nasiona marihuany

LED UFO 150W|0.09m2| Wedding Gelato RQS

Wyszukiwarka Forumowa:

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
No cięcie zrób tu gdzie zaznaczyłeś i te odrosty dwa na pierwszym węźle też usuń, zostaw aby te 4 liście i dwa odrosty poniżej cięcia. Jednak wytrzymaj się jeszcze kilka dni
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Ok spoko. Planowałem na niedzielę ciąć. Czyli finalnie zostawić liście I odrosty na 3 piętrze a z pierwszego i drugiego pozbyć się odrostow a zostawić liście. Dobrze zrozumiałem?
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
Ja bym poczekał na jeszcze jedno piętro. Te dolne czasem strasznie zamulają. ;)
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Myślę że będzie dobrze i też nie mogę sobie za bardzo pozwolić żeby rosła w górę bo mam boxa tylko 60cm I nie chce żeby mi wy***ala kominem
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Dzień 14 pierwsze cięcie

Witajcie. Miałem się wstrzymać do soboty ale już nie mogłem wytrzymać. Poza tym uznałem że już jest gotowa, liście duże zdrowe grube, pojawiło się prawie 5 piętro. Odrosty na 1 I 2 piętrze już rozwinięte zaczęły przerastac te docelowe. Czub poleciał po 3 piętrze do tego wszystkie zbędne odrosty, zostawiłem tylko liście.

Oto efekty

Przed :





Po:








Wieczorem dostanie pierwszą dawkę terra vega.

A to moja kolekcja nasion. Dwa automaty sądzę następnym razem. Chociaż sam nwm czy 5 razy zdania jeszcze nie zmienię.



Pozdrawiam serdecznie <peace>
 

Mr. Cannabis

Member
Rejestracja
Cze 11, 2019
Postów
14
Buchów
0
ooo :) widzę 2 auto które mam zamiar w wrześniu sadzić :) ( royal cookies i gorilla) chociaż przed nimi też miałem z 5 pomysłów i pewnie jeszcze z 5 mnie najdzie :p miałbym z kim rywalizować w next grow :) i box podobny będzie bo +- 20/40/65
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Czemu nie zostawiłeś 4 odrostów tylko 2 ?
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Hahaha:smokee: jak nic nie spie****e to będzie <peace>
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Dzień 17

Witajcie. Postanowiłem zrobić update i pokazać wam co się dzieje.
Panna rośnie ładna nie widać żadnych niedoborów czy innych problemów. Liście ładne zielone grube, nie ma dysproporcji rośnie równo. Po ostatnim cięciu roslina bardzo szybko się ogarnęła, albo wcale nie zestresowala bo w dwa dni wy***ala do stanu w jakim jest obecnie.

OK. W tym miejscu mam pytanie do was. Czy kolejne cięcie przeprowadzić po pierwszym węźle czy po drugim? I kiedy?

Wolał bym po pierwszym bo czas nagli :headbanger:








Pozdrawiam serdecznie do następnego <peace>
 

brait666

Member
Rejestracja
Cze 25, 2019
Postów
15
Buchów
0
Czy możesz coś więcej powiedzieć o swojej lampie? Boxa mam bardzo zbliżonego, na alledrogo wyhaczylem Lampa LED full spectrum 50w 50szt ale u Ciebie widzę kulistą konstrukcję ,sam robiłeś ?
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Ta lampa jest z e bay za 20 funtów jest mnóstwo aukcji z tą samą. wysyłka z UK. Co mogę więcej powiedzieć w sumie nie wiele w pierwszym poście masz to co sam wiem. Jak narazie się sprawdza. Plus działa jak wiatrak mieszajacy i chłodzi mi nawet żyrandoledy.
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Szybki update.

Zabawiłem się w sztukę bonsai i oto efekty.












Kiedy waszym zdaniem ciąć na cztery?
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Dzień 20 drugie cięcie.

Siema siema. Dzisiaj zrobiłem cięcie na 4. Czekam aż wyrośnie robię lst i ostatnie cięcie. Wszystko bez zarzutów roslina dobrze się zbiera zdrowo wygląda I chyba nic jej nie brakuje.







Co myślicie o obcieciu jej pierwszych liści z tych pięter przed dzisiejszym cięciem?
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Siema siema.

LST poprawione. Czuby rosną jakby bez stresu i nie ma między nimi dysproporcji. Czekam aż podrosna I ostatnie cięcie. Bardzo polubiłem tę technikę jedynym minusem jest to że trochę to trwa.












Pozdrawiam. :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół