza fotopulapka za 180 zl z allegro spelni swoją funkcje?
 

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
Zależne jakiej fotopułapki chcesz uzywać, na mms, email czy po prostu chcesz wymieniac karte ssd i sprawdzac zawartosc w domu ?
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
jaki sens w fotopulapce ktora nie wysyla zdjec? O to wlasnie chodzi, zeby wiedziec co sie dzieje, zanim wybierzesz sie na spota...
 

Mr. kasztan

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
123
Buchów
0
Jak taka fotopułapka wysyłać może wysyłać zdjęcia na maila ? skąd ona ma internet żeby wysłać maila ?
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
po gprs przez smtp lub na email przez mms. lub tez sam mms. najbezpieczniejsza jednak ta pierwsza opcja. fotopulapka bez wysylki fotek to lipa totalna. bo jak ktos sie bedzie krecic to i znajdzie kamere i ja za***ie i nawet nie bedziesz wiedziec kto to byl... a jak beda to bagiety to juz w ogole jedyne co zobaczys po przyjsciu na spota to kraty.
 

Sakopomadiko

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2015
Postów
68
Buchów
118
Jak taka fotopułapka wysyłać może wysyłać zdjęcia na maila ? skąd ona ma internet żeby wysłać maila ?

skad onw wysyla zdj??? z DUPY masz pakiet na karcie i tyle hhhhh oczywiscie karta zarejestrowana na towj dowod
 

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
Moglibyśmy się o to kłócić godzinami czy fotopułapka bez MMSa ma racje bytu, są spoty na których takie pstryczki dają rade i wiem że są ludzie na forum którzy jadą na takich fotopułapkach np Vandetta ( bodajże korzysta z fotopstryczka bez MMS)

Zanim przyjdziesz drugi raz na spota, możesz sie dużo dowiedzieć, plusy i minusy, np nie srasz w gacie jak ogarniesz na pułapce że to jednak dzik ci połamał krzak, lub ukradł.
Co do fotopułapek trudno mi doradzić bo nie korzystałem z nich, słyszałem że większość ludzi korzysta z HC-300M i sobie chwali.
Chciałbym ci cos polecić, jednak nie siedze w tym i nie chce cię wprowadzić w błąd lub zachęcać do kupna jakiegoś gówna
(Oczywiscie od pewnego czasu trzeba rejestrować karty i mija się to z celem na swój dowód, najłatwiej jest znaleźć żula i mu założyć kartę.
Druga opcja to wirtualny numer, nie wiem na jakiej podstawie to działa, ale słyszałem że działa :lol3:)
 
C

cototonie

Guest
Moglibyśmy się o to kłócić godzinami czy fotopułapka bez MMSa ma racje bytu, są spoty na których takie pstryczki dają rade i wiem że są ludzie na forum którzy jadą na takich fotopułapkach np Vandetta ( bodajże korzysta z fotopstryczka bez MMS)

Zanim przyjdziesz drugi raz na spota, możesz sie dużo dowiedzieć, plusy i minusy, np nie srasz w gacie jak ogarniesz na pułapce że to jednak dzik ci połamał krzak, lub ukradł.
Co do fotopułapek trudno mi doradzić bo nie korzystałem z nich, słyszałem że większość ludzi korzysta z HC-300M i sobie chwali.
Chciałbym ci cos polecić, jednak nie siedze w tym i nie chce cię wprowadzić w błąd lub zachęcać do kupna jakiegoś gówna
(Oczywiscie od pewnego czasu trzeba rejestrować karty i mija się to z celem na swój dowód, najłatwiej jest znaleźć żula i mu założyć kartę.
Druga opcja to wirtualny numer, nie wiem na jakiej podstawie to działa, ale słyszałem że działa :lol3:)

brawo, udowodniles, ze mozna odpowiedziec normalnie na normalnie zadane pytanie. dzieki
 

Blancikos

Active member
Rejestracja
Wrz 4, 2008
Postów
34
Buchów
0
Również uważam, że używanie fotopułapki bez wysyłek zdjęć ma sens.
Oczywiście wtedy, gdy spota odwiedzamy bardzo rzadko, i w późnych nocnych porach. Kiedy jest ona dobrze zakamuflowana i ciężko dostępna. Używanie jej w taki sposób jest na pewno lepsze niż kompletny jej brak, dzięki temu coś jesteśmy w stanie kontrolować a nie musimy mocno kombinować z urządzeniem do którego są wysyłane zdjęcia żeby się nie zalogowało w jakimś przypałowym dla nas miejscu.

I nawet kiedy ktoś odnajdzie nam spota pierwsze co zapie****i foto pułapke (jeśli ją znajdzie). Wtedy spot jest spalony rzecz jasna i można się spodziewać, że jeśli maczali w tym palce czarni jest założona ich fotopułapka gdzie indziej, co nie?

Ale wtedy szybko robimy odwrót i zapominamy o spocie. Przecież nikt nie będzie tam koczował w namiocie i czekał na nasze przyjście.
Ciężko by mu się było wstrzelić akurat w tą jedną godzine ze 168 w skali tygodnia...

Podbijam temat i czekam na wypowiedź jakiegoś doświadczonego użytkownika tych urządzeń ?? [MENTION=30477]Vendetta[/MENTION] [MENTION=66159]Rizzo[/MENTION] ??
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Uzywam fotopstryczkow od czasu zanim stalo sie to modne...glownie scoutguardy. roznica w cenie takiej bez modulu a z modulem gsm to kilka stowek. jesli komus jest zal dolozyc za ubezpieczenie sprawy to ja nie mam pytan. urzadzenie odbierajace maile z fotkami konfigurujesz tak, ze jest nie do namierzenia. zreszta co ja bede sie produkowac jak tu najwiecej do powiedzenia maja Ci co zadnej nawet na oczy nie widzieli..
 

OFFwhite

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2016
Postów
136
Buchów
1
elo mam s880g z mms i jest git koszt okolo 600 na ali lub w pl ceny od 800 dlugo walczylem z hc350m ale nie moglem skonfigurowac fotek a w s880g same sie wprowadzaja dane pozdro!
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Jakiś tam sens jest w tych kamerach zwłaszcza w kwestii ( uwaga Psy ) ale mój znajomy miał kamerę przyszli złodzieje za***ali krzaki i co goście nie znani fotki nadają się do klasera :), więc kamera jest dobra tylko na pały i to z mms, pod Kaliszem mieli 3 kamery i tak ich pały dojechały.
Najlepiej miec dobre miejsce i tyle.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Nie ma juz dobrych miejsc. Odkad technologia jest na takim poziomie to tylko kwestia szczescia ze udaje sie dotrwac do jesieni. Na zneutralizowanie kamery (ale nie tylko) sa jammery. urzadzenie zaglusza odpowiednie czestotliwosci gsm i kamera nie wysle fotki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół