nasiona marihuany

RIZZO OUT 2k19____ONLY GGS SEEDS

Wyszukiwarka Forumowa:

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Witam,

po małej przerwie czas pokazać co u mnie.
Tegoroczny out opiera się w 100% na pestkach od Grzesia. W tym miejscu raz jeszcze serdecznie dziękuję za nasiona i pozdrawiam
wszystko zaczęło się jakoś pod koniec maja. ten projekt to taka trochę partyzantka, wszysko kiełkowane i wysadzane na docelowe miejsca bez wegowania w boxie. rośliny zbyt wielkie nie są. na pewno poniżej przecietnych jakie tu na forum mozna z tego roku zobaczyc jednak jest jeszcze sporo czasu i z doswiadczenia wiem ze przy tej ilości roślin będzie syto we wrześniu.
a więć sprawy techniczne:

NASIONA:
około 100x pół af, głównie ggxamnesia x g13 i jest tez kilkanascie hindu kush x amnesia
około 100 sztuk auto. ww x amnesia, nl x amnesia oraz black berry x amnesia.
SPOTY:
stare smieci na ktorych pracuje od lat. na kazdym po kilkadziesiat sztuk. wszystko uzbrojone w fotopulapki, lacznie 13 urzadzen na spotach i straregicznych punktach
PODŁOŻE:
tradycyjnie wiekszosc roslin leci w kopcach. "obudowa ze spotowej ziemii" srodek wypełniony mieszanka ziemi ogrodniczej z perlitem. na spocie automatycznym ziemia spotowa wzbogacona perlitem i kilkadziesiat workow ziemi kupnej.
NAWOZY:
do ziemi tradycyjnie azofoska i dolomit. czesc kopcow z zeszlych lat dostala jeszze obornik granulowany bydlecy z tego wzgledu ze przekopywalem to duzo wczesniej i byl czas na rozlozenie. oprocz tego bede stosował tytanit, asahi sl, siarczan magnezu, mocznik azotowy, plagron terra grow, florovit i co tam jeszcze pod reką bedę miał. o wszysktim na bieząco napiszę
TRENING:
raczej wszystko poleci wolno. czesc roslin jest po kilka sadzonych do jednego kopca wiec na pewno bede naginał.

chyba tyle z technicznych informacji . jak o czyms zapomnialem to smiało proszę pytać.

na zdjęciach poniżej widzicie 2 spoty na krórych jest łącznie około 70 sztuk pół auto. tak jak pisałem wyżej kiełkowane końcem maja i wysadzane małe siewki bezpośrednio na spota bez wegowania w boxie.
dzisiaj była pierwsza wizyta po wysadzniu. minęly 3 tygodnie. kopce bardzo mocno zarosły przez co niektóre roślinybyły przytłumione przez wszedobylskie chwasty i widać spore różnice w kondycji. wszystko zostało wyplewione, kazda roslina dostała po 3 litry wody gdyż nie pada u mnie w ogóle deszcz i jest mega sucho. poziom wody w okolicznych bagnach nigdy nie był tak niski.. ale do rzeczy. po za podlaniem poleciał pierwszy oprysk z asahi tytanitu, siarczan magnezu i plagron terra grow. część roslin pokazuje wlosy czesc jeszcze nie. jak na to ze wysadzone bezposrednio na spota i ze rosna same to jestem zadowolony. teraz po podlaniu i wykarczowaniu powinny zrobic spory progres.

oto kilka zdjęc:
to roslina z pierwszej partii:
\

tutaj druga partia dosadzona wlasciwie dzisiaj. te siewki maja kolo 2 tygodni

jeszcze zdjecia 2 spotow, malo widać jeszcze ale zobaczyc mozna mniej wiecej jak to wyglada. od wysadzenia roslin drastycznie spadl poziom wod gruntowych. na ten moment kopce nie sa potrzebne...


to tyle póki co ode mnie. kolejne rośliny i spoty będe pokazywał z biegiem czasu. jak macie pytania to smialoo. upy beda pewnie co tydzien dwa od teraz

pozdrawiam
 

bartez123

Member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
9
Buchów
0
Widzę, że kolega grubo leci, pełen profesjonalizm.
Będę zaglądał, z fartem !
 
U

Usunięty 66767

Guest
Widzę że tegoroczny out obrodził w starych wyjadaczy jak nigdy więc będzie na co popatrzeć:tiphat:Pozostaje mi tylko życzyć powodzenia i obfitych:harvest:pozdro<peace>
 

hermetycznykrag

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2014
Postów
51
Buchów
1
Czy mógłbyś powiedzieć jak ogarniasz tyle fotopułapek ? Sam zastanawiam się nad kupnem ponieważ ceny starszych modeli są naprawde bardzo przyzwoite, jednak niektórzy tutaj mówią że źle obsługiwane mogą przynieść więcej szkody i szybko doprowadzić smutnych panów na trop. Jeżeli nie tutaj prosił bym o poświęcenie minuty i wiadomość priv.

Pozdro i z fartem !
 

Blancikos

Active member
Rejestracja
Wrz 4, 2008
Postów
34
Buchów
0
stare smieci na ktorych pracuje od lat.

Słowo "pracuje" jest u Kolegi jak najbardziej na miejscu. ku**a przy takich ilościach i z takim zaopatrzeniem technicznym jak 13 fotopułapek to już trzeba sie narobić troche, przez cały sezon sporo siana wypie****isz na same baterie do pułapek, co nie?

Podziwiam & Pozdrawiam
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Miło Cię zobaczyć w outowej odsłonie rizzo heh trzymam kciuki i będę zaglądał. Zapraszam do mnie :) powodzenia!
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Czekałem na tego Pana. Nie ważne kto jak zaczyna, ważne jak kończy. Będzie ogień, szacun za rozmach, pozdro byku :pop::flower::smileys-passing-joi
 
E

esterabdg

Guest
mi właśnie ggs zaczęły kwitnąć z 10 sztuk 6 kwitnie ,wysiewałem je jakoś końcówka , kwietnia
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Witam
minęło trochę czasu więc pora pokazać co w trawie piszczy. taki skromny up z jednego, najmniejszego spota.
dzisiejsza miejscówka to 20 roślin pół af.
wysadzone 3 tygodnie temu i tak wówczas wyglądały:

obecnie są w wieku około 5 tygodni od wyjścia z ziemi. poniżej kilka zdjęć wybranych roślin.






kilka słów na temat zabiegów wykonanych przy okazji odwiedzin a także na temat stanu i kondycji.
większość plantów ma widoczny niedobór magnezu. zapewne jest to spowodowane zbyt niskim ph gdyż późno dawany dolomit słabo się do tej pory rozłożył. większość roślin nie pokazała jeszcze włosów więc powinny jeszcze trochę podrosnąć. póki co poszedł standardowy oprysk. czyli asahi sl+ tytanit + siarczan magnezu z mikroelementami oraz mocznik azotowy. po za tym delikatnie podkarczowałem zielsko na kopcach i wlaściwie to tyle.

podsumowując:
wszystko zgodnie z założeniem rośnie sobie samo. strat na tym spocie nie ma zadnych. następna wizyta w tym rejonie standardowo za 3 tygodnie no chyba że będę mieć trochę więcej czasu to za 2 tygodnie.

dziś/jutro w planach odwiedziny kolejnych spotów na których ostatnie wizyty były również 3 tygodnie wstecz. w tym też spot automatyczny gdzie spora część powinna już kwitnąć.

pozdrawiam
 
K

kolt

Guest
Jak robisz te opryski, wszystkie preparaty wlewasz do jednego opryskiwacza, czy najpierw oprysk z asachi, potem z tytanit, potem... ?
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
hehe wszystko razem do spryskiwacza sie daje i na rosliny sie leje
no chyba ze Rizzo zabiera z soba kilka spryskiwaczy i psika osobno hihihi
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Jak robisz te opryski, wszystkie preparaty wlewasz do jednego opryskiwacza, czy najpierw oprysk z asachi, potem z tytanit, potem... ?

kolego wszystko mieszam razem i pryskam taką miksturą.


witam,
zgodnie z zapowiedzią udało mi się odwiedzić resztę miejscówek i mam dla Was trochę zdjęć.

na początek nutka:

gdzieś w drodze na jedną z miejscówek: outdoorowy klimacik


na początek spot automatyczny gdzie ostało się 80 automatów: z czego te większe są 6 tygodniowe natomiast druga partia ma 3 tygodnie.


tutaj jeden z lepszych sztuk. większość została posadzona na dość małej przestrzeni. ten natomiast nie musi konkurować z resztą o światło.

tutaj natomiast sztuki 3 tygodniowe:


te większe odpaliły już flo"

większe dostały dolistnie siarczan magnezu + planton p. dodatkowo po łyżeczce plantonu pod krzaka posypane. te mniejsze dolistnie asahi sl+tytanit+siarczan+mocznik
tradycyjnie nie podlewane. była to 2 wizyta od wysadzenia. wielkościowe są takie jak te które kiedyś odwiedzałem co 10 -14 dni. zdjęcia są trochę rozświetlone. na żywo zieleń jest dużo ciemniejsza. nie widać żadnych niedoborów. na prawdę biorąc uwagę podejście do tej uprawy jestem ok. teraz wizyty co 2 tygodnie ze względu na zachodzącą potrzebę zapobiegania pleśni. na następnej wizycie poleci też granulat na flo. jeszcze nie wiem jaki, przejadę się do ogrodniczego i coś wybiorę.

teraz spoty pół af. chyba wszystkie rośliny tutaj to ggx g13 x amnesia. ogólnie na obu miejscówkach planty kiełkowane w ostatnich dniach maja. na spoty wjechały jako malutkie siewki w pierwszych dniach czerwca. widać róznicę pomiędzy spotami ze względu na to ze na jednym spocie roślinność miejscowa bardzo mocno zasłoniła młode siewki i musiały konkurować o światło.
na poczatek ta lepsza miejscowka około 25 sztuk

jedna z lepszych sztuk:





ten słabszy spot: również coś pod 30 sztuk






tak wyglądają 3 tygodniowe co posadzone były w miejsce strat.


co do zabiegów: poleciał oprysk asahi + tytanit+ siarczan magnezu+ mocznik azotowy + florovit do roślin zielonych.
tradycyjnie wykarczowane lekko kopce.
większośc plantow zaindukowała ale flo jeszcze nie odpalił żaden. przez co dałem jeszcze azotu. przy następnej wizycie którą planuję za 2 tygodnie planuję już nawozić na flo dolistnie i dodatkowo poleci granulat.
jak widać coś zaczyna się już dziać. łącznie przetrwało około 170 roślin na tą chwilę. i na tym etapie strat naturalnych raczej nie przewiduję. postaram się odwiedzać od teraz spoty częściej ze względu na konieczność walki z pleśnią i odpowiedniego karmienia na flo. o ile na wegu dają rade same to w czasie kwitnienia trzeba im pomóc co by plony były syte jesienią. następne upy za 2 tygodnie :yeahh:
pozdrawiam
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Siema wariacik. Jak na późny start to elegancko. Kilka kilo usiądzie tu :) Wrzesień będzie konkret hatvest, pozdro i bez przygód do końca :harvest:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół