nasiona marihuany

przypal czy schiza?

Wyszukiwarka Forumowa:

Bicouz

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2014
Postów
156
Buchów
2
Siemka . mam dziwną sytuację na spocie . spot znajduje się w spoko miejscu i ludzie raczej tam nie buszuja . Są tam miejsca wyryte przez dziki i tu pojawia się pytanie. 2 tygodnie temu te miejsca ryte przez dziki są oczywiście czarne bo jest to ziemia i nie było trocin;) ale zauważyłem że w 2 miejscach leży wyspana trocina taka jakby z piły bo na bobra są to za małe trociny. wyspana trocina leży w takich miejscach że mój spot jest w środku a trocina leży na skrajnych punktach spota. tak jakby zaznaczone miejsce od pkt a do pkt b . Są tu ślady zwierzyny że lezakowala ale nie widać ciętych gałęzi czy też drzew w okolicy. pytanie jest takie czy możliwe ze ta trocine przywlokly zwierzęta w pysku czy coś na łożysko swoje czy ktoś ewidentnie to wysypal? ludzkich śladów nie widać.
Czy mieliście takie coś u siebie na spocie i czy możliwe ze psy wysypalyby trocine? jedyne co przychodzi mi na myśl to zaznaczenie spota przez psy dla lepszej widoczności z np. drona chociaż nigdy tego nie widziałem to wiocha jest..
Jeżeli chodzi o tą zwierzynę to ciężko za jednym razem byłoby jej przenieść około 0.5 kg trociny na raz.
z kolei po jaki ch*j ktos miałby ja tam wysypać...

pomóżcie bo padnę na zawal
 

MŁODY_GROWER_99

Active member
Rejestracja
Lis 10, 2018
Postów
36
Buchów
0
A może ktoś z mieszkańców ogarnął spota, zaznaczył i czeka na :queen: albo wiatr tak przywiał ten trot.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Raczej te miejsce nie jest aż tak spoko jak mówisz i jednak ktoś się tam kręci , zwierzę raczej by trocin na kupę nie spało.
 

All you need is

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
51
Buchów
0
Nie wiem mi z miejscówki 3 wiaderka zniknęły i ten nie wiem czy je ktoś ukradł czy je gdzieś schowalem heh
 

Bicouz

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2014
Postów
156
Buchów
2
no nie wiem ... ze ktos tam chodzi to malo prawdopodobne. Ale róznie to jest. Teraz nachodzi mnie mysl ze moze zwierzyna lezala gdzieś w trocinie bo to bylo po deszczu i moze sie poobklejala na niej ta trocina a pozniej jak lazila u mnie tzn lezala to odpadlo wsio... bo slady są jeleni ... kurde nie wiem już sam ;d
 

Bicouz

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2014
Postów
156
Buchów
2
jestem optymistą dlatego szukam samych pozytywnych wyjaśnien dla mojej sytuacji ;d... Jak myślicie , jeżeli nawet psy wstawiłyby fotopułapkę to teoretycznie juz by mnie nagrala ta kamerka .. Wpadli by do mnie od razu po fakcie zauważenia czyj jest spot czy czekaliby ch.. wie na co? Przeciez bylem tam pare dni temu.
 

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
jestem optymistą dlatego szukam samych pozytywnych wyjaśnien dla mojej sytuacji ;d... Jak myślicie , jeżeli nawet psy wstawiłyby fotopułapkę to teoretycznie juz by mnie nagrala ta kamerka .. Wpadli by do mnie od razu po fakcie zauważenia czyj jest spot czy czekaliby ch.. wie na co? Przeciez bylem tam pare dni temu.

Sprobuj oddalić sie od tych trocin ich sciezka, moze ktos niósł wor i wysypalo mu sie akurat tam, miejsce nie pewne ale jak jestes bardzo uparty mozesz ograniczyc wizyty, tak aby przyjsc rozrzucic nawoz na flo i potem przyjsc na harvest, polecam szybka akcje, kominiarka worek na smieci i szybko sciac krzaki, do wora i spierdslac w podskokach zeby nie mieli czasu przyjechac, bierz pod uwage ze akurat wtedy moga byc na spocie i czekać.
 

All you need is

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
51
Buchów
0
Na moim spocie za każdym razem gdy wychodzę zostawiam pułapkę patyk kładę na gałązkę a przejście po powalonym drzewie tylko jest raz ktoś był chyba bo nie było patyka ale ch*j tam będą większe to przeniose gdzieś
 

Bicouz

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2014
Postów
156
Buchów
2
SIema, bylem na spocie ,jednak to nie zwierzaki przyniosly tą trocine to ewidentnie człowiek!
W miejscu gdzie byla wysypana trocina są ślady butów a trocina została zmieszana z ziemią i rzucona na to kempa trawy z ziemią.
Mam dziwne wrazenie że ostatnio ktos sobie zaznaczyl a teraz przylazl i zamaskowal punkt znajdowania :D
Pluje sobie w brode bo mialem postawic tam fotopułapke. Nie wiem czy juz nie jest po ptokach ale chuk spróbuje zainstalować fotopułapke , mam nadzieje ciagle ,że ten co tam byl to nie widzial mojego spota i byl tam przypadkiem po cos... Albo jakis inny grower... Zal mi tych roślin bo rosną mega duze........... Plan mam taki instaluje fotopulapke i bede patrzył. Opcja jest taka ze jezeli to nie jest inny grower tylko cw*l zwykly i pod***al na psy to kamerka juz tam jest ale nie moja. ... doradzicie cos?
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
SIema, bylem na spocie ,jednak to nie zwierzaki przyniosly tą trocine to ewidentnie człowiek!
W miejscu gdzie byla wysypana trocina są ślady butów a trocina została zmieszana z ziemią i rzucona na to kempa trawy z ziemią.
Mam dziwne wrazenie że ostatnio ktos sobie zaznaczyl a teraz przylazl i zamaskowal punkt znajdowania :D
Pluje sobie w brode bo mialem postawic tam fotopułapke. Nie wiem czy juz nie jest po ptokach ale chuk spróbuje zainstalować fotopułapke , mam nadzieje ciagle ,że ten co tam byl to nie widzial mojego spota i byl tam przypadkiem po cos... Albo jakis inny grower... Zal mi tych roślin bo rosną mega duze........... Plan mam taki instaluje fotopulapke i bede patrzył. Opcja jest taka ze jezeli to nie jest inny grower tylko cw*l zwykly i pod***al na psy to kamerka juz tam jest ale nie moja. ... doradzicie cos?

Ja, na twoim miejscu, nie pisał takich szczegółów, bo gość też może siedzieć na forum i wtedy może się skapnąć i powiązać twoją sprawę. Jeżeli chcesz o szczegółach mówić to pisz do Growerów na priv lub na czacie!
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Nie panikuj, jak ktoś zobaczy ładne krzaki to zapewne będzie zaglądał aż się kwiaty pokażą i przyjdzie z workiem. Jak gość ogarnięty ti będzie czekał do jesieni, jak gimbus to ***nie szybciej. Ja bym na twoim miejscu robił akcje przesadzanie, do końca czerwca planty się ogarnął i coś zapalisz.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Raz ktoś w***ał sie z uprawą paredziesiąt matrów ode mnie. Nie znalazł moich krzaków ale ja znalazłem jego i były na takim przypale posadzone że sie wk***iłem i jakoś w pierwszej połowie czerwca wykopałem jak najwiecej bryły korzeniowej i przesadziłem 8 krzaków z których najmniejszy miał 1,2m. Zamuliły na 2 tyg ale potem ruszyły normalnie i na jesieni nie było nawet śladu na nich po tej akcji. Dla mnie to jedyna opcja-kominiaraka na mordę czapka i jak najwcześniej rano ze szpadlem. Wykop je bryła w jakiś gruby worek i tyle. Tylko najpierw przygotuj sobie miejsce na przeprowadzkę żeby korzenie nie były zbyt długo poza medium. Uwazam że to znacznie lepsze wyjście niz liczyć na farta, albo zostać okradzionym czy pod***anym na psy. Pozdro i powodzenia.
 

Bicouz

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2014
Postów
156
Buchów
2
I TU historia się kończy.
Za***ali 15 sezonów i 25 autosów od grzesia . szkoda bo autosy mialy juz po kolo 1mb byly w ch*j za***iste...
Jedyne pretensje mam do siebie bo fotopulapka lezy i zamiast zainstalowac od samego poczatku to chuk nie zainstalowalem.. \
Krzaki za***ali i wywiezli furą bo doszelem po wydeptanej sciezce.
Wydaje mi sie ze ktoś chcial tam posadzić ale znalazl moje i miał prezent. \
Szkoda tego wszystkiego .

Sory deuter ze tak wyszlo.
\nie wiem czy z czym w tym roku wystartuje bo ch*j mnie strzelil po calosci. Elo
 
F

fgx

Guest
no i masz za swoje jak ja, 4 doniczki juz przed kwitnieniem na outcie ktos mi za***al.. ale tez ja glupi ze miejsce sobie wybralem tam gdzie ludzie chodza na grzyby... :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół