nasiona marihuany

Hindu Kush x Amnnesia Półauto

Wyszukiwarka Forumowa:

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
Witam wszystkich forumowiczów i miłośników GGS.
Wykonanie zdjeć - 3.07. 2 Pheno - kulista choina i typowa choina.
Posadzone w połowie maja. Wzrost ok. 1.30 m.




 
Ostatnia edycja:

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Podczas tego krzyżowia,amnesia była wersja z autofloveringiem. Z tad cross półauto
 

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
Domysliłem sie ze amnesia musi być automatem, ale chciałbym sie dowiedzieć czy to jest amnesia haze af czy amnesia af?
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Miałem to, ale po tym jak pojechaliście po moim wątku outdoorowym przeszła mi ochota i nie byłem na miejscówce od zasadzenia tego i jeszcze 13 innych roślin jakiś miesiąc... I co? Wszystko wchłonęły chwasty - po roślinach ani śladu. Teraz o swoje 7 roślinek HK x Auto Diesel Berry już dbam (mają po 25 - 40 cm). Mam dobrą miejscówkę i na dniach dosadzam parę szybszych mam nadzieję automatów.

Więc niestety, SonGoku nie wymienimy doświadczeń. :|
 

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
Grzes mi odpisał na prywatną i poinformował mnie ze jest to KLASYCZNA Amnesia, a NIE HAZE.
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
A jaka jest różnica między auto amnesia bez haze w nazwie i z haze w nazwie?

Jaka jest różnica między amnesia a amnesia haze

Skąd się wzięło haze i co to jest?



Sądz i się ciesz z konkretnych pasteczek,bo jakby się nie nazywał ten af,nic co powinieneś z amnesi nie poczujesz możesz nawet dopisać haze,ewentualnie usunąć jakby było.

Pozdrawiam

:sunny:
 

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
Wydaję mi się ze w Amnesii Haze przeważają geny sativy Haze, a w zwykłej amnesii jest przewaga genów Northern Light. Mam racje?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Stary to są automaty i tam pewnie nie ma wcale genów haze. Poza tym wszystkie te półauto mają dość spory rozrzut fenotypów co za tym idzie genów i chyba nikogo oprócz ciebie nie obchodzi czy to był automat opisany przez producenta jako Amnesia haze czy Amnesia oryginal. Jeśli już to Amnesia jest rośliną z przewagą sativa i na tym sie skup a nie patrzysz ile jest cukru w cukrze. Takie moje zdanie-pozdro.
 

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
To są półauto, a co do fenotypów to ja to wszystko ogarniam, ale chciałem wiedzieć czy bardziej spodziewać sie dłuższego kwitnienia czy krótszego.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ta Amnesia jaka by nie była użyta w krosie do półauto to automat-o to mi chodziło. I że w takim automacie genów haze to za dużo nie ma.
 

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
Wiem, ze haze w obu jest mało, ale skoro grzes nie podpisuje wszystkiego pod jedną nazwą, to jednak chciałem wiedzieć czy kupiłem to co miałem w planie. Pozdro!
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Wiem, ze haze w obu jest mało, ale skoro grzes nie podpisuje wszystkiego pod jedną nazwą, to jednak chciałem wiedzieć czy kupiłem to co miałem w planie. Pozdro!

A co miałeś w planie? Automatycznego hejza? :dance:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół