nasiona marihuany

[KONKURS] Ile Topas wyciśnie?

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

z\G/esio

Guest
Na wstępie chciałbym poinformować, że pakiet z nasionami dotarł bezpiecznie do adresata. Serdeczne dzięki dla fundatora czyli Sz.P Topas! Przyznaję się, że trochę przemyślałem/przeanalizowałem swój typ. Nie była to pierwsza lepsza liczba, która wpadła mi na myśl. Obiecuję dobrze spożytkować otrzymane pestki, które wystarczą mi na kilka rzutów. Jak skończę obecny projekt to pójdą w ruch. Fotorelacji nie obiecuję bo póki co nie posiadam sensownego aparatu, ale może się to zmieni w niedalekiej przyszłości... Na potwierdzenie wrzucam zdjęcie wg. zaleceń fundatora.

normal_DSC_0000018.jpg
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
A no,nawet się zastanawiałem czy strzelałeś czy analizowałeś. Można brać jakąś średnią z automata ale na oucie też trzeba jednak brać pod uwagę straty,zwierzyna,karły czy plecha. Nie wybierałem 9 największych sztuk z 50 tylko od początku do końca było 9 automatów na bagnach. Co ciekawe możesz też trafić całość plonu ale oby nie bo chciałbym więcej wycisnąć z tego spota :mrgreen: Z fartem! I do następnego Upa na bagnach!
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Topas kupę co najwyżej wyciśnie :toilet: Wybaczcie,że nie wyszło ale nie ma co tutaj podliczać reszty plonu bo go po prostu nie będzie,ktoś sobie przygarnął niedoszłe wszystkie krzaki.

Dobrze,że chociaż automaty zdążyłem ściąć na bagnach i rozdać za trafny strzał nagrodę.

Konkurs uważam za zakończony.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół