nasiona marihuany

nicebox

Wyszukiwarka Forumowa:

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Czesc


Mam problem bo od miesiąca chce boxa na wymiar a nikt nie odpowiada przez email? Ktoś wie co się dzieje? Czy ktoś zamawiał nie dawno?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
to zadzwoń, jak nie odpisują
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
już załatwione. Zadzwoniłem z innego numeru bo wiadomo ze na wszystko trzeba uwazac a nie dzzwonic ze swojego numeru

No i mamy Cie, wszyscy wiemy ze dzwoniles ze swojego numeru :meksyk:
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
No i mamy Cie, wszyscy wiemy ze dzwoniles ze swojego numeru :meksyk:

z zastrzeżonego dzwoniłem więc? :) ale i tak numer na który dzwonisz nie istnieje wiecie co z firma? Jezeli telefon nie działa ani meilowo nie odpowiada?

---------- Post Zaktualizowany 12:00 ---------- Data pierwszego postu 11:58 ----------

No i mamy Cie, wszyscy wiemy ze dzwoniles ze swojego numeru :meksyk:

i wiem ze jak bym dzwonil z tego numeru to mam przypal murowany dlatego ze ten numer jest dostepny dla wszystkich i na 99% wszystkie rozmowy sa podsluchiwane!! Nie mam 18 lat jak inne dzieci i wiem jak to działa...
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
z zastrzeżonego dzwoniłem więc? :) ale i tak numer na który dzwonisz nie istnieje wiecie co z firma? Jezeli telefon nie działa ani meilowo nie odpowiada?

---------- Post Zaktualizowany 12:00 ---------- Data pierwszego postu 11:58 ----------



i wiem ze jak bym dzwonil z tego numeru to mam przypal murowany dlatego ze ten numer jest dostepny dla wszystkich i na 99% wszystkie rozmowy sa podsluchiwane!! Nie mam 18 lat jak inne dzieci i wiem jak to działa...

też nie mam 18 lat jak inne dzieci i idąc tym tokiem myślenia uważaj na pisanie na tym forum ;) w internecie także nic nie ginie. Złapią Cie :dancee:
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
też nie mam 18 lat jak inne dzieci i idąc tym tokiem myślenia uważaj na pisanie na tym forum ;) w internecie także nic nie ginie. Złapią Cie :dancee:

nie obawiam sie :) za jedną roślinę to mi mogą :toilet:
 

art62a

Member
Rejestracja
Sie 7, 2019
Postów
10
Buchów
0
nie Twój numer
nie Twój adres
tylko przelew zrobiłeś z swego konta :D
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Panowie, proszę skończyć ten offtop. ;) Każdy kto nie ma 18 lat i się do tego przyznał zostanie odpowiednio nagrodzony. :silent:
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Panowie, proszę skończyć ten offtop. ;) Każdy kto nie ma 18 lat i się do tego przyznał zostanie odpowiednio nagrodzony. :silent:

chyba nie rozumiesz co mialem na mysli!!! Ze nie mam 18 lat i nie mam kiełbasy w glowie jak te dzieci!! czytaj miedzy wierszami!!!! a mam ponad 25lat

---------- Post Zaktualizowany 15:46 ---------- Data pierwszego postu 15:45 ----------

nie Twój numer
nie Twój adres
tylko przelew zrobiłeś z swego konta :D

haha :D zawsze paczka za pobraniem jezeli chce zrobic przelew to wole wyslac zwyklym tradycjinym przelewem na poczcie :) i nikt o mnie nie wie nic :) dziekuje dobranoc

---------- Post Zaktualizowany 15:48 ---------- Data pierwszego postu 15:46 ----------

No dokladnie, za jedna rosline moga nasrac ci w papierach ;)

mogą ale chodzi mi bardziej o to ze mnie nie zamkną :) z jedna roslina to jeszcze moze idzie umorzyć ale ciezko by bylo.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
To Ty chyba nie wiesz czym jest drwina. :jprd:

Nadal offtopujesz (pol. piszesz nie na temat), a prosiłem. Ale spoko, wyżyjcie się, przecież nie ma na forum tematu dotyczącego bezpiecznego zamawiania lub bezpieczeństwa, trzeba pisać w temacie nieistniejącego sklepu. Ale ze mnie głupol, że też nie wiedziałem...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół