nasiona marihuany

Pierwszy outdor! OG kush, nortpass2.0,fasteasyskunk

Wyszukiwarka Forumowa:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,543
Odznaki
3
Dobrze jest, dawaj coś organicznego z azotem, najlepiej gnojówki z pokrzyw oraz pędów i liści czarnego bzu. Jak nie masz gnojówki to kup zwykłego biohujusa i dawaj raz w tyg pod korzeń i możesz też nim oprysk robić, panny teraz porosły i będą potrzebować sporo azotu. U CB panienki ładnie zielone nie masz się czym martwić, dni teraz długie to i przyrosty będą większe, możliwe że pokażą niedobór azotu będą ciągnąć z najstarszych liści. Pamiętaj że lepiej jak panny lekki niedobór pokażą niż mają się zablokować od nadmiaru...
 

magialata2019

Active member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
32
Buchów
0
Dobrze jest, dawaj coś organicznego z azotem, najlepiej gnojówki z pokrzyw oraz pędów i liści czarnego bzu. Jak nie masz gnojówki to kup zwykłego biohujusa i dawaj raz w tyg pod korzeń i możesz też nim oprysk robić, panny teraz porosły i będą potrzebować sporo azotu. U CB panienki ładnie zielone nie masz się czym martwić, dni teraz długie to i przyrosty będą większe, możliwe że pokażą niedobór azotu będą ciągnąć z najstarszych liści. Pamiętaj że lepiej jak panny lekki niedobór pokażą niż mają się zablokować od nadmiaru...

gnojowki nie mam ale biohumusa lalem. oprysk z biohumusa wyczytalem z etykiety ale darowalem se. W takim razie pocisne je sama woda i oprysk asahi + oprysk z biohumusa w miedzy czasie, poczekam na niedobory chociaz azotu szybko im raczej nie braknie bo azofoska wymieszana z dolomitem i ziemia takze git :)
 

magialata2019

Active member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
32
Buchów
0
siemanko
maly update.tylko z jednego spota.
Tak jak myslalem, niedobory azotu i smierdziele sie pokazaly na krzakach dlatego dostaly oprysk na robactwo, azofoska pod korzen, zalana biohumusem.

pytanie w kwestii lsd, pokazaly pipki, mysle zostawic je do konca lipca i w sierpniu pompowac nawozy na flo - co wy na to?


LSD


FES
temu zrobilem topping, zobaczymy co z tego bedzie

w tle og kush


OG

 

magialata2019

Active member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
32
Buchów
0
UPDATE GENERALNY

Generalny bo tak jak na poczatku z czym startowalem wiecie, teraz podsumuje co zostalo i jak to idzie :)

Przedstawiam wam magialata2019! w wyjsciowym skladzie do niedalekiej fazy kwitnienia przechodza!
3x LSD od Barney's Farm
4x OG Kush od Bulk Feminized Seeds
3x Fast easy skunk od Big SeedBank
3x Northernpassion 2.0 od Bulk Feminized Seeds

SPOT1
FES

te troche powyginalem do ziemii


OG kush

z tego nizej jestem mocno zadowolony, byl sadzony bodajze tydzien pozniej niz LSD a juz prawie taki sam :D :D


LSD



SPOT2 - nie bylo mnie tutaj 3tygodnie
Podejrzewam, ze to NP2.0




OG kush



OK :D przyznam szczerze, ze nigdy wczesniej nie bawilem sie w planty na oucie i jak narazie jestem mega dumny!
Wiekszosc panienek ma 1.40m do 1.80m najmniejszy jest jeden OG z 1spota ma okolo 1m moze 1.10m


Jak widac na kushach spory niedobor azotu jest. Na spocie 1 tydzien temu jak dodawalem zdj, podsypalem azofoske pod korzen i zalalem biohumusem ale widze, ze malo. Wczoraj na spocie 2 zrobilem tak samo + oprysk asahi, ale sugerujac sie spotem1 to raczej nie pomoze a ten jeden kush potrzebuje jesc na juz! Poradzicie mi jakas bombe azociku dla tych kushy? :)

POZDRO!:jaraczz:
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Zamiast azotu to daj im potas z fosforem, bo tego im widocznie brakuje
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,197
Buchów
9,611
Odznaki
11
ładniutkie..to na pewno nie są braki azotu,powo
 

magialata2019

Active member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
32
Buchów
0
Nastal dramat. Nie wiem, chyba przelalem je ku**a.. wk***iony jestem.. zobaczcie sami -.-
SPOT1
LSD x1

od dolu go bierze

LSD X2 - DRAMAT w hooy!



FES
tego wy***alem calkiem

drugi zyje

ten jest po toppingu, nawet ok..

OG




SPOT2





morale wynosza -50.. odechcialo mi sie normalnie.. nastepny up moze za jakis miesiac, moze wpadne tam tylko powyrywac patyki.. k***amac.

pozdrawiam i wytrwalosci
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół