nasiona marihuany

Przelaczac?

Wyszukiwarka Forumowa:

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Dziewczyny dojda do siebie, konopia to mega silna roslina. Lej sama wode i obserwuj ( i nic tam nie obcinaj).
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Pryskaj tylko na noc przed wylaczeniem lamp :) pozdro

Czemu tylko na noc?
Jakoś ja pryskam przez całego wega do 3 tyg flo w nocy i w dzień i nic złego się nie dzieję.
Co najwyżej mniej pożywki zdąży odparować przy wyłączonym świetle, to wszystko.
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
panowie tu z forum troche mi na shoutboxie pomogli i wyszlo na to ze przydusilem mikroorganizmy itp w medium wtedy kiedy byla awaria pradu i nie swiecilo, nie zakrecilem zbiornika i klapa. Wczoraj zakrecilem im zbiornik, dzis mialem im zapodac bactrex i mikoryze (tylko mialem liquid premium orce) ale niestety jorgnalem sie ze ten bactrex sie skonczyl to sama mikoryze im tylko zapodalem i w poniedzialek jak dokupie to bactrex wleci. Tak czy siak cos tam odbijaja mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie lepiej. ch***wo ze na vegu to sie nie stalo tylko po przelaczeniu 12/12... wydaje mi sie ze odbije sie to na polonie no ale ch*j.... lecimy do konca, uczymy sie caly czas, trzeba wyciagac wnioski na przyszlosc
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1


odbily.... ;) i cos tam pomalu wyskakuja wlochy, fajnie pozarastaly boxa....kiedy tak mniej wiecej podgolic troche im zbedne odrosty itp?

jeszcze raz dzieki dla [MENTION=75024]delavega[/MENTION] i [MENTION=27768]judaista[/MENTION] za naprowadzenie na wlasciwy tor, juz mialem sie poddac haha ale sezony to widze zupelnie inna bajka niz pier... automaty :D
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
mam okolo pierwszy tydzien kwitnienia a na kwitnienie
bio pk od biotabsu
bio bloombastic

jak myslicie moge juz delikatnie np. bio pk od biotabsu podac dziewucha(1ml/1l)?

druga sprawa to jak rosliny mialy ok 3-4 tygodnie byly przesadzone do docelowych, w docelowe dostaly po 2 tablety zapewnie nie starczy im to do konca bo bite 2 miechy jeszcze pewnie kwitnienia przede mna, kiedy i czy w ogole dokladac im tablety? jak to rozpoznajecie?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół