nasiona marihuany

[AF][ CFL 250W][50x50x130] Amnesia Haze Auto x1 - totalny debiut

Wyszukiwarka Forumowa:

three_sixxes

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
62
Buchów
4
Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...
Tydzień 11, w następnym ścinka. Listki żółcieją, kryształki się bielą... Kolorowe święta! :)







 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
ten cfl masz dual? Czy na weg? Mozesz zerknac do mnie ? Cos mi sie wydaje ze moja roslinka stoi ;/
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Moim zdaniem to się nie przejmuj tymi plamkami jak już lecisz z sama woda to roślinka zje wszystko z liści i tak :)
 

three_sixxes

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
62
Buchów
4
Dzień 76 :harvest:

No i tak... Dzis roslinka zakonczyla swoj zywot. Niby wedlug producenta mozna scinac po 75 dniach, ale chcialem potrzymac dluzej. Niestety, przez wyjazd wakacyjny i jednak brak zaufania do osob, ktore potencjalnie moglyby mi pomoc w procesach suszenia i maturacji, zdecydowalem sie na wczesniejsza scinke. Normalnie z tydzien, dwa bym jeszcze przytrzymal, no ale lepiej tak, niz narazac sie na jakis przypal...

A jak zebralem plon, ostrzyglem i przygotowalem do suszenia mozemy zobaczyc ponizej :smokee:

Ostatnie zdjecie :)




Przygotowanie do pracy :)






I po bolu






Przystrzyzone i gotowe do suszenia :perverted-smiley:








Zawieszamy




Mniejsze topy leca na suszarke




No i tak...






Teraz czekam kilka dni i kontroluje wilgotnosc. Jesli bedzie powyzej 60% tne na drobniejsze kawalki i wszystko leci na suszarke. Ale poki co mam 55%, wiatraki mieszajacy i wyciagajacy chodza, wiec poki co nie ma powodu do niepokoju.

Niestety nie posiadam wagi, wiec trudno mi okreslic jaki plon uzyskalem, ale ja jestem osobiscie zaodowolony. Bede sie staral zrobic cos z resztkami oraz korzeniami, ale na dzis koniec pracy :) Odpoczynek zasluzony :dance:

Wczoraj zamowilem dwie saszetki Boveda 62% i mam nadzieje, ze dojda na czas, to w ogole nie bede sie musial przejmowac wyjazdem, ktory juz za niecale 2 tygodnie. Mam nadzieje, ze do tego czasu dojda, a kiedy bede jeszcze to bede mogl regularnie sprawdzac zawartosc sloikow i w ten sposob zadna osoba trzecia nie bedzie mi potrzebna :)

Pozdrawiam wszystkich i z fartem! :passing-joint-smile
 

three_sixxes

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
62
Buchów
4
Minelo dwa i pol dnia od rozpoczecia suszenia. Jako ze powietrze w boksie bylo w okolicach 40-50%, czesciej w dolnych rejonach, topki sa juz na zewnatrz suche. Nie lamia sie natomiast i sa miekkie, wiec czuje ze to juz ten moment i poszly do sloika. Dzis pzyszla saszetka Boveda 62 co bardzo mnie cieszy, bo gdy wroce z wakacji bede mial swiezutkie dojrzale kwiatki do palenia i rozdawania najblizszym znajomym :)

Final akcji "Secret Jardin cz.1" :mrgreen:

Z drogi sledzie :D





Piekna jestem :silent:





Wszystkim wielkie dzieki za sledzenie i prosze o przeniesienie do zakonczonych :)

Buch dla wszystkich!

BONUS

O, a jeszcze taka kolezanka mnie odwiedzila dziwna :) Zgrabna, ale prztdalaby sie jej wizyta u fryzjera :)



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół