nasiona marihuany

Mix x6

Wyszukiwarka Forumowa:

Slodky

Member
Rejestracja
Cze 12, 2019
Postów
17
Buchów
0
Witam, chciałbym podzielić się z Wami moimi paniami. Nasiona pochodzą głównie z prezentu od znajomego, który przez długi czas zbierał nasionka, i w tym roku postanowiliśmy je wysiać. Nie znam odmian, a wiele nasionek nawet nie zakiełkowało, więc jestem zadowolony z obecnych pan. Podczas wzrostu pojawiają się równe problemy, głównie ze słońcem, dlatego kilka tygodni wzrostu rosły sobie pod halogenem warsztatowym, ostatnie ciepłe tygodnie pozwoliły na wysadzenie roślinek na dwór. Po przesadzeniu w większe donice radośnie rozrastają się pod chmurką. Chciałbym uzyskać wasza opinię na temat choroby, pasożyta czy szkodnika, który zadomowił się na liściach Pan, podejrzewam przędziorka, jednak zanim podejmie działanie chciałbym uzyskać potwierdzenie swoich założeń.
 
U

Usunięty 66767

Guest
Rozumiem że mamy ci odpowiedzieć na pytania bez fotek?:pl:Jak chcesz uzyskać odpowiedzi na swoje pytania to dorzucił byś jakieś fotki tych roślin po za tym to jest działa na fotorelacje.
 

Slodky

Member
Rejestracja
Cze 12, 2019
Postów
17
Buchów
0

Slodky

Member
Rejestracja
Cze 12, 2019
Postów
17
Buchów
0
http://[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1025770] [/URL]

---------- Post Zaktualizowany 23:18 ---------- Data pierwszego postu 23:17 ----------







---------- Post Zaktualizowany 23:20 ---------- Data pierwszego postu 23:18 ----------







---------- Post Zaktualizowany 23:28 ---------- Data pierwszego postu 23:20 ----------

Witam, i przepraszam za to nieogarniecie, zdjecia lepiej sie dodaje z pc,wiec powoli laduja na serwerach. Ogolnie mam 6 krzaczkow z nasion, ktore zbierał kolega, po przesadzeniu w donice, około 10 litrowe, pod korzeń dana dosłownie kupa bydlenca wymieszana z woda, oraz siarczanem magnezu, przysypane ziemią, wiaderka przewiercone od dołu, oraz boku, dwie roslinki w donicach z duzymi otworami, otoczenie zielone, głownie rumianek, pokrzywa, oraz... coś co sie ciągnie, ale nazwy zapomniałem. Rosliny są dobrze nasłonecznione, co powoduje czeste podlewanie, nie uzyłem magicznych kulek, które chłoną wode, uzywam biohumusa, co drugie trzecie podlewanie, dwie nakretki na litr, ktory rozlewam w sumie na jedno podlanie

---------- Post Zaktualizowany 23:35 ---------- Data pierwszego postu 23:28 ----------

Ostanio na krzewach zauwazyłem zólte plamki, liść charakterystycznie "zawiniety" i zastanawiam sie, co może szabrować na drzewkach

---------- Post Zaktualizowany 23:37 ---------- Data pierwszego postu 23:35 ----------











---------- Post Zaktualizowany 23:38 ---------- Data pierwszego postu 23:37 ----------







---------- Post Zaktualizowany 23:50 ---------- Data pierwszego postu 23:38 ----------



 

Slodky

Member
Rejestracja
Cze 12, 2019
Postów
17
Buchów
0
siema, a wiec poniedziałkowa wrzuta z efektem treningu, co prawda, musze obrocic roslinki, bo połozone w złym kierunku, ale zaraz to naprawie, dzis podlane jednak zastanawiam sie nad użyciem mocznika, zeby delikatnie podsypac po nastepnym przyciaganiu....




 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Dobrze jest, łap buszencja <coolpalacz> Nie boisz się że ktoś zauważy te wiadra?
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Mocznik to azot długodziałający jeśli podasz go do gleby, dolistnie działa szybko ale Twoje rośliny nie wykazują żadnych niedoborów. Nie dawaj go szczególnie że niektóre rośliny już kwitną. Azot trzeba ograniczyć podczas kwitnięcia żeby susz był smaczny i nie gryzł w gardło. Pod sezonówki mógłbyś dać jeśli masz tam takie.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Ostanio na krzewach zauwazyłem zólte plamki, liść charakterystycznie "zawiniety" i zastanawiam sie, co może szabrować na drzewkach

Teraz doczytałem że:

Pod korzeń dana dosłownie kupa bydlenca wymieszana z woda, oraz siarczanem magnezu

Taka dosłowna kupa bydlenca potrafi być mocna zwłaszcza gdy jest świeża. Tego siarczanu dużo dałeś do tych 10l?
 

Slodky

Member
Rejestracja
Cze 12, 2019
Postów
17
Buchów
0
Wymieszaną z wodą, stała kilka dni we wiaderku, żeby była bardziej płynna, i była dana na spód, a siarczanu magnezu szło nie wiele

---------- Post Zaktualizowany 19:55 ---------- Data pierwszego postu 19:39 ----------

Dobrze jest, łap buszencja <coolpalacz> Nie boisz się że ktoś zauważy te wiadra?

niestety na dniach bede musiał sie ich pozbyc z tego miejsca, planowane są wizyty osob trzecich w okolicach pobytu, wiec bede polował na nowa miejscówke, i tu pojawia sie pytanie, posiadam budynek gospodarczy, z osounieta plyta dachowa, przez ktore wpada swiatło, myslałem o tym miejscu, jednak zastanawiam sie czy starczy swiatła dla roślinek... wiadomo, słonce krazy po niebie, a budynek stoi...

---------- Post Zaktualizowany 20:04 ---------- Data pierwszego postu 19:55 ----------



poszedl kolejny sznurek na srodek łodygi, nie długobede powtarzał oprysk karatezeon...







---------- Post Zaktualizowany 20:05 ---------- Data pierwszego postu 20:04 ----------





za ta pania zabiore sie po zmianie miejscowki
 

Slodky

Member
Rejestracja
Cze 12, 2019
Postów
17
Buchów
0
Witam po dłuższej przerwie, trening był dobrym pomysłem, pojawił się ciekawy efekt, dwie rośliny bez treningu. Oto efekty oraz pytanie do Was, co to za białe liście. Nawożenie burza kwiatów plus PK.




















 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Wygląda jak książkowy deficyt siarki. Ten planton k posiada w składzie ten pierwiastek? Bo w internecie nic nie piszą o siarce w tym nawozie.
 

Slodky

Member
Rejestracja
Cze 12, 2019
Postów
17
Buchów
0
Ma potas i fosfor, nie dawalem w ostatnim czasie zbyt dużo nawozu, sprawdzę co w sobie ma burza kwiatów i wieczorem zareaguje, jeżeli to brak siarki

---------- Post Zaktualizowany 09:27 ---------- Data pierwszego postu 09:26 ----------

A co polecacie dla tej roślinki obrosnietej w topki czy jest sens podawać jeszcze nawóz z azotem czy samo PK wystarczy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół