nasiona marihuany

LED UFO 150W|0.09m2| Wedding Gelato RQS

Wyszukiwarka Forumowa:

słoniu1

Active member
Rejestracja
Cze 12, 2019
Postów
27
Buchów
1
Witam, mam tego samego boxa. W jaki sposób utrzymujesz 50% wilgotności? Nie widzę u Ciebie wentylatora mieszającego, w dodatku ten wiatrak komputerowy na wyciągu szału nie robi, a ziemi masz tam w cholerkę, roślina też zacna więc jest już co parować. Ja mam wyciągowy 100m3 i 2 małe mieszające, a wilgotność utrzymuje się w granicach 60-70%, po podlewaniu 80%. Po za tym bardzo zdrowo wygląda Twoja roślinka.
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Wiesz co wilgotność mi skacze od 40 do 60 po podlaniu nie pilnuje tego jakoś specjalnie
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Dzień 57 36/9/14

Witajcie. Wyleciał dzisiaj super cropping I mam nadzieję że już ostatni raz. Zeszło mi z tym chyba z godzinę.
Mam nadzieję że coś z tego będzie bo już to trochę trwa i potrwa jeszcze ze 2 miesiące.

Przed








Po











Pozdrawiam serdecznie do następnego <peace>
[
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Dobrze Ci to idzie:thumbs-up-smiley-em
Main lining to fajny trening, trochę czasochłonny, Ale urzekający. Ma swoje wady i zalety- to oczywiste. Jednak mi się wydaje, że w małych boksach i jeszcze przy indyjach, jest nieopłacalny. Wymaga sporo czasu i roboty, więc zwykłe lst wypada przy nim lepiej.
Co innego przy sativach, bo dzięki zastosowaniu tego treningu, można bez większego problemu ogarnąć ich wysokość. Załóżmy że zaraz po drugim cięciu przełączasz fotoperiod, wykonujesz kolejne cięcie i wychodzą kompaktowe sativki, bez walki z wysokością. Ja błąd popełniłem przełączając po ostatnim cięciu, przez co i Tak musiałem łamać, ale zawsze to pozytywnie wpłynie na kolejne uprawy.
W każdym bądź razie życzę Ci powodzenia.
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Masz rację zgadzam się z tobą w 100%. Sam mogłem przełączyć zaraz po ostatnim cięciu I nie musiał bym łamać 3 razy już a ja czekałem jeszcze tydzień aż się ładnie podniesie. Jakbym miał Boxa na metr wysoki to było by super.
Na następne grow biorę dwa automaty a po nich zamierzam znowu zrobić Main lining na original Amnesia od Dinafem.
Ciekawi mnie bardzo.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Bardzo schludnie prowadzona relka :) Jestem ciekawy tej odmiany.
Niezłe V8 ci wyszło dzięki main lining'owi :brawo:
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1

Witajcie.
Naszły mnie pewne wątpliwości.
A mianowicie topki wydają mi się być jakieś małe jak na ten czas.
Co o tym myślicie? Potrzebuję jakiejś opinii kogoś z dobrym okiem. Ciekawi mnie ile z tego wyciągnę. Liczyłem na jakieś 30g suchego ale teraz to już sam nie wiem.
Porośnie to jeszcze?
Wszystkie szczyty wydają mi się być takie same i już zaczynają się szronić. Trochę zdemotywowany jestem.














 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Cierpliwości ziąąą, długa droga przed nimi jeszcze. ;)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jak dobrze licze to jeszcze 3 tygodnie nie kwitnie, a ty jeszcze lamiesz i stresujesz, czyli opozniasz. Zywica na tym etapie to dobry znak, a jak zwazysz z lodygami i bez trymu to i 60g sciagniesz. Wyluzuj i rob swoje
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Niby wiem o tym ale kurde już się nie mogę doczekać a potrwa to jeszcze w h*j. Dzisiaj równo 2 miesiące.
Muszę filtr kupić bo już ***ie na cały pokój.

Dzięki panowie za wsparcie. Pozdrawiam serdecznie
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Na kokosy też bym nie liczył, to odmiana raczej koneserska nie słynąca z plenności, a z dużej ilości żywicy. :p
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Dlatego też ją wybrałem. 25% THC z opisu robi wrażenie a czy tak będzie ostro klepac zobaczymy. Nie jest to priorytetem bo miałem ww auto ponoć 14% i jak na out byłem zadowolony. bardzo przyjemny haj ale jednak trzeba było wypalić więcej.
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1

Dzień 67 36/9/24

Witajcie. Kolejny update i kilka fotek.
Wszystko idzie dobrze żadnych niedoborów czy innych problemów. Liście ładne a topki nabierają masy i szronia się wszystkie nawet te na samym dole. Ma zapach kleju w sztyfcie do papieru.


















Pozdrawiam serdecznie do następnego <peace>



 
Ostatnia edycja:

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Witajcie mam mały problem muszę odłączyć ja od światła na jeden dzień. Nic jej nie będzie?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół