nasiona marihuany

[KONKURS] Ile Topas wyciśnie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271

1 spot i 18 roślin - Ile Topas wyciśnie?






Obstawiamy w gramach w 2 kategoriach ile wycisnę z samych automatów oraz ze wszystkich roślin na spocie łącznie. Typujemy biorąc pod uwagę ilość roślin,odmian,nawozy, treningi,pogodę,no i straty czyli odwiedziny nieproszonych gości oraz możliwych baboli z mojej strony :)

Wszystko co pójdzie pod kosę po wysuszeniu będzie uczciwie wręcz psychopatycznie dokładnie ważone co do 1g oraz przedstawiane na zdjęciach w mojej fotorelacji łącznie z całym spotem na bagnach :)

A więc po zakończeniu terminu obstawiania cierpliwie obserwujemy fotorelację oraz kibicujemy Topasowi , sobie i swojemu wynikowi aż do zakończenia wszystkich
kos :harvest: Po pytania,żale,pociski i pochwały również zapraszam do mojej fotorelacji:

https://www.forum.haszysz.com/showt...bagnach-(Red-Purps-Critical-Stron-Berry-itd-)




Nagrody:

Za autosy nasionka ode mnie wszystkie fem widoczne na zdjęciu



Za całość plonu bon na 200zł od haszysz#



Zasady:

1. Obstawiają tylko osoby które mają staż na forum co najmniej 3 miesiące oraz przynajmniej 50 sensownych postów.
2. Wygrywa najpierw ten kto będzie najbliższy wynikowi wszystkich automatów a potem kolejna osoba która będzie najbliżej wyniku z całego sezonu.
3. Obstawiamy od teraz do końca czerwca bez możliwości edytowania postów.
4. Wysyłka nagrody za autosy tylko na terenie Polski poleconym na bezpieczny adres lub na paczkomat. Wysyłka nagrody za wytypowanie całego plonu zgodnie z ustaleniami sklepu.
5. Konkurs potrwa do ostatniego krzaka.
6. Żeby był porządek niech każdy post w tym wątku wygląda następująco (po za wynikiem plonu oczywiście):


Automaty: 60g
Cały plon: 1023g
+ żeby nie było zbyt ponuro to wstawcie jakąś 1 fotę nie wiem ,krajobrazu,waszej roślinki albo cokolwiek przyjdzie Wam do głowy :)


Powodzenia!!!
 
Ostatnia edycja:

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Tak jak pisałem w fotorelacji wydłużymy konkurs do 10lipca i będzie to ostateczny termin do końca typowania. W okolicach 4-5 lipca zrobię ostatni Up z bagien przed zamknięciem typowania.

<peace>
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Automaty:184g
Cały Plon:1834g

Wstawiam swojego owoca z 2018r.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Przypominam o wklejaniu jakichkolwiek fot do postów!!! Panowie wyżej nie edytujcie już,niech tak zostanie. Każda kolejna osoba która tego nie zrobi nie będzie brana pod uwagę. Myślę,że nie są to jakieś wypasione wymagania <peace>
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
BB01.jpg

auto 222g
calosc 1122g
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Przypominam,że dziś ostatni dzień typowania ;]
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Automaty: 172g
Cały plon: 950g

normal_P26-09-12_13_225B025D.JPG

Gratuluję!!! :thumbs-up-smiley-em Z 9 autosów wyszło 166g czyli pomyliłeś się tylko o 6g i byłeś najbliżej. Odezwij się do mnie na pw w sprawie wysyłki.

To jeszcze nie koniec bo dzięki koledze delavega i administracji forum jest jeszcze jedna nagroda za wytypowanie całości plonu ze wszystkich roślin,także zapraszam do śledzenia fotorelacji:

https://www.forum.haszysz.com/showt...bagnach-(Red-Purps-Critical-Stron-Berry-itd-)

<peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół