nasiona marihuany

Growlog indor amnesia kush 150W

Wyszukiwarka Forumowa:

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
5 dzien po przełączeniu Światła 12/12
Roślinki podlewam mniejsza ilością wody dla zmniejszenia wilgotności w boxie ale nie spada utrzymuje sie na 70% . ryż , pochłaniacze nic nie daja , roślinki jako tako sobie rosna , kilka liści troszke zbladło









Sorki za fotki z włączona lampa ale nie ma mnie w domu kiedy w boxie jest noc



 
Ostatnia edycja:

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Taka wilgotność w tym momencie nie jest problemem. Podlewaj więcej i samą wodę, bo nie posłuchałeś [MENTION=33377]OdcieńZieleni[/MENTION] i nakoksowane strasznie. Lepiej skup się nad zwiększeniem oświetlenia.
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Taka wilgotność w tym momencie nie jest problemem. Podlewaj więcej i samą wodę, bo nie posłuchałeś [MENTION=33377]OdcieńZieleni[/MENTION] i nakoksowane strasznie. Lepiej skup się nad zwiększeniem oświetlenia.


podlane raz nawozem wiec nie wiem czym nakoksowane , a dlaczego mam skupić sie na zwiększaniu oświetlenia bo nie rozumiem jak dla mnie ok dołożyłem jedna żarówkę nie pamietam jej nazwy tornado? 23 w ciepła barwa .. :crazy:
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Bo ten ledzik realnej mocy ma pewnie z 50W więc na flo może być różnie
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Bo ten ledzik realnej mocy ma pewnie z 50W więc na flo może być różnie

No narazie musi zostac jak jest wiec zobaczymy , automaty wyrosły fajnie .. moze dołożę jeszcze jedna żarówkę .

Dzis rano zobaczyłem ze liscie troche były oklapniete a po dotknięciu ziemi czułem ze jest lekko wilgotna mimo to zalałem pozadnie woda i teraz wszystkie liscie pną sie do gory .
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
pomoze ktos ?

Jedna dziewczyna widac ze jest zmęczona co koze byc przyczyna ? Czyżby przelana czego raczej bym nie obstawiał , nawoz tez tylko raz dalem w minimalnej dawce.. wrzuciłem dwa pochłaniacze i z 70% spadło na 39 czy to nie złamało ?







 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Zbijasz wilgotnosc i spryskujesz rosliny? W jakim celu? Ja tu nic niepokojacego w roslinie nie widze, pryskasz to sie ugina. BTW, jak chcesz o cos pytac to lepiej cyknac foto bez wlaczonego leda, bo malo co widac.

Inna sprawa, ze w wiekszosci upraw na tym forum pod rozowym swiatlem to przenawozenie azotem. Na tych fotach co wrzuciles widac wlasnie azotu od za***ania - ciemne, blyszczace liscie ze "szponami". Mnie by taki stan rzeczy wk***ial i zadnego nawozu bym nie lal jak nie widac niedoborow
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Zbijasz wilgotnosc i spryskujesz rosliny? W jakim celu? Ja tu nic niepokojacego w roslinie nie widze, pryskasz to sie ugina. BTW, jak chcesz o cos pytac to lepiej cyknac foto bez wlaczonego leda, bo malo co widac.

Inna sprawa, ze w wiekszosci upraw na tym forum pod rozowym swiatlem to przenawozenie azotem. Na tych fotach co wrzuciles widac wlasnie azotu od za***ania - ciemne, blyszczace liscie ze "szponami". Mnie by taki stan rzeczy wk***ial i zadnego nawozu bym nie lal jak nie widac niedoborow


Pryskam tak z przyzwyczajenia nie wiem w jakim celu ale wilgoci to nie podnosi , i to nie jest od pryskania tak oklapnieta bo ma sie tak od wczoraj , wiem wiem ze lepiej robic zdjecia ze zgaszonym światłem ale nie ma mnie w domu jak dziewczyny maja noc a za bardzo do zdjecia im nie gaszę .. Co do azotu to najwyraźniej ziemia allmix jest tak naładowana bo tylko raz dalem jej mniej niz 1 ml

---------- Post Zaktualizowany 16:28 ---------- Data pierwszego postu 16:25 ----------



 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jak dla mnie winowajca jest azot, ta po lewej mocniej dostala po dupie przez przenawozenie, ta po prawej jeszcze daje rade. Na tym etapie nic za bardzo nie wymyslisz, bo indukuja. Lalbym sama wode.
Co do opryskow: zawsze podnosza wilgotnosc, nawet jak nie widzisz tego na mierniku. Teraz to jeszcze ch*j, ale podczas kwitnienia nie pryskaj bo bedzie plesn
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Jak dla mnie winowajca jest azot, ta po lewej mocniej dostala po dupie przez przenawozenie, ta po prawej jeszcze daje rade. Na tym etapie nic za bardzo nie wymyslisz, bo indukuja. Lalbym sama wode.
Co do opryskow: zawsze podnosza wilgotnosc, nawet jak nie widzisz tego na mierniku. Teraz to jeszcze ch*j, ale podczas kwitnienia nie pryskaj bo bedzie plesn

W takim razie zostawiam i dalej leje sama woda , troszke ja przesusze i przy nastepnym podlaniu pozadnie ja przeleje woda . Dzieki za odpowiedz !
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Dziewczynki pokazały juz biale wloski zaczynaja kwitnąć :perverted-smiley:





Mysle dwa podlania woda i minimalna dawka nawozu na kwitnienie czy czekac az pokaze jakies braki ?
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
22 dzien FLO

Witam , roślinki jakos sobie radzą , wczoraj dostały minimalna dawkę nawozu na flo bio bloom ale od kilku dni widze ze niektore końcówki liści zawinięte sa w dół oraz nie moge poradzić sobie z wilgotnością
Dzien 70/65 30 stopni
noc 60/65 28 stopni







Dziewczynki pną sie do gory :smiley-rolling-join:weed::weed:
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Jezeli opadniete liscie (dolne wiatraki) to mozliwe ze przelałeś medium

podlewaj częściej, w mniejszych dawkach
od spodu doniczki nie z góry

troche wilgotnosc moze skoczy na +
 
Ostatnia edycja:

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Podlewam co 2/3 dni okolo pol litra wody na roslinke tak ze praktycznie nic nie wycieka do podstawki ale wilgotnosc w dalszym ciągu za duza . Narazie tak nie smierdzi bardzo ziolkiem wiec zamontowałem drugi wiatrak mieszający i zostawiam lekko otwartego Boksa

---------- Post Zaktualizowany 13:10 ---------- Data pierwszego postu 12:59 ----------









 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół