nasiona marihuany

Growlog indor amnesia kush 150W

Wyszukiwarka Forumowa:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
To juz twoja uprawa i twoja decyzja. Ja nie wróce do nawozów mineralnych zwłaszcza po uprawach na Biotabsach - łatwe proste i przyjemne tylko regularnie trzeba lać wodę. Pozdro i powodzenia.
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Kilka nowych fotek , roslinki cos tam puchną , dostaly PK i malego fryzjera ze wszystkich zoltych lisci , topy cos tam puchna powoli ale juz nic w gore nie rosnie









 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Witam , ktory to dzien to juz sam nie wiem
, dziewczynki cos tam puchna szalu nie ma , canna pk postawila je na nogi ...







*zapomnialem dodac ze jedno co mnie zasmuciło ze sa niskie ja automaty a dajac duze donice i miesieczny weg bylem przekonany ze zakryja mi boksa .. rozczarowanie
 
Ostatnia edycja:

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Up - cos tam rosnie , mialo byc pieknie a jest fajnie .. do boxa dorzuciłem dwa automaty zeby cos roslo dalej , ktory dzien nie wiem , trichomy dalej przezroczyste nastepne podlanie juz sama woda do konca , wydaje mi sie ze lada dzien i kosa lisci juz prawie nie ma w ogole ..











 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
415
Buchów
171
Witam
Wrócę do tematu organiki i twojego braku czasu na podlewanie... Idealnym rozwiązaniem wydaje się cały set biotabs + autopot ja się już zaopatrzyłem w jedno i drugie za 3miechy będę wiedział jak się spisuje bo tu to połowa ludzi leci takim systemem popatrz na relki na forum , ogrom jest tego.
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Witam
Wrócę do tematu organiki i twojego braku czasu na podlewanie... Idealnym rozwiązaniem wydaje się cały set biotabs + autopot ja się już zaopatrzyłem w jedno i drugie za 3miechy będę wiedział jak się spisuje bo tu to połowa ludzi leci takim systemem popatrz na relki na forum , ogrom jest tego.


Kiedys sie nad tym zastanawialem ale tez wydaje mi sie ze jest troche zabawy w utrzymaniu w tym zbiorniku odpowiedniego ph
 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
415
Buchów
171
Kiedys sie nad tym zastanawialem ale tez wydaje mi sie ze jest troche zabawy w utrzymaniu w tym zbiorniku odpowiedniego ph

Pamiętaj że tam zaszczepiasz mikoryzę jak i pożyteczne bakterie i prowadzisz prawdziwa organike a nie lejesz nawozy organiczne, nie musisz się bać o pH ponieważ bakterie i grzyby zrobią robotę za ciebie dlatego to takie proste... Popytaj smieszka420 lub jos'a oni Kozak lecą na tych nawozach. Bać się należy chloru jak i nawozów mineralnych w nieodpowiednich dawkach a najlepiej w ogóle ich nie stosować bo zabijaja to życie w glebie które jest najważniejsze w organice.
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Poszła kosa jednego drzewka , jestem bardzo rozczarowany ich mała wielkoscia oraz iloscia tematu za to smak i efekt jest zadowalajacy
Mokrego 70g po wysuszeniu marne 20g teraz polecialo wszystko do sloika
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Drugi krzak poszedl pod kose juz po wysuszeniu polecial do sloja ,
Mokrego wyszlo 120g z tego 60 po wysuszeniu , mysle ze z 10 jeszcze odejdzie .
Namiot idzie do szafy teraz mysle o wysadzeniu calego pokoju moze bedzie to w kolenej relacji , ppzdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół