nasiona marihuany

[AF][385W LED][1.44m2][16xAF]

Wyszukiwarka Forumowa:

Zielmistrz

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2011
Postów
88
Buchów
1
Za***isty projekt. No koniec dobrze jakbys porównał obie uprawy, jak się różnią (auto i sez) trudnosc uprawy(podlewanie,naginanie, łamanie itp.) szybkosc uprawy , wynik :). Przy podlewaniu 16 donic na pewno jest trudno, ja rozwiązałem to w ten sposob , ze zrobilem szczelną podłoge , a doniczki bez tacek położyłem. Wode z wiadra wylewałem prosto na tą szczelna podłogę i kazdą roslina piła sobie od dołu tyle ile chciała
 

Pan_wiesio

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2019
Postów
38
Buchów
0
Za***isty projekt. No koniec dobrze jakbys porównał obie uprawy, jak się różnią (auto i sez) trudnosc uprawy(podlewanie,naginanie, łamanie itp.) szybkosc uprawy , wynik :). Przy podlewaniu 16 donic na pewno jest trudno, ja rozwiązałem to w ten sposob , ze zrobilem szczelną podłoge , a doniczki bez tacek położyłem. Wode z wiadra wylewałem prosto na tą szczelna podłogę i kazdą roslina piła sobie od dołu tyle ile chciała

Wszystko będzie ładnie i składnie podsumowane
Napisze swoje wnioski, doświadczenia związane z poszczególnymi namiotami itp.
Następny projekt będę nawadnial autopotami, i pójdę w biotabsy w zwiazku z tym ze do zbiornika lejemy wtedy czysta kranoweczke

W ciągu dwóch dni przewiduje kosę na czesci automacikow, wiec będzie mały upik :)
Pozdrawiam :)
 

Pan_wiesio

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2019
Postów
38
Buchów
0
Niespodziewany Upik

No więc stało się to, co przewidywałem od jakiegoś czasu.
dwie roślinki położyły się pod własnym ciężarem, łamiąc przy okazji kilka gałązek (oczywiście nic im nie będzie ;) )
jednocześnie jest to ostatni moment na to żeby pokazać je pojedynczo, gdyż uwiązałem je na amen
także do ścinki pojedynczych fotek już nie będzie, pobawimy się za to w makro jak dotrą do mnie olloclipy do srajfona :)
także kilka fotek:

critical/ananas - jeden z dwóch który się przewrócilł:


northern light nr 1:


AK-47:



jamaica dream - moj faworyt ;)



northern light nr 2



i grupowe po podwiązywaniu:

tyle z nowości, do usłyszenia podczas ścinki automatów ^^
 

Pan_wiesio

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2019
Postów
38
Buchów
0
Dzień 74 - kosa
Zgodnie z zapowiedzią Up podczas kosy na namiocie Automatycznym.
pierwsze cztery poszly pod kosę około 2 tygodnie temu, i dały po kompletnym trymie, wysuszeniu i bez gałęzi równo 90g.
Jedna była dojrzała, trzy zaatakowała pleśń, jednak w odpowiednim czasie zostało to zauważone i straty są minimalne (około 5G)
dziś skosiliśmy 11 sztuk, jedna Gorillka została jeszcze, gdyż niedawno zaczęła kwitnąć. oczywiście wyrzucę ją gdzie indziej żeby zwolnić namiocik i wytartować z kolejnym automatycznym projektem :)))
Jeśli chodzi o jakość - jestem technicznym człowiekiem, i nie mam w zwyczaju przekolorowywać, ale w tym przypadku po jednym buchu z każdego z czterech krzaków które wyschły - mam zwyczajnie mega bani, więc jest ogień :))
no więc fotki :)

































































 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Fajne pałki! tylko zastanawia mnie jedno - teraz bedziesz to kisić w kartonach po butach? :scratch:
 

Pan_wiesio

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2019
Postów
38
Buchów
0
Na czas kosy potrzeba było posegregować
Teraz na wieszaki lecą do niemal pustego namiotu, później do słoików
Jak Pan Bóg przykazał
Nie lubie mieszać krzaków ^^
 

Pan_wiesio

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2019
Postów
38
Buchów
0
Upik
Wyszlo ile wyszło
Ja jestem zadowolony i tego się trzymamy :)

Po niedzieli pierwsza scinka z namiotu sezonowego
Jamaica dream już niemal gotowa
Szybka jest

A tu fotka pamiątkowa z automacikow :)

 
Ostatnia edycja:
O

OdcieńZieleni

Guest
sory, że się czepiam czy coś ale ..... daje sobie upie****ić obie rece przy samej dupie, że chu*a a nie ponad 650g wyszło, najwiekszy krzak dał 90g suchego? pokaż mi tą sztukę, bo z tych fotek co dałeś ja nie widzę żadnej co dałaby wiecej niż 50g... automat który przy takiej wysokości da prawie 100g wiesz jak wygląda? jak bazuka k***ix XD po ścieciu 4 roślin które dały Ci 90g zostało 12 krzaków, czyli te 12 krzaków dało 560g co daje prawie 5 dzików z krzaka - z automata, pokaż mi choiaz jednego co tyle Ci dał, wiadomo ch*j w to i w ten wynik ale trąci matactwem
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
W cztery dni to nawet dobrze wyschnąć nie zdążyło dobrze. :crazy:
 

Pan_wiesio

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2019
Postów
38
Buchów
0
Z kilku względów suszenie odbywało się na gorącym poddaszu. Tak musiało być i tyle.prawdopodobnie jakiś procent z masy jeszcze uleci, ale połowa z tego co włożyłem do słoików przeszło snaptest. Jestem świadomy tego ze mogło być to suszonelepiej, dłużej itp ale tu wiele przyczyn złożyło się na taki a nie inny stan rzeczy.
Wyniku nie mam potrzeby pompować, nie zamierzam się z nikim ścigać :)
Nawet jeśli jeszcze 100g odparuje to i tak jestem z siebie dumny, choć szczerze nie uważam żeby aż tak duży procent się ulotnił

Bez spiny panowie, dla mnie to czysty fun, a liczby podane są raczej prawdziwe :)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
no okej, jeśli mógłbym prosić wrzuc fotkę automata który Ci dał te magiczne 90g
 
O

OdcieńZieleni

Guest
a to mogłeś napisać, ze 90g ale mokrego bez trymu, no to całkiem zrozumiały wynik kolego :tiphat:
po za tym wrzucasz fotki krzaków po ~25g a ten co dał Ci ponad 90 masz fotkę tylko tego typu? widziałem już niejednego krzaka,
nie jednego ścinałem i z całą pewnością mogę powiedzieć, że jak wyszło 350 samych suchych topów, ładnie otrymowanych to jest max ...
 

Pan_wiesio

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2019
Postów
38
Buchów
0
Zdecydowanie otrymowane bardzo ogólnie
Ale żeby spadło aż do 350
Zasmuciłes mnie :p
I to w piątek :p
 
O

OdcieńZieleni

Guest
jak to mówią, papier wszsystko przyjmnie, życzę smacznego, może nie ilościowo a własnie jakościowo nadrobi temat, no i powodzenia w nastepnym projekcie. pozdrowił
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół