nasiona marihuany

Kolejny out rolnika. Około 80 szt.auto ak,amnesia

Wyszukiwarka Forumowa:

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Siema jak co roku nie może mnie zabraknąć! Na wstępie wielkie podziękowania dla ekipy z forum za pomoc z pestkami ;) Standardowo up-y będą wrzucane nieregularnie więc bez spiny. Nie ma co zanudzać czas na konkrety!

Spoty dwa,sprawdzone-ziemia spotowa
pestki automatyczne- ak,amnesia,chess.
nawozy- tytanit,biohumus-oprysk.Reszta wyjdzie w praniu.
cel-nic nowego,jak najwięcej swojego dobrego palonka.

Sadzonki poszły na spoty kilka dni temu. Wcześniej 12 dni od pestki pod lampą.
no i kilka startowych fot:























i jakieś z drugiego spota





















mam nadzieję, że się podoba.Będę starał się wrzucać więcej zdjęć następnym razem,ale wiadomo jak to bywa. POZDRO !!!!!!
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Jeżeli chodzi o rekord to wątpliwa sprawa bo większość to automaty.
 
U

Usunięty 66767

Guest
Zapowiada się fajnie:thumright:Będę zaglądał i powodzenia<peace>
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Siema! czas na upa z jednego spota. Myślałem, że po burzach zastane katastrofę...a tu nie ma do czego się czepiać heh panny poszły po minimum 100% w górę.Oby tak dalej. Dziś oprysk z biohumusa i tytanitu, póki co więcej nie potrzebują. Nie będę zamulał, czas na kilka losowych fot!























za jakiś czas zrobię upa z drugiego spota do następnego!! Pozdro!
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Siema! czas na jakiegoś up-a. na spocie coś tam się dzieje panny powoli zaczęły zaskakiwać co nie jest mi na rękę. Większość od 40-100cm...uważam, że troszkę za szybko ale trudno co ma być to będzie. Na drugiego spota nie mam jak póki co dotrzeć,ale napewno w najbliższym czasie się tam pojawię. Starczy przymulania czas na kilka fot.




























Mam nadzieję, że się podoba. POZDRO!
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Bardzo ladnie. Widzę że zdolny farmer z Ciebie :) niech Boba Marleya będzie z Toba. Pozdrawiam
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
siema! udało się znaleźć chwilę czasu żeby odwiedzić drugiego spota. spot który był zaniedbany z braku czasu-potężne burze, brak nawozów,brak deszczy,zwierzyna. Byłem przekonany,że nic nie zostało a tu mimo wszystko pozytywne zaskoczenie. Może giganty to nie są ale jak na auto ak i auto amnesie nie ma biedy strasznej. Większość jeszcze nie zaskoczyła więc jest szansa na miły ciąg dalszy heh. Oczywiście jest kilka które niestety zakwitły ale tak to jest z automatami na oucie. Troszkę pielenia, oprysk z nawozów i tyle. Mam nadzieję, że jeszcze zapale z nich coś smacznego :) koniec zamulania czas na kilka fot .


















Może to nie jest to co zawsze ale przynajmniej spróbowałem w pełni automatycznego outa który nie wybacza błędów heh
POZDRO!!
 
L

Lord of Old School

Guest
Siemanko rolas :D
Jak zawsze Kozacki projekt, będe zerkał, jestem ciekaw końcowego wyniku
Ps. One bez tej wk***iałej plecy do samego końca !!
Pozdro :D
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Auto nadaja sie jako dodatek.
Podstawa to semi i sezony bo na nich idzie zebrac konkretny plon o auto to trzeba dbać i latac by im było dobrze. Ja wysiałem 3 poletka w tym roku jak zawsze i zostawiłem je na 4 tygodnie samopas. W sobote je odwiedziłem i byłem mile zaskoczony bo moze i głodne ale ładnie weszły we flo i kwiatostan budują konkretny. Przyczyna tego było sadzenie w bardzo podmokłym terenie i jak nastały upały to miały idealne wrunki.
Ja licze z poletka 8-10szt do 100 max a to idzie zebrac na spokojnie z jednego sezona
wybór nalezy do Ciebie...
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
CUBE zdaje sobie z tego sprawę, to nie mój pierwszy out. Chciałem spróbować same auto i zdawałem Sobie sprawę, że kokosow nie będzie. Tak jak mówisz auto tylko jako dodatek. Najsensowniej iść w polauto od Grzesia - zawsze udany out. Ale mam nadzieję, że wynagrodza smakiem i zapachem :)
 

bartez123

Member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
9
Buchów
0
CUBE zdaje sobie z tego sprawę, to nie mój pierwszy out. Chciałem spróbować same auto i zdawałem Sobie sprawę, że kokosow nie będzie. Tak jak mówisz auto tylko jako dodatek. Najsensowniej iść w polauto od Grzesia - zawsze udany out. Ale mam nadzieję, że wynagrodza smakiem i zapachem :)

Przepraszam że zapytam w tym temacie, ale tak sobie czytam posty na forum i wszyscy piszą o pechach od grzesia, można jakiś namiar ?
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Szukaj pestek od GGS, więcej informacji znajdziesz bez problemu i w ogromnej ilości na forum.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół