nasiona marihuany

Growlog indor amnesia kush 150W

Wyszukiwarka Forumowa:

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Podlewam raz woda z ph 6.2/6.5 a co drugie podlanie z biobloom tez z ph do 6.5
A do podstawki praktycznie nic nie wylatuje mimo ze leje okolo litra na donice to nie wyleci tyle zeby sprawdzic .. .

Zwiększ dawkę bio bloom, ten nawóz ciężko przedawkować i mógłbyś zapodac jakiś booster i pk13/14 na przykład od canna
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Boster top max nastepne podlanie dam po 1ml biobloom i topmax a za pare dni kupie cana pk13/14 tylko ile jej lac ? Ziemia to allmix
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Boster top max nastepne podlanie dam po 1ml biobloom i topmax a za pare dni kupie cana pk13/14 tylko ile jej lac ? Ziemia to allmix

Pk dawaj malutko według zaleceń lub nawet mniej. A blooma to z 5 ml możesz lac
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Jak lejesz Biobiza to kup jakiś bionawóz pk - np PK biotabs lepiej będzie grało
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ja używam biotabsa-jest i pk-5/8 i herbatka pk tez od nich. Wcześniej używałem bio Bloombastic. Ale najlepsza z tego wszystkiego moim skromnym zdaniem jest właśnie ta herbatka. Najtańsza nie jest ale daje sie to 2-3 razy i robi robotę.
 

kaligula

Member
Rejestracja
Mar 20, 2019
Postów
18
Buchów
0
jak lejesz od biobizza nawozy to pk tez organiczne zapodaj, canna chyba ma bio pk z tego co pamiętam, bo to zwykłe to mineralny
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Ja używam biotabsa-jest i pk-5/8 i herbatka pk tez od nich. Wcześniej używałem bio Bloombastic. Ale najlepsza z tego wszystkiego moim skromnym zdaniem jest właśnie ta herbatka. Najtańsza nie jest ale daje sie to 2-3 razy i robi robotę.

Co fo za herbarka ? Tak to sie nazywa ?

---------- Post Zaktualizowany 18:37 ---------- Data pierwszego postu 18:36 ----------

Np pk biotabs, masz w odpowiedzi, ktora cytujesz ;)

Nie znam nawozu , nie wiedzialem ze to nazwa :)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Nie widzialem kolejnej strony, sry za zamieszanie. Jak juz pisze to tak tylko wtrace, ze zeby stosowanie organicznych wynalazkow mialo sens to trzeba zadbac o zycie w ziemi. Jezeli nie zaszczepiles mikoryzy, przesuszales ziemie i zaczynaja sie problemy to proponowalbym jednak olac pk i zaczac karmic zestawem od biobizz regulujac ph. Karmienie organika nie przyniesie rezultatu jak nie bedzie komu przerobic nawozu ;)
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Nie widzialem kolejnej strony, sry za zamieszanie. Jak juz pisze to tak tylko wtrace, ze zeby stosowanie organicznych wynalazkow mialo sens to trzeba zadbac o zycie w ziemi. Jezeli nie zaszczepiles mikoryzy, przesuszales ziemie i zaczynaja sie problemy to proponowalbym jednak olac pk i zaczac karmic zestawem od biobizz regulujac ph. Karmienie organika nie przyniesie rezultatu jak nie bedzie komu przerobic nawozu ;)


Czytalem cos kiedys o organice i tez ktos sie wypowiadal ze karmic co podlanie zeby wlasnie zycie nie umarlo w ziemi , czyli twoim zdaniem powinienem olac pk czy nabyc pk bio ?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Widze trzy wyjscia (i ja bym zostal przy pierwszym):eek:lac pk i lac biobizz do konca, dolaczyc do biobizza bio pk albo przejsc na mineralne, ale nie tylko pk ale i nawoz podstawowy
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Widze trzy wyjscia (i ja bym zostal przy pierwszym):eek:lac pk i lac biobizz do konca, dolaczyc do biobizza bio pk albo przejsc na mineralne, ale nie tylko pk ale i nawoz podstawowy

Wiec tak zrobie , jutro ogarne biotabs , wielkie dzieki

---------- Post Zaktualizowany 20:31 ---------- Data pierwszego postu 19:48 ----------

100% organico :harvest: pk5/8 bedzie dobre ?




I do spania :woohoo:
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Tak to ten PK o którym mówiłem atu masz herbatkę-może poczytaj sobie o organice i zasadach na których to działa i w nastepnej uprawie spróbuj. https://flora-fauna.pl/pk-booster-compost-tea-2500-ml-herbatka-kompostowa,p4984.html
Przy utrzymywaniu życia w ziemi-jak Honza - pisał daje za***iste rezultaty. Tylko z tym Pk od Biotabs uważaj bo mocne jest i nie przekraczaj zalecanej dawki a Biobizza to możesz śmiało podwójna lać zwłaszcz Blooma-ja lałem po 10ml na litr i nie było problemów.
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Tak to ten PK o którym mówiłem atu masz herbatkę-może poczytaj sobie o organice i zasadach na których to działa i w nastepnej uprawie spróbuj. https://flora-fauna.pl/pk-booster-compost-tea-2500-ml-herbatka-kompostowa,p4984.html
Przy utrzymywaniu życia w ziemi-jak Honza - pisał daje za***iste rezultaty. Tylko z tym Pk od Biotabs uważaj bo mocne jest i nie przekraczaj zalecanej dawki a Biobizza to możesz śmiało podwójna lać zwłaszcz Blooma-ja lałem po 10ml na litr i nie było problemów.

Tak czytalem troche i nie wiem czy to dobry pomysl w moim przypadku , czAsem dopuszczam do lekkiego przesuszenia ziemi wiec zycie juz tam umiera , zastanawiam sie czy nie kupic nawozu od canna pk i i czegos rowniez chemicznego zeby zastapic bioblooma
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół