nasiona marihuany

Czy to przenawożenie? I żółknięcie liśći u podstawy.

Wyszukiwarka Forumowa:

AdrianQ

New member
Rejestracja
Cze 17, 2019
Postów
2
Buchów
0
Witam otóż mam problem, dzisiaj rano jak poszedłem na spota podlać roślinki wodą z nawozem universal-violet(na kwitnienie) to po podlaniu zobaczyłem że ich końcówki liści szczytowych są żółte.

normal_IMG_20190617_093324~0.jpg

normal_IMG_20190617_092801~0.jpg

Jestem prawie w 100% pewny że to przez to że je przenawoziłem bo nawóz dawałem co podlanie.
Zrobiłem im przepłukanie tak mniej więcej 2l wody na doniczkę tyle że aż pod nimi zrobiło się mokro, mam nadzieje że to pomoże, co o tym myślicie? Nawóz na razie odstawiam a najwyżej będę go dodawał w mniejszych ilościach.


Zauważyłem też że liście na samym dole robią się żółte i chyba odpadną
normal_IMG_20190617_092858~0.jpg

Jestem przekonany że to naturalny proces, bo jak roślinka nie potrzebuje jakich liści to je usuwa tym bardziej że koło tych żółtych zaczynają pojawiać się nowe zieloniutkie liście, to jest tak jak mówię czy jednak mam się zacząć bać? I czy jeśli to źle czy to wina nawozu czy im czegoś jednak brakuje? Ziemia uniwersalna do kwiatów ph 5.5-6.5

I prosiłbym o ogólną ocenę roślinki, posadziłem je 10 maja od razu na spocie. Rosną w 7 litrowych doniczkach.Pod nimi podstawiłem kamienie a w doniczkach zrobiłem dziury żeby woda swobodnie przepływała.
normal_IMG_20190617_092603~0.jpg


Jeśli jest już taki temat to przepraszam, ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, i dziękuję z góry za odpowiedzi, pozdrawiam!
 
U

Usunięty 66767

Guest
Popaliłeś delikatnie ale nie ma co się przejmować,a roślinki wyglądają dobrze:brawo:
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Nie lepiej wyciągnąć ich z donic i dać korzeniom przestrzeń do rośnięcia. Będą mogły w naturalny sposób się rozrastać.
 

AdrianQ

New member
Rejestracja
Cze 17, 2019
Postów
2
Buchów
0
Nie lepiej wyciągnąć ich z donic i dać korzeniom przestrzeń do rośnięcia. Będą mogły w naturalny sposób się rozrastać.
Doniczki są 7l, myślałem że i tak będą mniejsze, zostałem miło zaskoczony, ale to i tak naturalnie mała odmiana Auto Euforia, zaraz jadę zobaczyć czy to żółcenie postępuje. A co do wyciągania z donic, to po pierwsze nie wiem jakie ph ma ziemia na spocie, po drugie ja tam wole trzymać w doniczkach, nigdy nie wiesz czy coś korzeni nie podpie****i, tyle stresów odchodzi kosztem częstszego podlewania, ale coś za coś, a poza tym nie wolno przesadzać roślin jak kwitną.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół