nasiona marihuany

Budowa Growboxa 40x60x70

Wyszukiwarka Forumowa:

Jawka

Member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
14
Buchów
0
Cześć!

Planuje sadzic 4 automaty w przestrzeni 40x60x70, jak myslicie? Z treningiem LST nie bedzie im za ciasno?
Cztery doniczki o pojemności 5L wypełnione ziemią uniwersalną wymieszaną w proporcji 3:1 z perlitem. Doniczki o wymiarach 19x19x19,5.
Dodawać jakichś nawozów lub odzywek? Jeśli tak to które polecilibyscie?
Jest to moja pierwsza uprawa w Boxie, dlatego zależy mi na tym zeby wszystko bylo dobrze, aby roślinki dały dobre plony.

Odnosnie oswietlenia wg. Przelicznika Wygląda to tak:
Powieszchnia 0.24 m2
Minimalnie: 7200 Lumenów
Srednio: 9600 Lumenów
Optymalnie: 12000 Lumenów

Kierując sie w niskie koszty oraz niskie zużycie prądu, uznalem ze byc moze dobrym oświetleniem moze byc 5x Żarówka LED A65 E27 17W=125W 1800lm 2700K biała ciepła V-TAC, łącznie daje 9000lm i teraz pytanie, na cztery automaty w takiej powierzchni wystarczy oświetlenie 9000lm? Czy faktycznie trzeba jeszcze dołożyć zeby minimum to bylo 9600lm? Zależy mi na dobrych zbiorach, dlatego musiałem dopytac.

Kolejna rzecz to zapach i powietrze, w malych boxach podobno wystarczą trzy wiatraki od komputera, jeden w dole, drugi na gorze oraz jeden mieszający, w moim przypadku taki zestaw wystarczy? Czy któryś z wiatraków mocniejszy? Możecie jakis doradzić?
Filtr węglowy jakis tańszy? Czy lepiej wydać wiecej?

Zamontuje jeszcze termometr,
Do lamp zamierzam dołączyć programator czasu aby regulować ilość czasu światła i ciemności.

Zapomniałem o czyms? Bede wdzięczny jeśli ktoś doświadczony znajdzie zle cos dobrane lub cos i za proponuje cos innego.

Pozdroooo???
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół