nasiona marihuany

LED UFO 150W|0.09m2| Wedding Gelato RQS

Wyszukiwarka Forumowa:

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
LED UFO 50W 2x żyrandoled 13.5w 2700k|0.09m2| Wedding Gelato RQS

Witam wszystkich państwa ponownie.
Będzie to mój 3 grow indoor. w nowym boxie. wiekszym. I już bardziej konkretnie będzie to wyglądało.



Box:
HOMEbox Ambient 30x30x60

Oświetlenie:
Lampa LED full spectrum 50w 50szt
3850lm
2x Żyrandoled 13.5w 2700k 1521lm
Wentylacja:
Wlot pasywny, mieszajacy, i dołożę wyciągający z filtrem węglowym 10cm

Medium:
Ziemia Biobizz all mix 5l

Nawozy:
Canna terra vega
Canna terra flores
Canna pk 13/14

Trening :
Main lining na 8. Chciałbym spróbować. nigdy tego nie robiłem więc liczę na waszą pomoc jak i kiedy ciąć.
Z racji tego że mam tylko 60cm prawdopodobnie będę jeszcze łamał.

Odmiana:
Wedding Gelato od Royal Queen Seeds
THC:25%
CBD:Low
Plony Indoor:450 - 500 gr/m2
Plony Outdoor:350-400 gr/plant
Wysokość Indoor:60 - 100 cm
Wysokość Outdoor:130 - 200 cm
Kwitnienie:8 - 9 tygodni
Miesiąc zbiorów:Wczesny październik
Tło Genetyczne:Wedding Cake x Gelato x Gelato 33
Typ:Sativa 40% Indica 60%
Działanie:Relaksujący i euforyczny
Klimat:Warm






Z racji tego że jest to moja pierwsza sezonowa odmiana nie wiem jak ją oswietlac do końca. Mam tylko 40cm do użycia na wysokość. Kiedy ja przełączyć na 12/12? Dopiero jak uformuje wszystkie 8 szczytów? I odrazu wtedy. Czy cisnąć od poczatku 12/12? Czytałem że to bardzo dobry sposób przy niskich boxach ale nie wiem czy to się uda przy main liningu
 
Ostatnia edycja:

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Na 12/12 musisz przełączyć po wszystkich cięciach i jak podrośnie trochę.
12/12 od nasiona zdecydowanie się nie sprawdzi jeśli chcesz robić main lining, no chyba, że byś miał czystą sative ;)
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
[MENTION=91264]TALIB[/MENTION] tak jak twoja? <peace> właśnie na twojej relacji będę się wzorowal zrobiłeś to mega. Może i mi się uda. Będę wdzięczny za twoje rady.
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Jest kilka grow na tym forum z wykorzystaniem właśnie main liningu, także pooglądaj sobie, a jak będziesz miał jakieś wątpliwości to pytaj, zawsze Ci ktoś coś podpowie ;)
Powodzenia!
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Jest kiełek po 24 godzinach. No to sadzimy <coolpalacz>



Narazie daje do małej doniczki żeby zobaczyć jak będą się piętra układać żeby potem równo na boki puścić.




Pozdrawiam <peace>
 

Mr. kasztan

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
123
Buchów
0
Zasiadam w pierwszym rzędzie :pop:, ciekawy jestem jak będzie ci rosło pod tą lampą.
PS: gratulacje top3 w konkursie :jaraczz:
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Też jestem ciekaw tej lampki tani chińczyk ale Zobaczymy jak będzie. Jak będzie lipa to robię szybką podmianke na coś lepszego.
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Dzień 1

Wyszła zdrowa, ładna. Od położenia na wate do wyjścia z ziemi 4 dni.




Pozdrawiam <peace>
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Dzień 3

Zaszło kilka zmian więc up.
Założyłem wiatrak komputerowy i rurę wentylacyjna do wyciągu teraz fajnie widać jak namiot się zassał a temperatura z 29 spadła do 26 w Dzień. Dołożyłem też jedną żarówkę led 13w 2700k 1521lm. Została przesadzona dziś. Żal mi ją było trzymać w tej małej doniczce a zauważyłem że korzenie wyszły poza to ja przeniosłem ziemia zwarta więc nic nie ***alem <coolpalacz>
Zaopatrzylem się też canna terra vega niech ma czeka ją trochę stresu.


















Ted pilnuje uprawy i pozdrawia <lol>

 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Dzień 7


Witam wszystkich co śledzą :spalony:
Tak wygląda po pierwszym tygodniu. Moim zdaniem bez zarzutów wszystko dobrze.
Dołożyłem jeszcze jedna żarówkę więc finalnie jest około 6.3k lumenow. Jest jakieś 15cm światło roślina. Tu pytanie się nasuwa. Czy nie za blisko?
Przy tych rozmiarach i ilości lumenow?

















Pozdrawiam serdecznie do następnego. <peace>
 

Nekro

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2018
Postów
104
Buchów
1
Joł!
Dźwigaj lampę po 5cm i obserwuj zmiany, imo może być trochę za nisko.
Druga sprawa, a raczej pytanie: wsypałeś ziemię bezpośrednio do zapasowego dna? Tam nie ma otworów drenażowych, więc uważaj z podlewaniem. Ponad to nie zrobisz flusha pod koniec, lub przynajmniej sobie to skutecznie utrudniłeś.
Co do treningu ML na 8 szczytów idealnie na tego boxa, ale i tak będziesz musiał giąć.
Przygotuj się za to na dłuuugi weg, żeby doprowadzić ją do zadowalającego stanu.
Cięcie jednak nie jest sprzymierzeńcem szybkiej uprawy.
Staraj się kilka razy dziennie spryskiwać całą powierzchnię ziemi, co zwiększy parowanie i wilgotność.
(Zerknij do mojej galerii, ten sam box, będziesz miał podgląd co i jak.)
Pzdr.
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
No tak wyspałem prosto do tego denka. Wyspałem drobne kamyczki na spód i zrobiłem kilka dziurek. Wiem muszę uważać. Chciałem maxymalnie dużo ziemi dać I jak najwięcej miejsca zaoszczędzić. Zapomniałem o tym że flusha nie zrobię ale h*j trudno. Wody leje mało ok. 750ml raz dwa razy w tygodniu. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

P. S.
Podrzuć link do galerii bo nic nie mogę znaleźć [MENTION=90501]Nekro[/MENTION]
 

Nekro

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2018
Postów
104
Buchów
1
Hej!
Więcej ziemi to większa roślina, więc życzę Ci drzewka.
Piękność w galerii była cięta ML na 8 (nierówny, ale ogólnie udany) oraz ostro doginana, co utworzyło w efekcie 'spiralę'.
Jest to mój pierwszy pełnosezon - Candy Caramelo Fem od Zambezy, przewaga indica, wysokość do 90cm.
Plan zakładał rozłożyć ją na jak największej powierzchni oraz utrzymywać małą wysokość.
ML nadaje się do tego idealnie, jednak kosztem czasu weg, bo po każdym cięciu roślina zamula (można prysnąć Asahi, ale ja nie dawałem).
Dodam tylko, że nie goliłem dołów, a żeby wyciągnąć ją do podlania muszę demontować całą górę boxa, tzn. otwieram zamek dookoła, wyciągam pionowe rurki z dolnego stelaża i podnoszę całą górę, z tym jest trochę lipa.

Link do galerii: https://www.forum.haszysz.com/solarr/thumbnails.php?album=26025
Pzdr.
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Siema pany I panewki.

Mam ważne pytanie. Ogólnie zarys w głowie jak to mniej więcej prowadzić posiadam ale wolę się upewnić i poradzić. Jak na załączonym zdjęciu zaznaczyłem miejsce w którym planuje zrobić pierwsze cięcie. Co powinienem zostawić? Wszystkie odrosty i liście a za kilka dni jak podrosna główne wyciąć resztę ? Czy wyciąć wszystko i zostawić tylko glowne odrosty i liście (pierwsze piątki)? Ogólnie jestem za tym drugim żeby jej nie stresować dwa razy. Co o tym myślicie?



[MENTION=91264]TALIB[/MENTION]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół