nasiona marihuany

OUT - Bagno Skrzynie 2019

Wyszukiwarka Forumowa:

JBlaze

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2019
Postów
106
Buchów
1
kuerwskie nasienie ,tyle roboty w piz*u .

Bez jaj teraz to więcej szukających niż sadzących ,grają w jakie cannabis GO czy co :(
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Znam ten ból. Trzy lata temu za***ali mi ze spota na tydzień przed ścinką 17 pełnosezonówek w tym jednego monstera szerokiego i wysokiego jak thuja 2.5 metrowa. Z kilo suszu łącznie ktoś przytulił. Nawet jednej rośliny sk***iel nie zostawił.
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Wrócił bym do mojego pierwszego posta tutaj, ale ktoś niby mądrzejszy go skasował, a odnosił się właśnie do skrzyń na polanie i złodziejstwie no cóż nie pierwszy jesteś i nie ostatni, oczywiście szkoda roboty, je**ć złodziejskie nasienie.
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
No to Ci powiem że załamka konkretna. Pewnie cały rok planowania kilka miesięcy ciężkiej pracy i ryzyka. I później taki widok ze wszystko skoszone i dziewczynki wyparowały. Zastanawiam się dlaczego ktoś to skosił skoro im jeszcze brakowało do kosy. Słowa pocieszenia to to że tam na polanie w ta ferelna noc nie była zasadzka przygotowana przez pały. Nie w tym roku to za rok sobie wszystko odbijesz. Pozdro
 
U

Usunięty 59382

Guest
Moje kondolencje!mnie okradli z sezonów na pierwszym oucie w okolicach 15 października i tylko automaty zdążyłem wtedy pojarac!znam ten ból ale po czasie dał mi motywację i wystartowalem z pierwszym indoorem jeszcze w tym samym roku!trzymaj się i nie poddawaj!
 

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
Moje kondolencje!mnie okradli z sezonów na pierwszym oucie w okolicach 15 października i tylko automaty zdążyłem wtedy pojarac!znam ten ból ale po czasie dał mi motywację i wystartowalem z pierwszym indoorem jeszcze w tym samym roku!trzymaj się i nie poddawaj!

Też mi parę lat temu o***ali spota, można powiedzieć, że dzięki temu udało mi się znaleźć lepszego :D

Takie uroki outa, powodzenia w następnych projektach ;)
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
W tamtym roku też mnie o***ali z 16 krzaków. Ale nie ma się co załamywać tylko nowych spotów szukać aż wkoncu jeden dobry sezon wynagrodzi wszystkie lata
 

Pączek

Banned
Rejestracja
Wrz 12, 2019
Postów
14
Buchów
0
kuerwskie nasienie ,tyle roboty w piz*u .

Bez jaj teraz to więcej szukających niż sadzących ,grają w jakie cannabis GO czy co :(

Jakoś nie chce mi sie wierzyć w to że ludzie chodzą po krzakach-chaszczach-bagnach-łąkach-lasach itp. licząc na to że znajdą ganje.
 

JBlaze

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2019
Postów
106
Buchów
1
[MENTION=92843]Pączek[/MENTION] to proste jak ***anie jak wydepczesz ścieżkę ,dochodzisz do sedna .

A są tacy co rejestrują się we wrześniu mają 8 postów i paczą komu co podpie****ić .
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
@Pączek to proste jak ***anie jak wydepczesz ścieżkę ,dochodzisz do sedna .

A są tacy co rejestrują się we wrześniu mają 8 postów i paczą komu co podpie****ić .

Albo tacy którzy rejestrują się w sierpniu i mają ponad 70 postów - w tym żadnego, wnoszącego cokolwiek :)

Przykro mi [MENTION=84615]Spalona Zarowka[/MENTION] że tak to się skończyło ;/ Mam nadzieje że nie zrazisz się do out'a i w przyszłym roku pokażesz nam jak się uprawia porządne szychy!
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Mam ***anego pecha...
2 lata temu, dwie miejscówki, łącznie ok. 30 roślin zalane wodą.
Rok temu, około 30-40 automatów, zapie****one.
W tym roku 11 sez/paf i 1 automat na innym spocie, zapie****one.
Roboty w h*j od 3 lat, a praktycznie zero swojego :(

Także, puki nie znajdę nowego konkretnego spocisza to nawet nic nie planuje...
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Ja nigdy nie byłem hardkorowym outdoorowcem, ale zdarza się coś posadzić.
Taktykę mam taką, żeby robić malutkie spoty (np. 5 autosów).
Wiadomo - roboty jest więcej, ale nigdy nie za***ią wszystkiego :)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Praktycznie nic swojego? A doświadczenie które zdobyłeś przez te lata? Tego Ci nie zabiorą! Nie poddawaj się, jeszcze odpie****isz out życia. ;)
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Praktycznie nic swojego? A doświadczenie które zdobyłeś przez te lata? Tego Ci nie zabiorą! Nie poddawaj się, jeszcze odpie****isz out życia. ;)

No no, doświadczenia i wiedzy przybyło dużo, zapomniałem o tym :D

GLUKOZA POWER mówie wam :D
 

JBlaze

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2019
Postów
106
Buchów
1
Albo tacy którzy rejestrują się w sierpniu i mają ponad 70 postów - w tym żadnego, wnoszącego cokolwiek :)

Przykro mi [MENTION=84615]Spalona Zarowka[/MENTION] że tak to się skończyło ;/ Mam nadzieje że nie zrazisz się do out'a i w przyszłym roku pokażesz nam jak się uprawia porządne szychy!

Albo tacy co robią os na adresy prywatne a pozniej po obdarowanych cisza :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół