nasiona marihuany

[AF] [800W LED] [Mars Hydro Pro 2 160] [80x50x140] Punk devil, Northern Light, White Window

Wyszukiwarka Forumowa:

HempEmperor

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
66
Buchów
0
Dzisiaj jest 41 dzień. Nie ma już poparzeń ani przebarwień - wyglądają ładnie. Roślinki mają zaledwie 40cm, co jest naprawdę mizernym efektem, nie wiem czemu. Nie sądzę żeby zdążyły podrosnąć do jakiś sensownych rozmiarów, myślę że jeżeli będzie pół metra - już będzie ok. Są już w stanie dość zaawansowanego kwitnienia, pojawiły się również pierwsze trichomy. Poniżej parę fotek:











Standardowo czy jest ok czy nie, co może być lepiej, jestem otwarty na propozycję :D

Pozdro!
 

HempEmperor

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
66
Buchów
0
Kolejny Up, kolejne problemy i pytania.

Dzisiaj jest 7 tyg. i 2 dni, pany ładnie kwitną, można powiedzieć że coś tam z tego będzie, ale...
...ale oba NL mają całkiem inny odcień liści, są w kolorze jasnej zieleni, niekiedy przechodzące w żółć, niektóre nawet są w większości żółte - staram się je odrywać. Nie widać tego może na fotkach jakoś super, ale na żywo jak najbardziej. Wszystkie są podlewane identycznie, tak samo lałem nawozy. Poprzedni oraz ten tydzień lecą na samej wodzie, mimo to kolor się nie zmienia... Może po prostu ta odmiana tak już ma skoro obie mają ten sam problem, w każdym razie mam robić Flusha?

Niżej parę fot - Nl są po prawej stronie













Panny nie są jakieś super duże, mają po ok. pół metra, jednak jak na swój wzrost ładnie obrosły kwiatami. Pytanie: Waszym zdaniem ile z tego uda się wyciągnąć?


Pozdro!
 

HempEmperor

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
66
Buchów
0
daj jej nawozu to ściągniesz więcej : - )
Ironia nie pomaga, poważnie się zastanawiam nad flushem, zwłaszcza że planuje scinkę

---------- Post Zaktualizowany 17:27 ---------- Data pierwszego postu 17:25 ----------

daj jej nawozu to ściągniesz więcej : - )
Ironia nie pomaga, poważnie się zastanawiam nad flushem, zwłaszcza że planuje scinkę za jakieś 2 tygodnie, więc fajnie byłoby się pozbyć z ziemi resztek nawozów
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół