nasiona marihuany

[AF|OUT] Auto Speed Bud, Auto NL, Amnesia XXL Auto – outomatic xperiments

Wyszukiwarka Forumowa:

sysdba

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2012
Postów
55
Buchów
0
Z Amnesii XXL wyszło 40g, także jestem bardzo zadowolony (zakładałem 10-20). Topy są bardzo luźne w porównaniu do Auto Speed Buda, także widać różnice pomiędzy Sativa i Indica.


A tak wygląda główny top:
 

sysdba

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2012
Postów
55
Buchów
0
"Auto" NL 112 dzień. Zdecydował się kwitnąć pojawiły się białe włosy, ale czy dojdzie w tym sezonie to się okaże



A tak wygląda w całości. wysoki na prawie 2 metry

 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Dojdzie na spokojnie. zainwestuj w srodek na pleśń. Jabyś miał pk13/14 to by wiecej tych kwiatów było :]
 

sysdba

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2012
Postów
55
Buchów
0
Pojawią się na pewno. Sumin Kwiat mu daje, bo sporo tego mi zostało. Ma NPK 6-18-36. Ale pestka to na pewno nie auto jak na etykiecie było napisane. Właściwie to pewny jestem jedynie co do producenta :) Kwitnąć zaczęła dopiero w pierwszych dniach września, jak poczuła że się fotoperiod zmienił. W tym tygodniu pewnie też tam zajrzę i będzie oprysk z anty grzyba. Suszy nie ma więc nie ma sensu odwiedzać częściej niż raz na tydzień.
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Pojawią się na pewno. Sumin Kwiat mu daje, bo sporo tego mi zostało. Ma NPK 6-18-36. Ale pestka to na pewno nie auto jak na etykiecie było napisane. Właściwie to pewny jestem jedynie co do producenta :) Kwitnąć zaczęła dopiero w pierwszych dniach września, jak poczuła że się fotoperiod zmienił. W tym tygodniu pewnie też tam zajrzę i będzie oprysk z anty grzyba. Suszy nie ma więc nie ma sensu odwiedzać częściej niż raz na tydzień.

Jak juz zacznie ładnie kwitnąc to polecam poobrywać liście te duże, żeby nie zasłaniały swiatła dolnym partiom krzaka. Wiecej słońca= lepszy plon :)
 

sysdba

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2012
Postów
55
Buchów
0
generalnie chodzi żeby topy miały jak najlepszy dostęp do światła :tiphat:
 

sysdba

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2012
Postów
55
Buchów
0
Auto "sezon" NL dzień 124 kwitnie pełną gębą. Podlany Sumin Kwiatem, opryskany anty-grzybem




 

sysdba

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2012
Postów
55
Buchów
0
"Auto" NL 131 dzień. Ma ze 2 metry. Został podlany Sumin Kwiatem, opryskany anty-grzybem jak w zeszłym tygodniu


 

sysdba

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2012
Postów
55
Buchów
0
przez weekend przy tzw. okazji widziałem z odległości że roślina jeszcze stoi, mimo coraz to większej ilości grzybiarzy i innych zbieraczy w lesie obok którego jest spot. być może jutro uda mi się tam z rana podjechać cyknąć foty i zapodać nawozy.
 

sysdba

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2012
Postów
55
Buchów
0
"Auto" NL 141 dzień
Odwiedzam spota, a rośliny nie wydać. Okazało się że jednak jest, tyle że przewrócona i połamana przez wiatr który hulał po okolicy w poniedziałek.



Główna gałąź został podparta patykiem, ale to taka bardziej prowizorka - nie wiem ile wytrzyma. Zdjęcie niestety nieostre więc nie wrzucam. Natomiast tak się prezentuje wierzchołek.



Górne 15 cm obcięte z odłamanej gałęzi. Topy zbite jak u rasowego indyka.



Ponieważ jest już z rana coraz bardziej ciemno i zimno, postanowiłem że za dwa tygodnie zetnę jakieś górne pół metra i dam sobie spokój z tą rośliną w tym sezonie. Fotorelacja musi się kiedyś skończyć. A człowiek nie po to automaty sadzi, żeby czekać nie wiadomo ile, i nie mieć krzaków na 2 metry do góry, co to je wiatr łatwo połamie.
 

sysdba

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2012
Postów
55
Buchów
0
156 dzień 'Auto' NL (z gratisowego ziarna) przed ścięciem




A tu co zostało ucięte:





Jak pisałem wcześniej ścięte zostało górne 50cm. Nie mam potrzeby i czasu żeby bawić się w całą roślinę. Sezon zaczynałem z chęcią zapalenia jointa i brakiem materiału, a kończę z za dużą jak na moje potrzeby ilością zioła. Dlatego też pewnie w przyszłym roku sobie odpuszczę.
Sampel ścięty 2 tygodnie wcześniej po wysuszeniu ważył 2,6g. Ile wyszło z dzisiejszego cięcia podam później.


Dziękuję obserwującym i komentującym. Proszę moderatorów o przeniesienie FR do zakończonych.
 

sysdba

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2012
Postów
55
Buchów
0
Z 'Auto' NL wyszło 12,4g. Czyli razem z wcześniej uciętym samplem równe 15g. Na roślinie było jeszcze pewnie ze 2 razy tyle i drugie dwa razy tyle na złamanej odnodze, ale jak wcześniej pisałem nie na ilości mi zależy.



Podsumowując relację

Auto Speed Bud: 10g
Auto Amnesia XL: 40g
'Auto' NL: 15g

Mój wynik 2019: 65g i co najważniejsze bez żadnego przypału. Pozdrawiam growerów :tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół