nasiona marihuany

Pytanie o nasiona z poprzedniej uprawy

Wyszukiwarka Forumowa:

Tajemny

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2016
Postów
89
Buchów
0
Witam. Szukałem na internecie informacji o tym ale nie jestem pewny. Czy nasionka z poprzedniej uprawy (poprzednia uprawa była z nasion auto feminizowanych) również są feminizowane czy mieszane? Na pewno są auto, ale nie jestem pewny jak wygląda sprawa ile z nasion z poprzedniej hodowli będzie feminizowanych? Czy 50/50 czy może wyjdą same feminizowane. I drugie pytanie. Usłyszałem od kolegi, że muszę od razu usunąć męskie osobniki (auto) bo jak zapłodnią żeńskie (też auto) to zamiast trawki będę miał nasiona. Czy jest jakaś różnica jakby rosła kobita i facet obok siebie (oboje auto) vs same kobity (też auto). Pozdrawiam.
 

Obuz11

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2010
Postów
158
Buchów
28
Witam. Szukałem na internecie informacji o tym ale nie jestem pewny. Czy nasionka z poprzedniej uprawy (poprzednia uprawa była z nasion auto feminizowanych) również są feminizowane czy mieszane? Na pewno są auto, ale nie jestem pewny jak wygląda sprawa ile z nasion z poprzedniej hodowli będzie feminizowanych? Czy 50/50 czy może wyjdą same feminizowane. I drugie pytanie. Usłyszałem od kolegi, że muszę od razu usunąć męskie osobniki (auto) bo jak zapłodnią żeńskie (też auto) to zamiast trawki będę miał nasiona. Czy jest jakaś różnica jakby rosła kobita i facet obok siebie (oboje auto) vs same kobity (też auto). Pozdrawiam.
Jeżeli miałeś pestki auto femizowane to skąd masz nasiona? Robiłeś rewersie płci , shermily się czy miałeś jakiegoś męskiego regulara?
 

Tajemny

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2016
Postów
89
Buchów
0
Zakupione przez internet. Te nasionka co teraz mam były w suszu z krzaczków, które wyrosły z auto fem. Z 2 krzaczków żeńskich wyszło około 30 nasionek. Czemu pytasz?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Bo tych nasion w suszu nie powinno w nim być. Musiały Ci pohermić te krzaki dlatego były w nich nasiona. Osobiście nie polecam ich wysiewać, na 90%+ też będą hermiły.
 

Tajemny

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2016
Postów
89
Buchów
0
Kurde, już wysiane :( zobaczę co z nich będzie... Ale jak tamte hermily a jednak był jakiś plon to teraz raczej też coś powinno być?
 

Obuz11

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2010
Postów
158
Buchów
28
Nie masz jakiś fotek tamtych krzaków jak kwitną ? Może widać jajca.
 

Tajemny

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2016
Postów
89
Buchów
0



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół