nasiona marihuany

[AF][28W ][0,22m]-PurpleXXl

Wyszukiwarka Forumowa:

Mr. kasztan

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
123
Buchów
0
Jeszcze jakbyś dołożył kolejnych 5 żarówek to było by git.
I jak po dodaniu tej jednej żarówki coś podrosły ? :pop:
 

waski420

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
131
Buchów
9





---------- Post Zaktualizowany 23:04 ---------- Data pierwszego postu 20:05 ----------

pytanko do zdjęć z liśćmi tej większej wszystko jest okey ???
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Za mało światła, słaba ziemia, za mała wilgotność.
Dołóż żarówek ile się da (ledy ze zdjętymi kloszami), dosyp lepszej ziemi po rant doniczki, najlepiej z łyżeczką dolomitu. Do boxa wsadź jakiś mały ręcznik zanurzony w pojemniku z wodą. No i naginaj je żeby zmaksymalizować "plon".
 
Ostatnia edycja:

waski420

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
131
Buchów
9
Jutro moge im oświetlenie do 120 zl dokupić polecacie cos
 

Mr. Cannabis

Member
Rejestracja
Cze 11, 2019
Postów
14
Buchów
0
ja bym na twoim miejscu zrobił panel z żarówek LED umocował ich z 6 równo rozmieszczonych po panelu. jeszcze dorobił regulację wysokości na jakiś sznureczkach i eleganckie oświetlenie jak na początek :queen:. :spalony: . kupić badziewne oświetlenie (hps czy cuś innego)za 100 zł to też nie robota i wątpię aby były różnice( a może pod poczciwymi ledami i lepiej urośnie :) ) box masz elegancki. jak dobrze rozplanować miejsce i oświetlenie to plon będzie przedni :)
 

waski420

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
131
Buchów
9
wielkie dzięki za odpowiedź tylko elektryk ze mnie slaby ale zrobie co w mojej mocy

---------- Post Zaktualizowany 08:04 ---------- Data pierwszego postu 08:02 ----------

Na razie mam jeszcze problem z suchyni liśćmi po nieobecności w domu zostaly same na 3dni nie wyszlo im to na dobre :/
 

Mr. Cannabis

Member
Rejestracja
Cze 11, 2019
Postów
14
Buchów
0
też ostanio miałem taki problem bo zagapiłem się z wodą :spalony: na pewno nie przez zioło :p i liski trochę uschły i przypaliły się końcówki. wydedukowałem że to jest spowodowane tym że liście wtedy mają mniej wody w sobie, osłabiona jest wymiana/przepływ wody w liściach i łatwiej ulegają przypaleniu. następny grow będę pilnował :)
A odnośnie ledów kolejnym + jest to że w porównaniu z innymi opcjami oświtlenia, zrobienie samemu panelu na żarówki LED jest stosunkowo proste. bo jedynie trzeba kabelki podłączyć :)
 

waski420

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
131
Buchów
9
ja bym na twoim miejscu zrobił panel z żarówek LED umocował ich z 6 równo rozmieszczonych po panelu. jeszcze dorobił regulację wysokości na jakiś sznureczkach i eleganckie oświetlenie jak na początek :queen:. :spalony: . kupić badziewne oświetlenie (hps czy cuś innego)za 100 zł to też nie robota i wątpię aby były różnice( a może pod poczciwymi ledami i lepiej urośnie :) ) box masz elegancki. jak dobrze rozplanować miejsce i oświetlenie to plon będzie przedni :)

zastanawiam sie nad 4 żarówkami led 40w
 

waski420

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
131
Buchów
9


---------- Post Zaktualizowany 20:36 ---------- Data pierwszego postu 20:30 ----------

aktualnie każda pod ledem 40w
40 sztuk (24red + 8blue + 2white + 2warm biały + 2IR + 2UV)
 

waski420

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
131
Buchów
9
te górne liście troche mi sie nie podobają ale wsm roslinka rosnie jak by nie miala z tym problemow moze nie jest tak zle ktos cos ? :p

malutka ma ciągle jakis problem zaczynam LST nie za szybko?










:spalony::spalony:

zdjęcie zrobione równy miesiąc temu 29.05
 
Ostatnia edycja:

waski420

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
131
Buchów
9




tak sie kończy idiotyzm :( moja pierwsza roslinka i niestety taka sytuacja :brawo:
 

waski420

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
131
Buchów
9
pojawiają sie białe włoski roślinka ma 70cm miała mieć 1.2m ale chyba nie jest najgorzej
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół