nasiona marihuany

Growlog indor amnesia kush 150W

Wyszukiwarka Forumowa:

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Witam państwa! postanowiłem zalozyc pierwsza fotorelacje a druga uprawę poniewaz wiem ze bede potrzebował waszej pomocy a jak nie to przynajmniej bede mogl sie pochwalić a wy ocenić

growbox 60.60.160
led 150w oraz jakies dwie lampki led po 1500 lumenów na bocznych ściankach
Nasiona amnesia kush feminizowane
ziemia potground allmix
donice kwadratowe okolo 30 l na spodzie keramzyt
5 dzien 18/6

W planie mam 3 tygodniowy veg a pozniej je jakos powyginac , a dziewczynki wygladaja tak







Sorki za jakość tych fotek , nastepnym razem zrobie przy zgaszonej lampie ..
 
Ostatnia edycja:

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Wszystko w porządku, będę obserwował. Zmień nazwę temat jakbyś mógł, tu masz instrukcje: https://www.forum.haszysz.com/showt...ników-PRZECZYTAJ-ZANIM-ZAŁOŻYSZ-FOTORELACJE!!

Nazwa zmieniona mam nadzieje ze o to chodzilo :spalony:
Puta madre :flower:

---------- Post Zaktualizowany 13:39 ---------- Data pierwszego postu 09:08 ----------

A moze ktos mi powiedziec czy filter z tym wiatrakiem wciągającym moga byc razem w srodku i wloty pasywne otwarte ? Czy powinienem wyrzucić filtr na zewnątrz
 

Nekro

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2018
Postów
104
Buchów
1
Filtr najlepiej wewnątrz boxa, najpierw ma wstępnie oczyścić powietrze watą, a potem dopiero przez węgiel, zwiększa to jego żywotność.
Wentylator może być w środku (ciszej) lub na zewnątrz.
Wloty pasywne otwierasz lub zamykasz w zależności od panującej wewnątrz temperatury, jeśli jest za ciepło to możesz je otworzyć.
Pzdr.
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Witam 13 dzien zycia roślinek , podlewane sama woda z ph 6 , woda nie wraca z podstawki do doniczki poniewaz donice sa na takich Ala nóżkach i między podstawkę a dno mozna wsadzić palca, w 13 dniu roślinki nie powinny rosnąć juz troszke do gory ? Odległość lampy od szczytu jest jakies 45 cm , za dwa dni mysle zeby dodac minimalna dawkę nawozu biogrow jak myślicie jest to dobry pomysł czy to za szybko ? Pozdrawiam





 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Koledzy czy roślinki nie rosna za wolno , czy nawoz za dwa dni to dobry pomysł ? Moze ktos sie wypowiedzieć
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Rosną ok, możesz trochę podnieść światło i podlewaj narazie samą wodą.
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
17 dniowe panny ..
jutro leci pierwsza dawka nawozu biogrow
I jak jedno pięterko jeszxze wyskoczy to zaczne je wyginać


 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Dziewczynki rosna jak na drożdżach podlewane tylko raz nawozem biogrow 1ml na litr wody ale wyczytałem w tabelce ze powinienem juz podlewać co kazde podlanie czy to ma sens , nie lepiej co 3 ? Dzisiaj poleci maly trening i tak mysle jedno pięterko jeszcze po czym je ucinam i przełączam swiatlo , jak myślicie czy tak zrobic czy jeszcze zostawic ?




 
O

OdcieńZieleni

Guest
rosną zdrowo ale z tym biogrow to dałbym sobie siana narazie, widać, że krzaki nabite azotem
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Dolalem go tylko dla tego ze widzialem dolne listki troszke blade ... dziwi mnie ta ich tabelka przy allmix co kazde podlanie 1 ml ale sie nie bede do tego stosował tylko w przypadku gdy zobacze ze czegos im brakuje ..

Koledzy jak zrobic bo chcialbym jutro uciąć szczyt i odczekać z dwa dni i przełączyć swiatlo na flo , jest to dobre rozwiązanie ? Czy powinna troche podrosnąć po ucięciu
 
Ostatnia edycja:

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Szczyt ucięty + male lst , moze ktos podpowiedzieć czy mam czekac az z uciętego szczytu wyskoczą nowe czy moge pd razu przełączyć swiatlo ?






 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Panowie czy to wyglada na zle ucięty szczyt ? W drugiej roslince nie odrasta tak
Jak myślicie dobrze sie rozrosły i mozna zmienić czas ?





 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół