nasiona marihuany

2400W[6m2]11x kwiaty

Wyszukiwarka Forumowa:

Garygreen

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2019
Postów
76
Buchów
0
Halo halo
.......kogo witam kogo witam kogo goszcze .....

Niewiem czy powinienem zakladac drugiego growloga
nie konczonc pierwszego? , ale jak juz rosnie w innych warunkach, miejscu, czasie ....
to czemu by nie!.

W tym odcinku pokaze 3 odmiany. Plan byl inny ale kilka klonow mi padlo i sie ratowalem nasionami

-7 x STARDAWG (klony)
-2 x CRITICAL CHEES (dinafem)
-2 x MAROC ( female seeds) outdoor

SPRZET :

4 x 600W cyfrowe balasty
3250 m3/h. Rvk kanalowy na wylocie
10 cali filter jakis no name
250m3/h lazienkowe na wlocie
sterownik do wentylacji rhino
sztuk pare wiatraki oscylacyjne

NAWOZY :
Cala seria Shogun nutrients

Gleba :
Canna terra

Donice:
LIDL z recyklingu okolo 40 l:)


Rosliny sa w roznym wieku wiec bedzie mala roznica.
Klony ciete byly z kwitnacych roslin, maja okolo 20 dni, nie licze ukorzeniania i rewegacji. Krzaki z nasion maja okolo 2 tyg. Jakos to sie zrowna w praniu.

Podlewam wszystko na przemian NAWOZ- WODA- NAWOZ
Terra veg 2 ml /ltr , silicon 1 ml/ ltr , katana roots 0.2ml/ltr , cal mag
EC 1.2/ PH 6.8
Temp: 18-19c noc / 24c dzien
Rh. 70-75% /. 65-70%



7 x stardawg. ( klony ciete z kwitnacych roslin)



2 x critical chees ( dwie z gory)
2 x maroc ( 2 z dolu )
















Rosliny rosna pod 2 x600w dual spectrum
Dzisiaj dostaly oprysk z cal mag 10ml/ltr plus superthrive .
Zrobilem lst i fim, plan jest taki zeby miec geste duze krzaki.
 
Ostatnia edycja:

bussero

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2010
Postów
191
Buchów
0
Nie pie****isz sie w tancu :). Zasiadam tu pierwszy.
Szacun za recykling. Wyglada, ze przypasowaly tobie takie donice ?.
Z fartem
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Zasiadam i popatrze jak sobie radzisz z stardawgiem i marociem. Jestem mega ciekawy jak to porosnie...
Mialem zamiar tez posadzic maroca w kolejnym projekcie dla jaj, ale ty pierwszy to zrobiles, wiec zobaczymy jak to bedzie szlo u Ciebie. Ogolnie polecam tez criticala cheesa fajny smierdziel z duza dawka zywicy no i tematu tez daje duzo.
 

Garygreen

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2019
Postów
76
Buchów
0
Nie pie****isz sie w tancu :). Zasiadam tu pierwszy.
Szacun za recykling. Wyglada, ze przypasowaly tobie takie donice ?.
Z fartem

Zapraszam czuj sie jak u siebie hehe,a no i dziekuje recykling przede wszystkim :) . Jak by mozna jeszcze ziemie po poprzednim grow wykorzystac ??.ktos tak robi??, oczywiscie mowa o mineralnych uprawach.
Tak naprawde to wygodnie mi w tych bagsach, lece juz tak kilka upraw.

---------- Post Zaktualizowany 10:54 ---------- Data pierwszego postu 10:43 ----------

Zasiadam i popatrze jak sobie radzisz z stardawgiem i marociem. Jestem mega ciekawy jak to porosnie...
Mialem zamiar tez posadzic maroca w kolejnym projekcie dla jaj, ale ty pierwszy to zrobiles, wiec zobaczymy jak to bedzie szlo u Ciebie. Ogolnie polecam tez criticala cheesa fajny smierdziel z duza dawka zywicy no i tematu tez daje duzo.


Smialo smialo kolego czym chata bogata ;) .
Stardog bedzie ladny skamienialy sk***ysyn wyciagajacy z butow no i obficie dajacy plon. Raczej sie nic nie zmieni tym razem.
Z tym marockiem to czysty przypadek, zwykla zapchaj dziura z niego. Sam jestem ciekaw czego sie spodziewac po nim??,szczerze to mi nie lezy ze go mam. Critical chees znam:) wdzieczne kwiaty.
 

Garygreen

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2019
Postów
76
Buchów
0
Czesc i czolem ;)

Jak widac po zdieciach salata coraz wieksza sie robi. Te z nasion tez powoli sie ruszaja w gore,no ale roznica bedzie duza. Mysle dac im jeszcze z tydziem na VEGU i zmieniam swiatlo na 12/12.

Panny maja trening ostry bez opie****ania, naginam co sie da :).Ma byc gesto , minimum 30 szczytow na krzaku, co zbedne upie****e na klony a reszta w kosz. Z tymi z nasion postapie delikatniej.

Veg dzien 28 klony / 21 nasiona

EC 1.6 / ph 6.8-7



z pestek :









Klony:











Razem:






temp : 19c noc / 25 c dzien
70%. / 60-65 %

warunki w grow roomie optymalne, bez wiekszych zmian .
Nad wszystkim czuwa dalej 2x 600W
 

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Zawsze lecisz na tak wysokim pH w fazie wzrostu ?
 

Garygreen

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2019
Postów
76
Buchów
0


Witam :)
Na dworzu slonko, grow roomy nagrzane jak wrota piekiel. Odpalilem 3 cia lampe, teraz siedza pod 3x600W
A dziewczyny pna sie w gore i na boki w szybkim tepie. Koncze beczke nawozu i przelanczam na FLO 1 lipca .
Bedzie ciasno jestem tego pewny. Wiecej jak 8 sztuk w tym roomie nie mialem jeszcze hehe
Czesc dziewczyn znam juz, wiem ze roz***ac moga system, co do 2 roslin niemam pojecia co to z tych outdorowych suk porosnie w domu ??,mial ktos tego MARCONA?.

Okej do rzeczy paczcie fotosy:



Dzien 33 klony / 26 nasiona




















Temp: 21c noc / 30-31c dzien
Rh. 65% / 60%

EC 1.9-2.0 ph 6.8 Caly czas leje tak jak w tabeli SHOGUNA ,z tym ze dalem podstawowego nawozu wiecej na ostatni tydzien przed zmiana cyklu. Dodatkowo oprysk z CAL MAG.

Pozdro i do nastepnego juz po przelaczeniu...
 

Garygreen

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2019
Postów
76
Buchów
0
Dzien 49 / 9 flo
( zdiecia z soboty )

Siemano lekka zawiecha w fotorelce za co sorry wielkie.
poskladalo sie na to wiele czynnikow :).
Do wekendu nadrobie zaleglosci i dozuce upika z tym co jest na te chwile w roomie .

Generalnie Panny poszly na flo zaraz na poczatku lipca dosc szybko trwala indukcja...
Napotkaly mnie problemy po oprysku,chyba po***alem cos z czyms bo wykrecilo mi lisciowie i bylo pelno plamek,jak by wypalonych...
To juz ogarniete,lalem sama wode ponad tydzien i wszystko nabralo na nowo sensu :).Krzaki jak dzikie porosly geste i dosc wysokie. Martwilem sie ze te mlodsze beda mniejsze a jednak zrownaly sie !, a maroki poszly na pierwszy front i przerosly wszystko .
Odpalone 4 x 600w
Zamienilem terra veg na terra bloom i dorzucilem sumo boosta
Tak jak tabela przewiduje;), i raz woda raz nawoz tego sie trzymam .

Temp : 20noc / 28 dzien
Rh 55% / 45%

Ec 2.1 / ph 6.6












Dobra to by bylo na tyle na teraz :)



Aktualizacja :)

Dzien 56/ 16 flo

Tak jak mowilem tak zrobilem. Dozucam pare fotek ze wczoraj.
Pokoj zarosniety praktycznie caly :) nie mialem jak objac calosci na jednym zdieciu









Tu w lewym gornym rogu Marocki




Ec 2.2 ph 6.6
Troche podbilo mi wilgoc za wydoko bo ponad 65% za dnia. Cos bede myslial z tym bo beda problemy potem z plesnia .

Ok do nastepnego.
Ps: na dniach nastepna relka wystartuje... cos tam juz roslo se w szafie przed scinka gorilli ;)







 
Ostatnia edycja:

Garygreen

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2019
Postów
76
Buchów
0
Dzien 62 / 22 flo ( zdiecia z 24.07)


Dobry :)

Zapodaje pare fotek z przed kilku dni ;)
Wszystko wydaje sie byc ok, zaczynaja nabierac kwiatulki masy.
Tydzien byl ciezki. Na dworzu temp dochodzila do 37C ,w grow roomie sie gotowalo, wylanczalem lampy na przemian zeby jakos utrzymac wmiare warunki .

EC 2.4 PH 6.6
Rh 60%

A tu fotosy boom :








Maroc z lewej



















 

bussero

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2010
Postów
191
Buchów
0
Woooo niezly pokoik ;)
Dawno nie zagladalem a tu taki bush.
Bedzie grubo
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
To mam pecha bo mi Critical Chees dużo nie da. A pojemniki obfite, też myślę nad zwiększeniem pojemności. Pozdro.
 

Garygreen

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2019
Postów
76
Buchów
0
Dzien 69 / 29 flo

Halo.
Zdiecia z dzisiaj, z***ala sie zarowka robocza i foty z hpsem walilem.
Nie moge poradzic sobie z wcierniostksmi dziadostwo znowu sie pokazalo.Nie chce psikac chemia juz na tym etapie... , co robic ?, jakies macie sprawdzone metody ??. W tyton i nem oil watpie choc sprobuje. Nie wiem z kad sie zaleglo ale to nie tylko tu to mam . Inne growy tez jest to scierwo u znajomego to samo... nosz ku**a jego w du*e mac?. Wczesniej nie mialem problemow.

Mniejsza w to ...

Redukuje podstawowy nawoz od wczoraj, od dzis leje dodatkowo PK . Ogolnie schodze z EC w dol.
EC 1.6. PH 6.7
Temp 26-28c.
Rh 50-60

Kwiaty puchna bardzo ladnie,mam nadzieje ze robale nie zrobia duzych strat w plonie?!.
Starwdag jak narazie najlepiej puchnie,beda syte paly juz sie lepi ladnie. Potem 2 krzaki critical cheesa sa troche mniejsze,mocny zapach jest z nich. maroci porosly na 1.8 metra trzeba bylo lamac, widac ze topy sa delikatniejsze jak na ten moment i beda kwitnac troche wiecej czasu ale jest sporo odrostow i moze bedzie cos ciekawego.

Acha. Do grow rooma dorzuce clime na dniach. Chce zbic wilgotnosc no i temperatura bedzie do ogarniecia na luzie. Prawdobodobnie odpale jeszcze jedna lampe bo jakos ciemno tam maja panienki :)




















Okjey do nastepnego z fartem ;)

---------- Post Zaktualizowany 03:22 ---------- Data pierwszego postu 03:18 ----------

Woooo niezly pokoik ;)
Dawno nie zagladalem a tu taki bush.
Bedzie grubo


Robie co moge by bylo dobrze;)

---------- Post Zaktualizowany 03:24 ---------- Data pierwszego postu 03:22 ----------

Gratulacje, naprawdę jest na co popatrzeć. Pozdro:meksyk:


No dziekuje kolego. Pracowac sie chce odrazu wiecej czytajac pochwaly hehe :)
Pozdrawiam

---------- Post Zaktualizowany 03:33 ---------- Data pierwszego postu 03:24 ----------

To mam pecha bo mi Critical Chees dużo nie da. A pojemniki obfite, też myślę nad zwiększeniem pojemności. Pozdro.

Tak to w tym sporcie bywa ... raz na wozie raz pod wozem :).
Sionka od dinafem ?.

---------- Post Zaktualizowany 03:36 ---------- Data pierwszego postu 03:33 ----------

Jak walczysz z wilgotnościa? Wywiew daje rade?
No wlasnie w tym grow mam problem ze zbiciem wilgotnosci i wstawie klimatyzacje, mam nadzieje ze to zrobi robote .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół