nasiona marihuany

OUT - Bagno Skrzynie 2019

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 59382

Guest
One jeszcze pokażą na co je stać!trzeba się cieszyć z tego co jest bo nie jest powiedziane że jak są chęci i plany to czy będzie lepiej w następnym roku!każdy sezon jest inny i wiele czynników na to się składa...farta do końca i pozdro
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
[MENTION=72237]thespecialone[/MENTION] - Dobrze powiedziane !

Outdoor to walka z żywiołami i ogólnie czynnikami zewnętrznymi na które nie mamy wpływu.
Niestety, sam się o tym przekonałem niejednokrotnie.

Pokażą pokażą ! Specjalnie dla tych wszystkich co kibicują :)
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Siemanko... znowu wyjazdy, przeprowadzka w trakcie, do tego w jednym tygodniu spie****iły mi się dwa samochody :(
MAŁO CZASU !!! :D

Był jeden automat, dla początkowego palonka, tydzień przed ścinka ktoś zapie****ił...
Miał być water curring bo na***ałem tam tyle chemii, że szok + plecha - także smacznego frajerze :)

Wracamy do głównego spota, foty robione tydzień temu tj. 13.08. Dodaje teraz bo nie było czasu/
Wszystkie sezony załączyły już flo, także treningi sobie już odpuściłem.
Wszystkie dostały standardowo glukoze + po raz pierwszy burze kwiatów.
Ładnie poszły do przodu, aż mnie ciekawość zżera co tam się dzieje teraz :)


2 x Purple Maroc x Serious 6






4 x GG3 x Serious 6 (jedną fote z 2 panienkami niechcący usunąłem :( )








4x Guerilla Gold x Amnesia






1x Auto Mazar x Nepal x Hindu Kush




Pozdro mordeczki do następnego, mam nadzieję jak najszybszego upika :)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Zdrowizna. Będzie pracowita jesień! Patenty które sobie opracowałes sprawdzają się wyśmienicie jak widać. Czekam na kolejnego upa
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Dzięki mistrzu za te miłe słowa :)
Nie powiem dają kopa i natchnienia do roboty.

A na spocie co się dzieje sam jestem ciekaw, bo ponad tydzień mnie nie było już. I niestety nie wiem kiedy będę...
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
20 dni od ostatnich odwiedzinach spota...
W końcu znalazłem trochę czasu, więc zapraszam na up-a.

Ostatnimi razami bywałem nocami, tym razem (wczoraj) wybrałem się za widnego,
aby dobrze rzucić okiem co tam się działo przez 3 tygodnie od moich ostatnich odwiedzin :)

Nie traćmy czasu, do rzeczy !!!

Trzy ogólne foty testowego spota - Bagno Skrzynie









2 x Purple Maroc x Serious 6
Mało światła chyba mają w porównaniu do reszty.
Trochę są w tyle. porównując do ich kuzynek rówieśniczek.









4 x GG3 x Serious 6
Faworytka jest tylko jedna :)
Obecnie jeden krzak jest tych samych rozmiarów co dwa półautomaty w jednej donicy :D










Tutaj jest panienka, która była cała zjedzona... Teraz się tak prezentuje :p




Dwie te same odmiany w jednej skrzyni z różnym feno, jedna kwitnie na biało, druga róż.







4x Guerilla Gold x Amnesia
Dwie skrzynie po dwa półauto, w tym samym wieku.
Również widać różne fenotypy w obu skrzyniach.

Młodsze








Starsze siostry







1x Auto Mazar x Nepal x Hindu Kush
I jedna sztuka tej odmiany, za to ma narazie najbardziej zbitą i grubą pałę ze wszystkich






Najważniejsze, że wszystkie zdrowe i bez przypału... ( chociaż było blisko, ale o tym innym razem w innym odcinku ).
Pozdrawiam wszystkich pasjonatów tej tej cudnej rośliny <3

 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Niby czasu nie ma, zalatany chłop, a rośliny jakby codziennie doglądane...
Pięknie idzie. POWODZENIA!
Wszystkiego pomyślnego do :harvest:
 

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Piękne rośliny,jak pogoda dopisze to będziesz miał tam mega roboty z trymowaniem :good:
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Niby czasu nie ma, zalatany chłop, a rośliny jakby codziennie doglądane...

Sam jestem zaskoczony efektami :)
Widocznie moje metody i przygotowane skrzynie robią robotę.
Moje wizyty na spotach ograniczały się do max pół godziny co dłuższy okres, żeby ponaginać. Bez podlewania, plewienia, oprysków.
Upały były fest, dostawały wody tyle co nawozem troche skropione... ale i to się skończyło... latanie z baniakami to przypał straszny o czym miałem okazje się przekonać. Teraz tylko sypie bezpośrednio pod krzaki, wilgoć/deszcz robi resztę...


Także teraz opowiem tą historie...

Noc, burza nadciąga, niebo rozświetlone piorunami...
Auto sparkowane ok. kilometr jak nie lepiej od spota, baniak 20l + na drugą łapę po baniaku 6 litrowym z nawozami...
Odeszliśmy od samochodu ja wiem może z max 50 metrów. W lini prostej w ch*j mniej. Widzę światła, jadą dwa samochody. Pechowo, że żadnych krzaków dookoła, nic, a droga tak się układała, że reflektorami prosto w nas. No to gleba od razu z tymi baniakami...

Haha hehe leżymi i beke kręcimy... ale ... jedno auto zastawia mnie od przodu, drugie od tyłu. Wysiadają... uuuu wyobraźnia zaczyna działać. Pierwsze myśli ku**a no pały jak h*j, spot spalony, czekali na nas, bo kto inny nocą w czasie burzy...
Łażą, gadają coś ze sobą latarkami ***ią dookoła cały teren, no leżymy i kwiczymy.

Leżeliśmy tak na glebie z 40 minut. Obserwując co się dzieje, próbując wyłapać jakieś słowa czy coś. Nie ma opcji się ruszyć bo trawa niska , dookoła pusto, a oni stoją i obrzynają teren latarkami... Jeden samochód odjechał, mówie do miecia, moje auto więc i tak po mnie więc Ty tu leżysz z baniakami a ja ide na pusto kombinować i bajere wciskać h*j wie co, zanim nas tu wyłapią...
Ale widzę, że jedzie znowu samochód, słychać, że inny, BUS... No to leżymy i czekamy na rozwój sytuacji...

Od momentu podjechania tego busa nie było już na co czekać ... Reszta szybko się potoczyła :D
Podjechał do tamtego coś tam do siebie powiedzieli, wsiadł - wsteczny, ten drugi latarka od razu w nas już nie latała dookoła. Bus prosto w pole i rura w naszą stronę...

Zdążyłem do miecia tylko powiedzieć, jest po nas, co by sie nie działo nie przyznawaj się do niczego, te baniaki nie nasze tutaj stały a my się za nimi próbowaliśmy tylko schować, reszte bajery ciągnij za mną :D hahaha

Oślepieni długimi światłami nic nie widzieliśmy. Bus podjechał i wyskakuje jakiś łysy koks z maczetą !!!
Szczerze mówiąc od razu ulga - bo nie pieski.
Ale z drugiej strony macha nam tą maczetą przed mordami, pytając co tu robimy itp. Z drugiej strony ziomek pieszo do nas sie zbliżył i stoi z latarką w nas skierowaną w dość sporej bezpiecznej odległości.. Nic nie widać bo ***ie w nas tą latarką.

Ten tu maczetą wymachuje, krzyczy do drugiego dzwoń na pały itp itd. Bajka się zmienia, my od razu, że normalnie pogadajmy bez żadnej policji. Nie ma takiej potrzeby. Nic złego nie robimy. Wtedy dostrzegli te baniaki.
- Co wy tam macie...
- Co ?
- To w tych butlach
- Nie wiem, to nie nasze. Tutaj stało i koniec...

Wtedy podszedł ten drugi, widzę go... sk***esyn ma wymierzoną długą broń myśliwską prosto w nas ...
Kazał nam odsunąć się od tego, odkręcił i wącha... Latarka w dół, broń w dół. Widzę jego morde... znam go, ku**a całe szczęście :D

...

Po kilku razach jak mi serce prawie wyskoczyło z piersi...

Łysy stwierdził, że coś odparowujemy, że jesteśmy naćpani, więc nie ma co tu robić wraca do domu.
Drugi ziomek co go delikatnie znam, pyta się później co to jest w końcu i się śmieje.
Przecież nie powiem typowi, że mam pole zielska w krzaczorach ok. kilometr dalej więc ściema dalej.
Że to odpady, po specjalnej nalewce.
A on, żebym w hu*a go nie robił bo czuje w tym marihuane :D ( Nie wiem jak... skoro tam sama woda odstana z beczki z nawozami ale ok... )
No to mówię mu, że ma racje bo to z marihuany nalewka...
Jak już fajki dwie zjaraliśmy gadając to się dowiedziałem o co chodzi...

Że w drugą strone od auta gdzie zaparkowałem są prywatne stawy i zagroda dla koni.
Że sporo rzeczy im tam pogineło, pokradli konie, pastuchy z akumulatorami, coś na stawach ktoś pokłusował...

I o to cała historyja... Razem na dwa auta wracaliśmy z typem do tej samej miejscowości :D :D :D
Ogólnie z dość nieciekawie zapowiadającej sytuacji, skończyło się w h*j przeza***iscie ...


........................
Dobrze, że od dawna przestałem jeździć na spota spalonym, bo by całkiem banie poryło, umysł trzeźwy był to i ja opanowany, dość sensownie gadając :p
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Niezła przygoda,dlatego ja nigdy nie chodzę na spoty po nocach. To jest mega błąd. Prędzej czy później coś się spierdzieli,tylko i wyłącznie o świcie. Samo to że poruszasz się o tak późnej porze na nie swoim terenie już jest podejrzane.
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Lecicie po zewnetrznej krawedzi bandy ;) Ciekawe czy wyciagniecie z tego wnioski. Woda na spocie musi byc i h*j jak nie ma to daj se spokuo i tyle !!! Jest tez takie powiedzenie ze glupi ma zawsze szczescie :dancee: czesto do siebie tak mowie ale wnioski wyciagam !!!

Powodzenia hardkorowcy :dancee:
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Topas masz racje...
Samo szlajanie sie nocą jest podejrzliwe, a co dopiero na zadupiu gdzie nic nie ma.
Do tego ciemno jak w d... Odpal latarke i jesteś widoczny jak na tacy :(


W każdym bądź razie strachu się najedliśmy za wszystkie lata... Wnioski wyciągnięte jak zawsze :)
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Temat do zamknięcia i przeniesienia.
Po dotarciu na miejsce, wszystko skoszone... Brak słów...

Powodzenia pozostałym.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Nie zazdroszczę... ktoś się zatem pewnie zainteresował tym jednak. Projekt za***isty. Szkoda przede wszystkim pracy.
Trzym się Żarówka! Będzie dobrze ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół