nasiona marihuany

Kolejny out rolnika. Około 80 szt.auto ak,amnesia

Wyszukiwarka Forumowa:

KidJunkie

Active member
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
31
Buchów
0
Jak taki mały koks, krótki ale napuchnięty :D
Podobno w całej Polsce przelotne opady na zmianę z gradem, Ciebie też to spotkało ?
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Grady narazie mnie omijają, ale burze powalone drzewa i deszcz nie mają litości heh. Jeszcze kilka tygodni i po krzyku będzie
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Siema szybki UP. Wszystko jakoś żyję miejscami wchodzi pleśń ale z nią walczę. Czasu mało a powoli pojedyncze sztuki wędrują pod nożyczki. Fotek tylko parę, resztę wrzucę na dniach. Pozdro!












 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
tak jak obiecałem troszkę fotek. roboty sporo więc sorry za spóźnienia i średnią jakość zdjęć.Pozdrawiam!
































 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Siema. Troszkę czasu nie było aktualizacji ale to przez natłok zajęć. Sezon przebiega dobrze,troszkę pleśni ale i tak czas ścinek nadszedł. Rąk do pracy brakuje ale jakoś trzeba sobie radzić :) nie będę zamulał czas na kilka fot.(na niektórych zdjęciach aparat niestety uwalony żywicą ,a wiadomo jak to w terenie.)







































A tu już można próbować :)

Pozdrawiam!
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Siemasz koleżko, orientujesz się może co to jest ten fiolet? Miałem tego trochę i byłem pewien że to pestki od wooden mana ale w pewnym momencie trochę zwątpiłem bo mi się wszystko pomieszało jak zwykle. Pozdro
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Taa, miała to być amnesia ale na 25 sztuk dwie ***ly fioletem więc albo genetyka się z***ala albo pomieszanie pestki.
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Fajne tłuste bobki, dużo żywicy widzę i nie naganny trym. Z chęcią spróbowałbym takich cukierków.
Pozdrawiam BD
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Siema jakieś końcówki jeszcze stoją, ciągle coś trymuje, coś w slojach leży, coś spakowane jak to przy końcu sezonu roboty od... Lapcie jakieś kilka fot.








Pozdro :)
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Spokojnie mogą jeszcze z miesiąc postać przy tej pogodzie więc może i coś z nich skapnie :)
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Dopóki mrozu nie ma trzymaj je. Może Ci przyfarci i do listopada postoją. Noc coraz dłuższa kwiaty będą puchły.
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Siema. Troszkę mnie tu nie było (sporo obowiązków). Sezon uważam za zamknięty, ostatnie krzaki jakie zostały niestety plonu już nie dadzą heh. Próba automatycznego outa w moim przypadku nie zdała egzaminu. Wynik końcowy to 1750. Szału nie ma ale zawsze to coś na otarcie łez :) oczywiście większości już nie ma więc nie jest źle. W następnym roku powrót do półauto. Dziękuję wszystkim za kibicowanie, mam nadzieję, ze was nie zawiodłem. Lapcie ostatnie foty pozostałości po spotach heh. (jeszcze na dniach dodam jakieś foto smakowitych topkow) Pozdrawiam i do następnego!





Jedna z ostatnich:



Można przenieść do zakończonych. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
182
Buchów
249
Odznaki
2
Wynik zadowalający. I tych które zostały jeszcze bym nie przekreślał. Pogoda dopisze to i one fajnie dojdą, czego ci życzę oczywiście. Pozdrawiam i do następnego sezonu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół