nasiona marihuany

Moja pierwsza uprawa :) PASSION#1/FRISIAN DEW/CRITICAL SOUR #2

Wyszukiwarka Forumowa:

wrn1337

New member
Rejestracja
Cze 14, 2019
Postów
4
Buchów
0
Witam wszystkich specjalistów :)

Od paru lat się za to zbierałem aż w końcu się udało - moja pierwsza uprawa ever, nie będę się jakoś super rozpisywał. Po dłuższych dywagacjach, czytaniu w necie, rozmowach z doświadczonymi growerami zdecydowałem że chce żeby w moim outdoorowym dzikim ogródku znalazły się dwie odmiany : PASSION#1 i FRISIAN DEW od Dutch Passion, w paczce w prezencie dostałem również 2 sztuki CRITICAL SOUR od female seeds. (10 passionów, 10 frisianów)

Wszystkie 22 sztuki pięknie wypestkowały, pod lampką w domu były jakoś 10 dni, gdy zauważyłem korzenie z pod spodu doniczek poszły na spota.

Ziemia w doniczkach była to ziemia do kwiatów wysokiej jakości bogata w odżywki i perlit. W doniczkach były również piętra kermazytu. Na spocie zmieszałem tą samą ziemie uniwersalną bogatą w perlit z ziemią ze spota 50 do 50 dorzucając do tego worek kermazytu oraz odpowiednią do ilości ziemi ilość dolomitu(nie pamiętam liczb).

Krzaczki na spocie są dzisiaj 13sty dzień(fotki z wczoraj), jedna ma delikatnie żółto/czarne? liście a drugiej opadły na dół liście, i tutaj rodzi się pytanie do was moi drodzy:)

Jak to waszym zdaniem wygląda na tyle dni życia, dodam że pogoda dopisuje naprawdę, non-stop 30 stopni, spot jest zrobiony tak ze krzaki mają słonce bite 12h może nawet więcej, biegam tam z wodą 2x dziennie. Co jest nie tak z tymi dwoma 'chorującymi' sztukami?
Dodam ze jak do tej pory nie używałem totalnie żadnych odżywek, gdzieś wyczytałem ze pierwsze 2tyg na spocie się nic nie leje. Co jak i kiedy zacząć nawozić?

Chetnię przyjmę każde wskazówki/tipy co do uprawy oraz treningďťżu lst (taki mam zamiar zastosować)

Z góry dzięki i z fartem wariaty ! :)





W POPRZEDNIM TEMACIE ZDJĘCIA ZMIENIŁY SIĘ NA JAKIEŚ DZIWNE - W KAŻDYM RAZIE NIE MOJE. STAD DRUGI TEMAT - PRZEPRASZAM I PROSZĘ O USUNIECIE POPRZEDNIEGO
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

6.jpg


7.jpg


---------- Post Zaktualizowany 18:54 ---------- Data pierwszego postu 18:46 ----------

Znowu to samo :OOOOOOOOOO po 5 min zdjecia się zmieniają :OOO o co tu chodzi?!

---------- Post Zaktualizowany 18:57 ---------- Data pierwszego postu 18:54 ----------

Niech mi ktos powie skąd wział sie ten dziadek xdd
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
biegam tam z wodą 2x dziennie. - nie za duzo?
gdzieś wyczytałem ze pierwsze 2tyg na spocie się nic nie leje. - racja, najlepiej jak braki zaczynaja wychodzic. Wtedy masz pewnosc ze to brak a nie blok z przenawozenia.
To sezony?
 

wrn1337

New member
Rejestracja
Cze 14, 2019
Postów
4
Buchów
0







To są moje rośliny ;)

---------- Post Zaktualizowany 11:38 ---------- Data pierwszego postu 11:36 ----------

Co do biegania z wodą, tak grzało że do słońca było 40 stopni a jak mówiłem spot jest mega nasłoneczniony także bałem sie żeby ich nie zasuszyło na śmierć, lałem czystą wodę.
wczoraj dostały pierwszy raz biohumusa.

---------- Post Zaktualizowany 11:44 ---------- Data pierwszego postu 11:38 ----------

taaaak to sezony.
 

wrn1337

New member
Rejestracja
Cze 14, 2019
Postów
4
Buchów
0
siema, ile juz maja te panienki?
aktualnie maja po około 40cm i mają się super :) wrzucę coś nie długo :)

---------- Post Zaktualizowany 00:52 ---------- Data pierwszego postu 00:51 ----------

a w ziemi na spocie są 22dni. 30 dni od pestki :DD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół