nasiona marihuany

Sadzenie w odpowiednich donicach

Wyszukiwarka Forumowa:

Baxsa1

Member
Rejestracja
Maj 17, 2019
Postów
17
Buchów
0
Cześć, dziś udało mi się przesadzić rośliny do dużych donic i wykopać w ziemię, wszystko zrobiłem po 16 dniach od wsadzenia do małych doniczek w ten czas rośliny wyszły na wierzch, tak ok. 5-7 cm nad glebę, uważam że to był odpowiedni czas aby wrzucić do donic 20l, dododam że to automaty ak47. Teraz moje pytanie brzmi - mam do nawożenia zestaw canny (canna terra Vega, Flores i pk13/14)
Kiedy mam zacząć podlewać właśnie te roślinki canna terra Vega? Czy 16 dni to nie za mało? Na chwilę obecną w ruch szła sama woda, a i dodam jeszcze że gleba jest uniwersalna wymkeszana z dolomitem i azofoska ( nie za dużo jej było dane, garść na 20l).
Czekam na odpowiedź, nie chciał bym aby coś poszło nie tak. Pozdrów.
 
U

Usunięty 66767

Guest
Jeżeli wsadziłeś je do donic z dobrą ziemią plus dolomit i azofoska to nic im nie lej na razie bo przedobrzysz...po za tym ciężko powiedzieć czy można zacząć lać nawozy jak nie ma fotek.POzdro<peace>
 

Baxsa1

Member
Rejestracja
Maj 17, 2019
Postów
17
Buchów
0
Udało mi się tylko zrobić takie jedno zdjęcie zza dnia, nie chcę ryzykować.
Ogólnie roślinki są takiej wielkości, jedna może wyższa, ale średnio tak jak pisałem ok. 5 cm.


---------- Post Zaktualizowany 13:44 ---------- Data pierwszego postu 11:12 ----------

 
U

Usunięty 66767

Guest
Nie masz co na na razie zawracać sobie głowy nawozami
 

Baxsa1

Member
Rejestracja
Maj 17, 2019
Postów
17
Buchów
0
A więc kiedy najlepiej ruszyć z canna terra Vega? W sumie myślałem że od 14 dnia życia rośliny można już coś myśleć prócz samej wody, no wle właśnie nie do końca mi jej wielkość odpowiadała, myślę że jakoś 5 dni jeszcze to najmniej?
 

Baxsa1

Member
Rejestracja
Maj 17, 2019
Postów
17
Buchów
0
Jeszcze dodam że dwie mam wyglądające tak jak na załączonym zdjęciu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół