nasiona marihuany

Przelaczac?

Wyszukiwarka Forumowa:

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
Pierwszy raz wjechaly sezony a takze panele spectro, jestem w tym temacie "zielony"
Pytanie czy przelaczac juz czy jeszcze chwile poczekac?
Panele spectro tak gdzies kolo metra nad krzakami, moc na ten moment paneli ustawiona na 60%
i tu kolejne pytanie moge panele dac wyzej np pod sufit + przelaczyc panele na 100%?
Co doradzacie?



btw. MNIEJ WIECEJ JEST TO OK 25 DZIEN ICH ZYCIA.
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Napisz może co to za odmiana co? Z resztą, przełączaj co by to nie było bo już dobrze rozrośnięte są...
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
Gorilla Zkittlez, Phantom OG i Peyote Critical od Barney-a. A co z tymi panelami? Moge dac wyzej i przy przelaczeniu 12/12 dac 100% mocy?
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
przelaczylem na 12/12 i podnioslem panele na mniej wiecej 170-180cm a takze dalem oba na 100% mocy, zobaczymy co z tego bedzie

jak bede mial jakies pytania czy cos to juz bede pisal tutaj aby nie zasmiecac innych watkow/dzialow.
 

Garygreen

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2019
Postów
76
Buchów
0
Ciekaw jestem jak porosna te gorilla zkitelz . Bede sledzil watek :), z fartem
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
Potrzebuje pomocy, od***alo sie po calosci

Od czwartu mialem awarie pradu ktora dopiero ustala w sobote, po tym wszystkim profilaktycznie opryskalem rosliny boom boom sprayem (przeciw stresowo(?), z mysla ze je to troche "podleczy" po tych kilku dniach bez swiatla itp.) Panie zeszlego wtorku zostaly przelaczone 12/12 + full moc 2 spectro (lacznie 800w). Wjezdzam dzis na bunkier i zastaje takie cos...









Autopoty + biotbasy
Medium coco/keramzyt/perlit - 50%/35%/15%
Temperatura gdy sa wlaczone swiatla - 28-30 gdy wylaczone ok 26-28 / Wilgotnosc - od 50% do 70%

Nie wiem juz sam czy to przenawozenie czy moze przygnily korzenie albo przelanie?
Rozkminiam czy w ogole dalej to ciagnac, jestem tak wkur...y ze leb mi rozsadza
Miech czasu, fajne rosliny i w ch*j roboty w plecy...

Pomoze ktos z diagnoza tego co tu sie wydarzylo? Jest szansa dla nich bez jakichs nadmiernych strat czy leciec z nowym?
 
Ostatnia edycja:

Jakobo

Active member
Rejestracja
Maj 27, 2019
Postów
35
Buchów
0
Szansa zawsze jest, probuj.
Osobiscie x dni lalbym sama wode, ale poczekaj na doswiadczonych growerow :good:
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Witam hamilton . Ni jestem doswiadczonym groweream ale sprobowal bym obciac te spaleone wszytstkie liscie , zmniejszyc moc lampy , flush i woda i czekanie. mysle ze jak te spalone liscie skasujesz z planta , moze cos pojdzie w inne odrosty i zacznie rosnac , pomysl , przemysl , zdecyduj i daj znac , pozdrawiam :)
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
Wariacie przeciez to autopot + biotabs to jak mam lać samą wodę haha Tutaj trzeba doraznej pomocy tylko nie wiem dokladnie co mam zrobic, narazie jestem na etapie diagnozy i pare rzeczy wykluczylem typu przenawozenie czy problem z lampami w zasadzie stanalem na deficycie (i blokadzie przyswajania) boru bo z tego co czytalem/czytam symptomy sa najblizsze temu co sie dzieje https://www.growweedeasy.com/boron-deficiency-cannabis https://www.royalqueenseeds.com/blog-boron-deficiency-in-cannabis-plants-n604 tak czy siak potrzebuje pilnie pomocy, moze ktos cos mial podobnego?
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Może to nadmiar tego boom boom spray'a ? Na pewno nie jest to przelanie.. Zmniejsz trochę moc led i obserwuj. Myślę, że dadzą radę.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Hamilton a boom boom dawales przy zapalonym swietle czy juz jak szly sspac?>
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
Chwile przed wlaczeniem lamp poszedl oprysk z ok 4 ml na 1l wody.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Pryskaj tylko na noc przed wylaczeniem lamp :) pozdro
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
"Do stosowania w pomieszczeniach:

Spray do zraszania rośliny w roztworze 5 ml na litr wody. Spryskaj rośliny aż do momentu kapania najlepiej tuż po włączeniu oświetlenia." - z opisu producenta

chlopie wez sie troche w garsc, 3 razy odpowiedziales mi w topicu blednymi jakimis z dupy stwierdzeniami, nabadz doswiadczenia i pozniej sie wypowiadaj - bynajmniej w moim temacie.

nie pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół