nasiona marihuany

Chciałbym się przywitać z całą załogą i zadać parę pytań..

Wyszukiwarka Forumowa:

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Witam wszystkich forumowiczów :tiphat: !
Zacznę od tego iż obserwuje forum od paru ładnych lat dużo się od was nauczyłem w teorii, miałem doświadczenia w uprawie indoor ( PC box ) jak i outdoor w młodzieńczych latach, była to moja wielka pasja.
Wreszcie mam możliwość do niej powrócić. Od paru lat sporo podróżowałem więc nie było możliwości na jakiekolwiek uprawy, urodziła mi się córeczka i chcę zapuścić trochę korzenie i wrócić do tego co kocham!
Mam nadzieję, że mogę liczyć na wasze wsparcie w poradach, odnośnikach, lekturach itd..
Chciałbym zacząć na początku/końcu września, mam jeszcze trochę czasu, chcę się do tego naprawdę dobrze przygotować, pod względem materiałów jak i wiedzy..

Zacznijmy od boxa, przymierzam się do kupna zestawu
https://www.growbox.pl/product-pol-...0-250W-Najwyzsza-jakosc-na-kazda-kieszen.html
Do tego EC, PH tester.

Nasiona, nie chcę skakać na głęboką wodę i chcę trochę klasyki więc myślę nad :
-Northern Light
-Ak47 (z którym miałem już do czynienia)
-White Widow
-Super Skunk
Jeszcze nie wiem w jakiej ilości włozyć w boxa 80x80.

Proszę o jakieś rekomendacje z jakiego źródła najlepiej wziąć pestki tych odmian?

Przejdźmy do nawozów, chciałbym używać jak najbardziej naturalnych i tutaj następne pytanie, jaki zestaw polecilibyście przy pierwszej?

Mam sklepik niedaleko siebie z możliwością zamówień, tam będę się zaopatrywał ( mają fajne nożyczki do trimmingu :D )
http://www.indoorgardens.fr/

Za każdy odnośnik do ciekawych lektur serdecznie dziękuję i skorzystam z chęcią !!
Jestem podekscytowany, że będę mógł się z wami dzielić tu moimi przemyśleniami i nawiązać jakiś dialog na ten temat ;)
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
To tak, zestaw spoko, tylko nie wiem czy ten went ogarnie Ci hps 250W. Nie wolisz skompletować zestaw samodzielnie ?
Jak napiszesz do sklepu flora&fauna na forum, to powinni dać Ci fajny rabat. ;)

Pestki - spoko, wrzuciłbym 4 do takiego boxa. Polecane sklepy masz wypisane na forum... Popatrz gdzie są najlepsze ceny.

Co do nawozów, od siebie mogę polecić zestaw bio tabs na który f&f ma za***istą promocję.
Za***ista sprawa, prosty w obsłudze i nie trzeba martwić się o pH.

https://flora-fauna.pl/zestaw-startowy-biotabs-w-100-organiczny-tabletki-stymulatory,p2404.html

Jak chcesz trochę taniej, ale też organicznie to polecam zakupić mikoryzę i nawozy od bio bizz.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Ten zestaw został mi podrzucony przez znajomego, szczerze myślałem od początku o skonstruowaniu samemu z szafy lecz jeszcze nie wiem jak ugryźć temat z uszczelnieniem drzwi od niej itd.. myślę nad tym..
Fajny zestawik biotabs z fajną ceną, zastanowie się nad nim.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Ja bym odpuścił zabawę z budową boxa, no chyba że chcesz zrobić grow po kosztach. Zestaw jest ok, tylko ten wentylator moim zdaniem za słaby... Wejdź sobie na stronę flora-fauna.pl i skompletuj zestaw.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Poleciłbyś jakiś wentylator i filtr z ff?
Drogo jest na ff za przewód wentylacyjny 125mm 5m 90 zł?
 
Ostatnia edycja:

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Panie i panowie, zamówiłem zestaw:
https://www.hydrozone.fr/pack-culture-interieur-250w/3909-pack-culture-250w.html

Do tego ziemia z BioBIZZ i zestaw nawozów

Nasiona :
- Northern Lights (Zamnesia Seeds) FEM 3x
- White Widow (Zamnesia Seeds) FEM 3x

W niedługim czasie domówie filtr węglowy i testery ec+ph

Wszystko powinno zacząć się już w następnym tygodniu ( trochę plany się zmieniły )
Pozdrawiam i z fartem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół