nasiona marihuany

[AF][28W ][0,22m]-PurpleXXl

Wyszukiwarka Forumowa:

waski420

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
131
Buchów
9
kilka zmian



szczyt purple tylko kolejny listek idzie w zapomnienie













goldmerry pojawila sie plamka brazowa


pani czy pan??
:hookah::hookah::hookah::hookah::hookah::hookah::hookah::hookah:
 
Ostatnia edycja:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Dorzuc jakies zarowy albo pokombinuj z obnizeniem swiatla, bo wyciagniete za mocno a nie "wyglada solidnie" ;)
Btw, to 15 dzien dla tej mniejszej? Sie chyba ***nales w liczeniu
 

waski420

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
131
Buchów
9
No fakt najaralem się i źle obliczenia dziś leci 27 dzień a żarówki maja 3 każda 40w niby malo ale jak na razie rosną a ta mała wcale nie jest wyciqgnieta gora teraz tylko spiw****ila bo światło jest inaczej i nie tak agresywnie kolegi ;)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Zero agresji... te co masz maja realny pobor 40w?
 

waski420

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
131
Buchów
9
Raczej tak bo jak byś cofnął się do pierwszych stron to wrzucalem zdjęcia jak tylko na jednej Żarówce leciała dość długi czas i nie wyciagala się ani nic
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Zdjecia mowia co innego , chyba, ze ta z 3 zdjecia to inna roslina. Jak dla mnie obie wyciagniete w ch*j, ale pewnie zle pacze i masz geste krzaczory ;)

Wkleilbys foty ze specyfikacja z pudelka albo z neta, ewntualnie nazwe tej lampy to se wygoogluje
 

waski420

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
131
Buchów
9
Pokaz swoje a zarowki masz opis nab1 stronie wpisz w allegro i sobie znajdz to moje pierwsze krzaki wiec nie musza byc za***iste a ciesze sie z tego co mam:spalony::spalony::weed::rapper-smiley-emoti
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Se kliknij w moj profil i zobacz watki z fotorelacji, tam znajdziesz foty moich krzakow.
Co do zarowki - wlasnie sprawdzilem i masz cale 4,5w poboru na jednego leda, czyli zawrotne 9w z dwoch lamp. Opis z allegro: "40 sztuk (24red + 8blue + 2white + 2warm biały + 2IR + 2UV). Pobór energii: 4,5 W". A teraz podejrzyj w dziale micro ile watow maja inni na podobnej powierzchni.

Zle mnie rozumiesz, nie przypie****am sie dla przykladu tylko probuje podpowiedziec, ale jak jestes zadowolony z tego co masz i chcesz robic sznurek z lodyg zamiast palic marihuane to jestes na dobrej drodze, metr dobrej liny powinienes ukrecic ;)
 

waski420

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
131
Buchów
9
Se kliknij w moj profil i zobacz watki z fotorelacji, tam znajdziesz foty moich krzakow.
Co do zarowki - wlasnie sprawdzilem i masz cale 4,5w poboru na jednego leda, czyli zawrotne 9w z dwoch lamp. Opis z allegro: "40 sztuk (24red + 8blue + 2white + 2warm biały + 2IR + 2UV). Pobór energii: 4,5 W". A teraz podejrzyj w dziale micro ile watow maja inni na podobnej powierzchni.

Zle mnie rozumiesz, nie przypie****am sie dla przykladu tylko probuje podpowiedziec, ale jak jestes zadowolony z tego co masz i chcesz robic sznurek z lodyg zamiast palic marihuane to jestes na dobrej drodze, metr dobrej liny powinienes ukrecic ;)

Miales racje spie****ilem to przyznaje sie byly to moje 1 i nie zalezalo mi na nie wiadomo jakim zbiorze chcialwm po prostu miec cos swojego zyskac 5 i gitara gra a tu takie cos
normal_received_417209005561206.jpeg
 

waski420

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
131
Buchów
9
plon zebrany tak jak wiekszosc obecnych tu osob stwierdzila będzie on chu owy ale i tak jestem dumny ze w tak ciezkich warunkach jakie miala ta biedna roslinka zebralem chociaz 10 koncze tego golda zbiore jeszcze z niego cos i zajme sie tym tematem do porządku żeby więcej nie było takich gównianych plonów i zdjęć dzięki wszystkim tym którzy mi doradzali i dziekuje tez tym co po mnie jechali za te warunki pozdro i buszki z wami
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół