nasiona marihuany

czy robic dalej topping ?

  • Autor wątku Usunięty 67097
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 67097

Guest
Siema, zrobiłem topping na głównym szczycie i juz są ładne 2 odrosty + lst do tego, czy na kazdych odrostach moge zrobic topping jeszcze ? czy to w czyms zaszkodzi ? ( plon, wzrost ittd ? )
shaamaan.jpeg
 
U

Usunięty 66767

Guest
Jak to jest jest sezonówka to możesz robić topping na nowych odrostach.Nic im nie będzie a rozrośnie się bardzo:headbanger:Możesz jeszcze połamać to spotęguje efekt
 
U

Usunięty 67097

Guest
tak sezonówka :D dokładnie to shaman od oriona, czyli mówisz ze spokojnie topping mogę isc i zrobic ? i w plonie to nie zaszkodzi ?
 
U

Usunięty 66767

Guest
Nie nie zaszkodzi,będzie więcej plonu bo rośliny będą rozrośnięte,dlatego warto też połamać bo będzie gęsto po toppingu kolejny odrostów w przyszłości.POzdro<peace>
 
U

Usunięty 67097

Guest
ku**a pomocy! poprawiałem lst na nim i na tych 2 szczytach to był topping robiony to łodyga sie rozwarstwiła na pół, skleic to czy tak zostawic ?
 
U

Usunięty 66767

Guest
Delikatnie panowie i panie trzeba to robić<lol>Możesz spróbować i albo pomoże albo nie to już zależy tylko od samej roślinki
 

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
Taśma izolacyjna - nie raz tak naprawiałem połamane rośliny ;)
 
U

Usunięty 67097

Guest
pękła ona tak, złączyłem ją i skleiłem tasmą izolacyjna, ( po jakims czasie jak sie łodyga zrosnie to tą tasme zdjąć czy jak ? ) jak patrzyłem teraz ( skleiłem z 3h temu ) to szczyt nie usycha a liscie stoją do góry do słonca, wiec chyba powinno byc git. jak myslicie ?
peknieta.jpeg
 
U

Usunięty 66767

Guest
Zostaw tą taśmę jak się zrośnie w spokoju nie ma potrzeby zeby jak sciagac
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół