nasiona marihuany

LED UFO 150W|0.09m2| Wedding Gelato RQS

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ja zaś jestem zwolennikiem ciemni, bo właśnie w nocy wytwarzają się terpeny. Czyli zioło ścinane po ciemni powinno być bardziej aromatyczne. Gdzieś czytałem też że mniej jest w nim zbędnych metabolitów które negatywnie wpływają na spalanie i smak(głównie chodziło o cukry jak dobrze pamiętam) więc ciemnia jak najbardziej ok. Sam praktykuję od kilku upraw i sobie chwalę.
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Właśnie też trochę czytałem i to wydaje się mieć sens. Tylko jak długo 2-3 dni?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ja robię 2 doby, więcej raczej nie ma sensu...
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Chyba tak zrobię. Ale w tym wypadku będzie trzeba ją trochę dłużej potrzymac. Na ten moment plan mam taki ze trzymam jeszcze do wtorku, środa czwartek ciemnia a w piątek kosa.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Przypomniało mi się o co chodziło z tymi metabolitami. Podczas ciemni roślina wysyła cukry w dół(do korzeni) co jednocześnie sprawia że te nie są obecne w topach. Cukry uwięzione w kwiatach źle wpływają na smak(gorzkawy posmak palonego cukru) i spalanie(ciemniejszy popiół). Tak przynajmniej brzmi teoria, czy ma to przełożenie na praktykę ciężko stwierdzić, ale fakt jest taki że lubię swoje zioło, a jestem bardzo wybredny :D
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Dzień 103 36/9/59

Dzień dobry witam :smokee:







Wycialem resztę liści które już padały a światło jednak wyłączam w niedzielę po południu a kosa we wtorek po południu.
Nie chce mi się już tego dłużej ciągnąć, nie mam już co palić a to wydaje mi się być mega. Takiego zapachu zioła jeszcze nigdy nie czułem oficjalnie jak poxilina klej w sensie.



Nie mogę się doczekać seriooo
Pozdrawiam serdecznie
:rapper-smiley-emoti
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Bardzo ładnie to wygląda. Daj fotki kolego z czymś obok dla porównania wielkości topów. Pozdrawiam.
 

słoniu1

Active member
Rejestracja
Cze 12, 2019
Postów
27
Buchów
1
Jak masz tam teraz z temperaturą i wilgotnością? Ten mały wiatrak radzi sobie? Jaki masz zamontowany tam filtr i czy zapach nie przechodzi? Sorry za tyle pytań, ale cały czas walczę z wentylacją w tym boxie i szukam jakiś wskazówek.
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Temperatura 27 dzień 24 noc na tą chwilę mam 40%wilgotności. A wiatrak jak wiatrak teoche za słaby do wymiany ale od biedy może być daje rade filtr 10cm otwór nic nie czuć w sypialni i ledwo słychać wręcz taki przyjemny szum.
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1


HARVEST DAY

Siema siema ludzie.
To już koniec tego projektu. Obyło się bez problemów i w sumie jestem zadowolony. Popełniłem kilka błędów ale nie ma tragedii.
Wyszło mi 130g mokrego z minimalna ilością lodyg. Może ze 30g będzie zobaczymy. Wrzucę jeszcze posta ile dokładnie wyszło za tydzień.

Dziękuję że byliście ze mną i wspieraliscie mnie. Dzięki za buchy I dobre rady.
Bez zamuly zaczynam następne grow na dniach. Poleca dwa automaty od Royal Queen Seeds Royal Jack auto i Royal Cookies auto.
To chyba na tyle dziękuję jeszcze raz.
Pozdrawiam serdecznie do następnego i życzę powodzenia w uprawach. Z fartem ludzie.














 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
No i gitarowo :) mogę zapytać czym dyktowana jest decyzja o sadzeniu automatów ? Nie myślałeś o sezonówkach ?
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Dyktowana tym że nwm czy mi wystarczy palenia na dwa miesiące mam jeszcze sezonowki do wyboru original Amnesia, critical+2.0 od Dinafem oraz purple Queen, Northern Light i Royal Gorilla od Royal Queen Seeds.
Myślałem żeby po automatach zmienić lampę na mars hydro led jakieś 100w i 12/12 od kielka zrobić original Amnesia. Zobaczymy
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Siemanko. Ostatnia stacja.
Wyszło mi 30g suchego. Ale jeszcze dosuszam więc będzie ok. 25g bez biedy ale słabo moim zdaniem. Można było by więcej wyciągnąć.

Pozdrawiam serdecznie.
Fotorelacje uważam za zamkniętą.







:wed:
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Mam taką samą torbę sensi seeds :) Targi w Wawie jak dobrze pamiętam.Pozdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół